פרקי ארה"ב

פרקי ארה"ב

אני חייבת להודות שכל העלילה עם הופ וכל מה שקרה עם הלידה שלה ממש מעניין!
אני כל כך רוצה שזואי תספר...
יש לי הרגשה שהופ תשכנע את ליאם לחזור לסטפי כדי שיהיו משפחה ורק אחרי שהוא יעזוב, האמת תתגלה

לא הבנתי את פלאו, הייתה צריכה להגיד לה שתדבר עם אבא שלה ולא איתה. הסצנות של "החקירה" הרגישו לי מאוד מאולצות.

דיי ברור שביל (למרות אהבתו המחודשת לברוק שקצת נשכחה לאחרונה) וקייטי יחזרו. דיי מגעיל אחרי שהיא שכבה עם בן אחר שלו..
הסיפור של תורן וקייטי ממש הזוי ולא אמין.

הופ נסעה לאיזה אי וליאם היה אמור להגיע מאוחר יותר.
החלה סופה חזקה ובבית החולים הייתה הפסקת חשמל. אבא של זואי היה הרופא התורן או משהו והוא היה אמור לילד אותה.
כמובן שליאם לא הצליח להגיע...
&nbsp
לאבא של זואי יש בעיית הימורים והוא היה חייב לעבריינים 250 אלף דולר והם איימו על זואי.
הופ ילדה וכמובן שבדיוק ברגע שילדה, היא התעלפה.
אבא של זואי החליף בינן התינוקות (לפני הופ היתה מישהי אחרת שהוא ילד והתינוקת מתה) ואז מחר את התינוקת לטיילור וסטפי שרצתה לאמץ תינוקת כדי שלקלי תהיה אחות.
הן חושבות שהאימוץ חוקי והכל תקין.
&nbsp
&nbsp

r5566

New member
תודה!

וואו מה זה הסיפור ההזוי הזה? מזכיר את עלילות שילה בזמנו כשהחליפה את המבחנות של בדיקת האבהות עם ברוק, אריק ורידג'.
מאכזב שזה מה שצפוי אבל בטוח האמת תתגלה.

וואו

יכול להיות שלכותבים יש בעיה שכלית?
יכול היות סיפור יותר מטומטם מזה?
סטפי אמא לתינוקת,אישה צעירה שכל עתידה לפניה קונה תינוק שרק בקרה הוא הבן של בעלה לשעבר והאבא של הילדה שלה שנגנב מאישתו של בעלה לשעבר שהיא גם אחוה החורגת.

שיהיו בריאים
ואני חשבתי שלהביא לקטי ולביל ילד בלי גבות זה השיא

תקועה עם הפרקים של הארץ

לא יודעת איך לראות את הפרקים מחו"ל.
ספרי קצת מה קורה.......

פלו, מי שעזרה לריס בשקר שלו עם הבת של הופ, גרה בלוס אנגלס ומסתבר שהיא חברה לשעבר של וויאט.
איזה עולם קטן

&nbsp
תומס חזר ומסתבר שקרולין מתה במפתיע.
בטח וויאט יהיה עם פלו ותומס וסאלי יחזרו או משהו כזה...
הופ והבן של תומס- דאגלס מתחברים
&nbsp
מעניין איפה ברוק...בסידרה מציאים איזה שטות..

לא נורמלים,איזה סיפורים הזויים, שאלת ספוילר בפנים

אז בינתיים הילדה של הופ גדלה אצל סטפי?
הופ וליאם עדיין נשואים או שהוא כבר עבר לסטפי?
ברוק ורידג' ביחד?
ומה עם ביל?

וגם ספוילר בהודעה מעלי...

הבת של הופ גדלה עם סטפי...במקרה לרופא המיילד של הופ היתה תינוקת לאימוץ חח
סיפור הזוי ממש!
&nbsp
ליאם והופ נשואים אבל נראה שהופ דוחפת את ליאם לחזור לסטפי כדי שיוכלו לגדל יחד את הבנות. טיילור בונה על זה חחח
אולי יהיה משהו בין הופ לתומאס שחזר כי היא כל הזמן מחפשת ילדים לטפל בהם ועכשיו זה הבן שלו דאגלס.
&nbsp
ביל וקייטי כנראה יחזרו לסיבוב שלישי אחרי שוויאט, דונה,סאלי, ליאם וקרטר דיי מארגנים להם דייטים.
&nbsp
רידג וברוק נשואים אבל ברוק נעלמה לאנשהו ורק היום חזרה סוף סוף כדי לתפוס את טיילור מנשקת את רידג והעמידה אותה במקום :)

תודה על התשובות, כמה שאלות
אחרונות

מה תעשה ברוק עם המידע שגילתה על השופט(שרידג' הכיר אותו ואמר לו איך לפסוק בעניין המשמורת).
למה וויאט והג'נג'ית (ספקטרה, לא זוכרת איך קוראים לה) נפרדו.

אגב,לא הבנתי איך ביל לא השתמש בעניין של טיילור (ירתה בו) לסחוט את רידג' לגבי המשמורת.

וויאט וסאלי דיין יחד.
&nbsp
אני חושבת שבסוף הסיפור עם השופט התגלה...אני כבר לא זוכרת.
בכל מקרה ברוק ורידג עדיין יחד :)
&nbsp
גם אני חשבתי שביל יספר על טיילור אבל בנתיים הוא שומר על סודה למרות שעוד אנשים גילו ולדעתי זה יתפוצץ מתישהו..

למעלה