פרקים כשקשה.

Fairywitch

New member
כל פרק של באפי יכול לעודד../images/Emo9.gif

עולים לי בראש במיוחד The Gift, The Body, Chosen, ואיזשהו משפט שאנג'ל אמר פעם לבאפי, אולי מישהו יזהה את הפרק: "אנחנו לא נלחמים כדי לנצח, אלא כי יש דברים ששווה להילחם למענם."

מצאתי את הציטוט..

או, לפחות, נדמה לי שזה זה, כי הוא פשוט שונה קצת. הוא מ-Gingerbread. ANGEL: Buffy, you know, I'm still figuring things out. There's a lot I don't understand. But I do know it's important to keep fighting. I learned that from you. BUFFY: But we never... ANGEL: We never win. BUFFY: Not completely. ANGEL: We never will. That's not why we fight. We do it 'cause there's things worth fighting for. האמת שזה הקונספט של "אנג'ל", הסדרה. ג'יימס מרסטרס אמר באיזשהו ראיון, על מהותה של אנג'ל, ש"להיות גיבור זה לא אומר שהצלחת להציל את היום, זה רק אומר שניסית". מיה.

Fairywitch

New member
אכן לזה התכוונתי../images/Emo9.gif../images/Emo45.gif

אפשר תזכורת מה עוד קורה בפרק?

Fairywitch

New member
למה אני מטרידה אותך? אבדוק

בבאפיוורלד

וזה גם היה עיקרון חשוב

בפרק האחרון של אנג'ל. הוא אפילו אמר את זה ללינדסי. LINDSEY You can't beat 'em. ANGEL Maybe they're not there to be beat. Maybe they're there to be fought. Maybe fighting them is what makes human beings so remarkably strong. וכמובן-If nothing we do matters, then all that matters is what we do. הרעיון ששורד מאמצע-סוף עונה 2 של אנג'ל ממש עד לסוף הסדרה. התחלתי להתעמק פה מדי, אבל הבנתם את העיקרון. מיה.

Fairywitch

New member
אני כ"כ הולכת לאמץ את זה לחתימה שלי

If nothing we do matters, then all that matters is what we do מצמרר

כשרע לי

אני מעדיף לא לראות באפי. הוורס גורמת לי לחשוב יותר מדיי. אני מעדיף לשבת מול איזה סיטקום דבילי, לכבות את המוח ולשכוח מהצרות

Beyond The Pale

New member
Something Blue

כי ווילו מנסה להתמודד בכל דרך אפשרית חוץ מהדרך הישירה, וכי הוא אולי הפרק הכי מצחיק בבאפי (לדעתי), או לפחות בטופ 5. הוא עצוב ומצחיק כאחד, כמו החיים. אח, אין על פלצנות ופלספנות בשעות ערב

XD וואו זה מזכיר לי משהו

כשהייתה לי תקופה קצת קשה (פרידה משהו) אני זוכרת שרציתי לעודד את עצמי בכך שחשבתי שבטוח יש עוד מישהו בעולם הזה שרע לו יותר ממני...אז ראיתי seeing red בתקווה שזה יעודד אותי...וזה לא עזר וגרם לי סתם להרגיש רע יותר XD ואז הרגשתי ממש רע עם עצמי על זה שראיתי את הפרק הזה על מנת לעודד את עצמי... ופרקים כשרע לי זה לא פרקים מסויימים או משהו...בדר"כ באפי תמיד מעודד אותי...אז אני פשוט רואה איזשהו פרק, לא משנה איזה

Buffy lover

New member
בשבילי

זה לגמרי תלוי בסיבה למצב הרוח שלי... נ.ב. אני כותבת את זה ונמצאת בפורום מהפלאפון שלי!!! מוזר...

m1311

New member
זו שאלה?! --> באפי המיוזיקל!

