פרק חדש

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

Shpoop

New member
אולג,

ממש עצוב שהם הודחו, למרות שלפי הפרק, שפתאום נותנים להם קצת יותר זמן מסך, זה קצת היה צפוי
אולג, אתה גבר גבר, באמת שהתרגשתי לראות אותך ואת השינוי שאתה עושה, חבל שלא נשארתם יותר ואני מאמין שזה היה קורה אם לא היו אינטרסים כמו רייטינג.

auah vfuxht

New member
גם אני הצטערתי על ההדחה

זה שני פרקים שרואים מי הם באמת אולג והודיה.רואים שהודיה תומכת בו, ושהוא לאט לאט נפתח. מה שראינו בו זה עדיין לא היפתחות לחלוטין, אבל יש לו עוד לאן לצמוח ולהתפתח. חבל. ב2 הפרקים האחרונים התחלתי לאהוב אותם...

פולספגן

New member
מה שאתה אומר מאוד נכון וראו את זה לפי השאלות

שנתנו לו לעומת שירלי ומייקל ואפילו לעומת יבגני.

DontEvenBlink

New member
הגעתי לשלב שאני לא רוצה שאף אחד יעוף.

אדי התחיל להמאס עליי קצת עם כל ה"אני גבר!" וזה... אני משי אני ממש אוהבת, ידעתי שהיא תנצח במשימה של השיווק, היא טובה בדברים האלו.

מהזוגות שהיו בניפוי לא רציתי שאף אחד ילך.

דרך אגב- איך לעזאזל דלית ושחר ניצחו במשימה הראשונה?! לדעתי הם הזוג שהכי פחות עבר שינוי. שחר ממש לא זורם ואולי רק לאחרונה הוא התחיל כן להיות יותר דינאמי. במשימה של המייקאובר דלית בקושי הצליחה לשכנע אותו ללבוש משהו שהיא בחרה, הוא התעקש לבחור לעצמו את הבגדים וגם דיי רמז שהוא לא רוצה שינוי או מייקאובר. אין בעיה שהוא לא רוצה, אבל מי שלא רוצה להשתנות שלא ילך יפה והחנון. אותו דבר עם מה שהיה עם דדי שלא הסכים לעשות את שתי המשימות. אני לא שופטת אותו על כלום ואני חושבת שסבבה לגמרי שלא רצה או לא הצליח, אבל ההדחה שלהם בגלל זה הייתה לגיטימית... כי חלק מהמשחק זה לעשות את המשימות.

matanbil

New member
מה זה ידעת שהיא תנצח

זה היה שקוף
משימת שיווק לאחת שבנתה עסק לבדה?

DontEvenBlink

New member
כן אני יודעת שהיא לא טיפשה

אבל בכל זאת היא לא ניצחה בכל משימה- בגלל זה אמרתי שידעתי שהפעם היא תנצח כי היא טובה בדברים האלו- בלי שידעתי על העסק שלה והכל...

DontEvenBlink

New member
את משי*

אני לא עקבית כל כך. התבלבלתי בין שני המשפטים "אני ממש אוהבת את משי" ו-"את משי אני ממש אוהבת" ויצא לי- "אני משי אני ממש אוהבת"

לא יודעת מה אתכם

אבל המון פעמים תהיתי איך משי ואדי ניצחו בכל מיני משימות בלי להצטיין בהן במיוחד (לדוגמה, עיצוב בגדי הים). זה נראה כמו התערבות ברורה של ההפקה.

את משי לא אהבתי אף פעם. אדי היה חמוד אבל גם עליי הוא נמאס לחלוטין עם דיבורי הגבר-גבר שלו.

אגב, אני חדשה פה. ברוכים הנמצאים

Upgrade U

New member
האמת גם אני חשבתי על זה

הרי תמיד ההפקה יכולה להגיד לשופטים של המשימה איזה שמות להגיד בתור זוכים.
יצא לי לחשוב על זה כבר הרבה,וזה באמת נראה חשוד שאת שרוב המשימות לוקחים שלושת הזוגות הכי מיוחצנים בתכנית.

