פרק שיתופי הפעולה.

MacabreDoll

New member
הוא היה כמו שרברב חתיך בסרט פורנו

שאז האשה מתאהבת בו ואז.....
וואו שירלי הרסת אותי

X יו יו S

New member
מי עף? ועוד כמה שאלות

הקלטה הפסיקה לי באמצע
אז אני רוצה לדעת מי עף ומי עוד היה מועמד להדחה
ומי ניצח במשימות

תודה

נ.ב אני בטח אראה את פרק בנט אם יש בכלל בגל טל ואביעד אבל עדיין אני במתח לדעת מה קרה

IkMfNiY

New member
זה לא ספוילר

ברגע שזה אחרי שהתוכנית שודרה.
אבל להבא אני לא אכתוב את זה בכותרת, אין בעיה.

יעל

אורחת02

New member
זה כן ספוילר כי לא כולנו צפינו ביחד באותו יום

תודה על ההתחשבות להבא.

auah vfuxht

New member
אז ככה...

מאוד אהבתי את הפרק.היה מצחיק.היה אופטימי.סופסוף כולם צוחקים עם כולם,כולם מסתדרים עם כולם, גם אני צחקתי כמה פעמים.
אהבתי מאוד את משימת הבנות. הרי הן לא מתאמצות במשימות ה"שכל", אז נראה מי תתאמץ להתגבר על הפחדים שלה.
מעניין שפתאום בכלוב רובם ענו תשובות נכונות-אפילו שיר!!! אגב,הופתעתי לרעה ממייקל-חשבתי שהוא יותר גברי מזה.
בכלל מייקל כאילו מנסה לתמוך אבל איכשהו זה לא יוצא לו וזה נראה רע.גם שלימד את שירלי לקלל (כאילו להשתחרר), גם כשעשה
לבנים תחרות קפיצה למים (ממש הכנה למשימה) וגם כשניסה לעזור לדדי לקפוץ-זה נראה כאילו הוא עושה את זה בשביל המשחק,
בשביל "לעזור לחנונים" ולא באמת מהלב.ודווקא חיבבתי אותו בפרקים הקודמים אבל בפרק הזה הוא היה יותר מדי מנסה לעזור כזה.
דווקא אולג לראשונה מתחילת העונה הצחיק אותי איך שקפץ חחח
ומה דעתי על כך שדדי וג'ולי עזבו?זה היה ברור.כל פעם שזוג לא מסתדר ההפקה פשוט מוציאה אותו. הפעם זה שניהם.כזה.
גם ג'ולי לא ממש תמכה בו וגם הוא לא התגבר על הפחד, למרות שכדי להתגבר על פחדים צריך תמיכה, ואת זה לא כזה היה לו.

IkMfNiY

New member
דלית ושחר מקסימים

באמת זוג ממש חמוד.
חבל לי שדדי וג'ולי עפו :( אבל ממש כל הכבוד לו על זה שהוא לא הסכים להשתתף במשימה הראשונה.
משי כזו מעצבנתתתתת.

יעל

svety

New member
כשיבגני אמר לסיגל "את הרבה..."

במשימה של החרקים, הוא קרא לה שמנה?

מצטרף באמת כל הכבוד לדדי בחור טהור לב

היה מזעזע לראות איך התעללו בבע"ח

מילא שהעבירו אותם אבל עשו זאת בצורה מזעזעת קרעו להם את הצורה הכאיבו להם הפחידו אותם הכניבו אותם למצב עקה זה כבר לא לגיטימי
כל הכבוד לדדי

סיכום הפרק: דלית ושחר!!!

דדי וג'ולי עזבו- אוף. היה הזוג המועדף עליי. וגם אני מצטרפת לפרגון לדדי על ההחלטה שלא להשתתף במשימה הראשונה. מלך.
וסוף סוף יתחיל פרק המייקאובר. יש לי הרגשה שנופתע מאדי.. יש לו את הפוטנציאל הכי גדול.

למעלה