"Once more, with feelings" כשבאסה לי אני רואה אותו וממש נהנה ממנו, כל העלילה, והמילים של השירים נותן "חשק לחיות" ולהנות ולא לשבת סתם בבאסה בבית. (ובזמן האחרון רואה אותו גם סתם לכיף..חחח וזה לא נמאס)

talrv

New member
סיפור משעשע ../images/Emo26.gif

שלשום בערב מאוד התחשק לי לראות את המיוזיקל. שמעתי את הביצוע של עידו לI'm under you spell וזה עשה לי חשק לראות את הפרק. אז זכרתי שאמור להיות לי אותו צרוב על דיסק (באופן מאוד לא חוקי שלא יפורט). התחלתי לחפש אותו בערימות הדיסקים שלי (שכוללים יותר ממאה דיסקים עם פרקים של הסדרות האהובות עליי, בין השאר באפי ואנג'ל כמובן), לחפש אותו במסתרי המחשב שלי ("אולי לא צרבתי אותו בסוף?"), לחפש בערימות הדיסקים המפוזרים. אחרי שעה של חיפושים התייאשתי וויתרתי על הצפייה בו. אתמול דיברתי עם חברה על המסיבאפי ופתאום נזכרתי שבעצם שוכב לי בבית דיוידי מקורי של פרק המיוזיקל, שזכיתי בו בתחרות טריוויה באחת מהמסיבות הקודמות! אז שמתי ונהנתי ושרתי את כל השירים.. ונזכרתי איך תמיד בהקרנות הפעילות אחרי שדון שואלת does anybody even notice? כולם צועקים "NO!!!".. ונזכרתי שבunder you spell יש קטע שטארה אומרת to you so helplessly _____ , ושאני וחברה פעם התכווחנו ימים שלמים בניסיון להבין בדיוק מה זאת המילה הזאת כי בכל מקום מתרגמים את זה אחרת.. ונזכרתי כמה מדכא אותי השיר Life's a Show וכמה המשפט של דון בסוף מיותר. וכמה זה פתרון טיפשי שזאנדר הזמין את השד ועוד ועוד ועוד. בקיצור הייתה חוויה מאוד מהנה, שנבעה בעיקר מזה שלא ראיתי את הפרק המון זמן ואני עדיין מכירה אותו בעל פה
אז זהו. טל.

m1311

New member
אין לך את המיוזיקל על המחשב תמיד?חח

ואת עוד מנהלת! אצלי מלא זמן על המחשב ועל דיסק אבל הוא לא יימחק.. (לפחות לא בזמן הקרוב..חח) וכן זה באמת דבילי שזאנדר עשה את הכל, היו צריכים לחשוב על זה יותר..

../images/Emo13.gif אני זוכרת שקיבלת את הדיוידי..

הא :) הימים בהם "נשכח" שיש לנו דיוידי של באפי בבית. ואל.

Kryptonite

New member
אפילו אני זוכר../images/Emo168.gif

איך זכית בדיוידי המקורי של המיוזיקל.
תסססס אין לך מקדש כבוד לדברי הבאפי?

talrv

New member
זהו, שזה מונח במקום כבוד..

ליד הקומיקס של באפי
תחשבו אבל שזה היה לפני מה, שנתיים? שלוש? איך הזמן טס
BTW, היו לי המון המון דברים על המחשב/ים השונים במהלך השנים. וכשהחלפתי מחשב בפעם האחרונה העברתי קודם את הדברים החשובים ביותר - תיקיית הבאפי שלי (עם כל האלפי תמונות) ותיקיית המוזיקה שלי (עם כל האלפי שירים). זה היה די מזל כי מה שחיכיתי יומיים כדי להעביר נמחק מהמחשב הישן. ואין לי מקום לכל הפרקים על המחשב לצערי.. כרגע יש לי את כל העונה השניה, כשרוב הפרקים האהובים ביותר צרובים על דיסקים. ומשום מה אף פעם לא הייתי צריכה להוריד את המיוזיקל, כשיש לי אותו על דיוידי
טל.

tali_le

New member
אני דווקא בקטע של פרקים רומנטיים

(למרות שאני באמת מסכימה עם המחשבה שכל פרקשל באפי נותן לי 45 דקות של שלווה שעוזרות לי להתמודד עם הכול) אני רואה סצנות רומנטיות, בעיקר של ווילו וטרה (כמובן!) כמו HUSH והפרקים שאחריו, NEW MOON RISING, FAMILLY, הפרקים שהן חוזרות להיות יחד בעונה 6 ויש רק אחד בעונה 5 שאני גם מאוד אוהבת בשלב שטרה חסרת שפיות טלי

למעלה