וגם אתמול, כמו שאמרו פה מקודם, עשו אפליה בין השאלות להודיה/אולג וכל השאר.
להפקה יש זוגות מועדפים והם ישמרו אליהם, ואם לא - אז תמיד יוכלו להחזיר אותם בגלגל ההצלה (למה יש לי הרגשה שסיון וויקטור יחזרו משום מה...).

אה, וברוכה הבאה לפורום!

DDN

New member
באסה

היה עצוב שעד שנתנו לאולג והודיה זמן מסך הם עזבו.
מקווה שיחזרו בגלגל ההצלה אם יהיה.
קיוויתי שמייקל ושירלי ילכו. חבל. ..

memee2

New member
טוב ניחשתי נכון

ידעתי שהודיה ואולג יעופו. לא משהו אישי, פשוט שמתי לב לPattern מסוים ואפשר לנחש מי הולך...
לדעתי הזוג הבא שעף זה שיר וראובן.

רק ששחר ודלית ינצחו זה החי חשוב!!!!

תכלס ראובן עדין בקושי עשה עבודה ושיר לגמרייי
ולכן לא כך מגיע להם להישאר למרות שהסטימות של שיר עולה על כל דמיון וגומרת מצחוק ולכן כנראה הם נשארו עד עכשיו למרות שהם לא עשו עבודה זוגית ואישית...

ziv86

New member
שאלה על הפרק

השלישי והחמישי:

פרק 3- נמרוד ומוריה זוכים במשימה (של הכדורגל) ומעמידים לניפוי את אדי ומשי. הנימוק של מוריה: "כל אחד עושה את ההחלטות שלו בלה בלה בלה ולפי מי שהכי רוצה להיות פה בלה בלה בלה". משי ואדי לא מגיבים בצורה קיצונית

פרק 5 (כי ב-4 לא היתה הדחה כי שירלי ומייקל הגיעו) משי ואדי זכו במשימה והעמידו להדחה את מוריה ונמרוד. לגיטימי- כי הם העמידו אותם בפעם הקודמת.
מוריה התחילה להתפרץ במהלך הטקס והיא אומרת שהם אנשים מגעילים, ואז פנתה למשי "בכית לי שאל תנפי אותי ואני נשבעת לך בחיים שלי שאני אהיה בניפוי אני לא אנפה אותך וזה מה שאת עושה?! את צבועה"

כבר שאלתי את זה פעם, אבל לא היתה תשובה, כי לא היה נציג מהעונה הנוכחית כאן.. אז אולי עכשיו שיש אז יהיה אפשר להוסיף קצת אור על השטות הזאת? איך זה הגיוני שהיא אומרת את כל זה, הרי היא הדיחה אותה בפעם האחרונה!

שאלה מעולה

אבל עם הטמטום של מוריה והעולם שהיא ממציאה לעצמה הכל ייכול להיות!!!
היא כל כך אהבלה!! אין דברים כנ״ל!!!!(כן אני המצאתיייי)
בכ״מ היא לא נוגעת בנמרוד מטעמידת..........
אין שטות יותר גדולה מיזו ששמעתי. היא אומנם לא נתנה לו ליגוע בה בקטע מיני אבל הם כל הזמן נגעו וגם זה אסור. וחחחחח כאילו היא ודת.... חוץ מזוזה.... מה הקשר?????
שיוווו סטומה ברמות

NosferatuHelge

New member
אנחנו לא הודחנו!

פשוט החלטנו שאנחנו יותר מדי cool-ים כדי להישאר שם.

מה? הודיה, בחורה מהממת ונבונה ואני נראה מצוין ומשוחרר, We're good!

זה כמו בית ספר - מי שהולך לחופש הגדול - מסודר ומי שצריך להשלים עוד חומר נשאר ללמוד עוד קצת גם בקיץ.

למעלה