פרק 11

לינק

New member
פרק 11

מצויין
איזה טוויסט - כל הפרק מתמקדים בסוכן, ובסוף מגלים שאלפא שיחק בכולם

alonback

New member
בלי שום ספק פרק מצויין

פשוט קפצתי משמחה והתפעלות שהתברר שזה אלפא נ.ב אני היחיד שאוהב את הנאמנות של ג'וס לשחקנים מסויימים?

lightanddark

New member
אמרתי את זה בפורום טלויזיה ועכשיו פה ../images/Emo6.gif

פרק מעולה! ובטח שהוא יהיה מעולה ג'יין כתבה אותו!
למה אבל לעשות ככה לויקטור! מה יש להם נגד אנשים יפים, ומה לעזעזל נסגר עם ווש ופיית'!? זה הולך להיות כמו ספייק ודרו? ובנימה קצת אחרת: "someone feeling slashy" מצאנו במאי יותר חרמן מג'וס! ברצינות! מה זה היה! ראו להילו את התחת יותר מאשר את הפרצוף!

גם אני חשבתי על ספייק ודרו!

כשהם יצאו מהחדר וואו, פרק אדיר העלילה ממש,ממש,ממש ממש מרתקת אותי עכשיו אני כבר מת לראות מה ייקרה !!! מי זו הילו?

lightanddark

New member
Alpha/Sonders

זה לא סלאש,זה שיפ ואני בעד פול/בויד (עם כל הנגיעות הבלתי הולמות בפרק האחרון)

מה הכוונה בשיפ?

לא נתקלתי עדיין במושג הזה. בכל מקרה, נראה לי שפספסת את המשחק מילים שלי, תקרא את ההודעה הקודמת שוב ^^

לא מדויק.../images/Emo54.gif

שיפ זה קיצור של relationship וזה מתייחס לכל סוג של מערכת יחסים. סלאש זה מערכת יחסים בין שני גברים, הט זה מערכת יחסים בין גבר לאישה (מערכת יחסים הטרוסקסואלית) ופמסלאש זה מערכת יחסים בין שתי נשים. דוגמה לשימוש: "אז מה השיפ שלך בדולהאוס?" "טופר/אדל, כמובן!" "איייכס!!! את קוראת הט? סלאש לנצח!!!1111" "מה השיפ שלך?" "פול/ויקטור, דא!" "את לא קוראת פמסלאש? אקו/סונדרס זה אחלה שיפ." "סלאש לנצח!!!1111" (השיחה אמנם דמיונית, אבל היחס האובססיבי לסלאש אמיתי לחלוטין. שלום, אני טליה, ואני מכורה לפאנפיקים.
)

כולם ביחד: אנחנו אוהבים אותך טליה

ותודה על ההסבר
אני תמיד הייתי בטוח שסלאש זה לכל מערכת יחסים

הסבר.../images/Emo54.gif

כאשר יש סימן סלאש בין שתי דמויות, הכוונה היא אכן שהן במערכת יחסים. אבל המושג "סלאש" מתייחס רק למערכת יחסים בין שני גברים. מקור המושג הוא בסימן, שנועד להבדיל בין פיק "בויד, טופר" שבו גם בויד וגם טופר מופיעים אבל אין ביניהם מערכת יחסים, לבין פיק "בויד/טופר" שבו יש מערכת יחסים. (המ. אני צריכה לקרוא פאנפיקים של דולהאוס, עוד אין לי שיפ מועדף. זה לא יכול להימשך ככה.)

lightanddark

New member
הלוואי והיה לי זמן לפאנפיקים!

הייתי מתחילה עם BSG ואז עוברת ליצירתיות של פושינג דייזיס (למרות שמפחידה אותי קצת היצירתיות שלהם).

nick at noon

New member
וואו

זה כל כך הפתיע אותי כשאלפא פתאום הופיע. והעניין המוזר הוא שהשחקן מופיע ואני חושב איזה מוזר שלא ידעתי שהוא יופיע בפרק. בדרך כלל דברים כאלו מפורסמים מראש. אבל לא חשבתי שזו הסיבה. כי קראתי הרבה דברים על הסדרה אבל לא דברים שהוגדרו כספויילרים קשים כמו מי משחק את אלפא. ואיזה מזל שלא קראתי. לא הבנתי מה הקטע עם המשימה של אקו עם הילדה הזאת. כלומר טופר עשה את זה בתור מעשה צדקה לחברה. למה שאדל תאשר לעשות כזה דבר חינם? היה מעולה איך דומיניק נבהל כשהוא מגלה שהוא התעורר בגוף של ויקטור. ויש לי ספקולציה לגבי משהו שקרה במהלך הפרק. זה לא מבוסס על שום דבר ששמעתי אלא הרגשה שלי לפי מה שהיה בפרק והיגיון מסוים. באל אם זה נכון אז אולי יכול להיחשב כספוילר: . . . . . . לפני שדומיניק מסומם הוא אומר וויסקי. ד"ר סונדרס חושבת שהוא רוצה לשתות. אבל וויסקי זה W באלףבית הפונטי (כמו שויקטור זה V ואקו זה E). האם יכול להיות שאחד מהאנשים בחדר ההוא הוא בעצם אקטיב. ד"ר סונדרס או טופר.

lightanddark

New member
תראה

אני גם חושבת שהוויסקי אומר משהו (ולא המשקה), אבל אנחנו כבר יודעים שטופר לא יכול להיות בובה, אז אולי זו באמת סונדרס כי הוא גם אמר לה את זה, יכול להיות.

nick at noon

New member
איך אנחנו יודעים

שהוא לא יכול להיות? אני לא זוכר שום דבר שהבהיר את זה ממש.

אולי

אפשר להתייחס לזה כאל הבהרה שהוא לא בובה, אבל הוא בעצמו עשה speech לפני תחילת הפרק והסביר שכל סם משפיע על כל איש אחרת... בכל מקרה, לי זה נראה כאילו דוקטור סונדרס ניסתה בכח להעביר נושא. ישר כשהוא אמר את זה היא נתנה הסבר מגוכך כדי להעלים את החשדות. לי נראה שיכול להיות שוויסקי זו מילת קוד בין שניהם, יכול להיות מהNSA. אחרי הכל, כבר רובנו מסכימים שכנראה שמה-שמו לא באמת המרגל ששלח את ההודעות לפול. וחוץ מזה, כבר הבהירו לנו שסונדרס לא באמת תומכת ב100% במקום הזה.

nick at noon

New member
וואלה

לא פרק 6 אלא 7, אבל נכון. וזה אומר שגם בויד הוא לא. הרי אם מישהו מהם היה בובה אז היו לו פלאשבקים לזכרונות אחרים.

*superstar*

New member
אולי זה גם...

מסביר את השאלה של אלפא לסונדרס אם היא מאז ומתמיד רצתה להיות רופאה, והוא אמר שהיא משקרת...

למעלה