פרק 10

פרק 10

שוב - וואו. עד פרק מצויין בסדרה. אלייזה שיחקה מצויין רוב הזמן העלילה היתה מרתקת והסיפור של טופר ממש חמוד =] הקטע עם הסוכן FBI היה טוב, מגניב בעיוות שבו. היו כמה בדיחות לא רעות (elmo!) והרעיון של חיים לאחר המוות היה מצויין, כי הוא באמת גרם לי לחשוב על עד כמה זה באמת מה שזה. לדעתי לא משנה עד כמה זה יוצא יפה, אם תקחו את כל הזכרונות והרגשות שלי ותשימו אותם אצל מישהו אחר, זה לא יהפוך אותו באמת אלי. אני לא בטוח אם הייתי עושה את זה אפילו אם באמת היתה לי את האפשרות. נראה לי שמה שחסר לסדרה עכשיו זה יותר עלילה. עם כמה שהפרקים האחרונים מעולים, Stand Alones לבד זה לא מספיק. אם ייבטלו את הסדרה עכשיו לא יהייה לה את אפקט הפיירפליי כי ההתקדמות בה יותר איטית ואנחנו עדיין לא מאוהבים באמת בכל הדמויות. אני לא בטוח עוד כמה פרקים נשארו לשידור (3 אאל"ט) אבל לדעתי כדי שהסדרה באמת תתפוס הם צריכים להיות פרקים עלילתיים מלאים לא עוד פרקים טובים ונחמדים אבל עם התקדמות מינימלית אחרת הסדרה לא באמת תחרט בזכרון ובתודעה של הצופים.

nick at noon

New member
היא באמת הייתה טובה

לא חשבתי על זה עד עכשיו אבל באמת עד עכשיו המשחק של אליזה לא נראה לי ממש טוב העונה. משהו הרגיש לי תמיד מוזר. הפרק הז בכלל לא חשבתי על השחקנית היא פשוט הייתה הדמות הזאת. זה נראה לי הפרק הראשון שבו היא לא הייתה אקו בכלל. אהבתי את הרעיון של לקחת קונספט ידוע של מבחר דמויות חשודות במשפחה עשירה ולתת לו טוויסט. הפתרון לא היה מפתיע במיוחד אבל לא נורא. בקטע שאדל דיברה על טופר ראו כאילו מישהו מסתכל עליו דרך מסך טלביזיה. וזה לא נראה שזו היא. האם זה היה אלפא? הגיע הזמן שידברו עליו שוב. אם אני לא טועה ישודרו רק עוד שני פרקים בגלל פוקס הדפוקים.

On23

New member
היא פשוט שחקנית גרועה

היא כ"כ הורסת את המירוץ לאתמול!!!!!!!!

גיל.

New member
יש 12 פרקים

אם הבנתי נכון, אנחנו ממש לא רוצים שישדרו את פרק 13 כבר עכשיו, מכיוון שמדובר בפרק שמדבר על העתיד, משהו פוסט-אפוקליפטי כזה, שאמור להיות משודר רק אם יחליטו שלא להמשיך לעונה שנייה, כסיום סיומת כזה. ככה לפחות הבנתי...

lightanddark

New member
הכי אהבתי

את הקטע עם טופר, ממש ריחמתי אליו. ואלייזה באמת לא הייתה ממש גרועה הפעם, לא שמתי לב בכלל למשחק שלה, שזה אומר המון.

למעלה