פרק 125, בגלל שזה הפרק האחרון שיצא

פרק 125, בגלל שזה הפרק האחרון שיצא

לבינתיים, אני פותחת לו שירשור. (בעיקר, כי רק הרגע ראיתי אותו ואני חייבת לשפוך חוויות..) ובכן, אני שונאת את הסאנד! הם נלחמים בצורה מזעזעת להפליא! כלומר, הדרך שבה קונקוארו הרג את סאקון ואח שלו! זה היה מזעזע!!!! איך הם מסוגלים להילחם בצורה כזאת? הם פשוט נלחמים בלי רחמים, והמטרה שלהם בקרב זה להרוג, אבל לא רק להרוג, אלא להרוג בצורה שתזעזע את כל מי שמביט בקרב. הם לא הורגים בסטיילסיטיות כמו קונוהא, הם לא מרחמים, הם פשוט נלחמים בשביל להרוג, וזה מה שמזעזע בסאנד, ובגלל זה הם גורמים לי לסלוד מהם. הדרך שקונקוארו הרג את סאקון ואח שלו הייתה מזעזעת. ואני ממש שונאת את איך שטאמארי נלחמת, היא כמו אח שלה, ממש לא אהבתי שהיא הרסה שם את כל היער, היא רק רצתה להראות לשיקא כמו היא השתפרה, וכמה היא יותר טובה ממנו, וכן, אני מסכימה עם שיקא, היא בהחלט הרבה יותר מפחידה מאימא שלו. לפי מה שראו במה שיהיה בפרק הבא, אני מניחה שגאררה שוב ישתמש במתקפה המפחידה הזאת שלו, שהוא פשוט מוחץ אנשים בתוך החול. נקווה שקימי ישרוד אחרי זה ;; ממש אהבתי את הצ'יבי שיקא שהיה בפרק, פשוט חמוד!~ ^.^ ממש רחמתי על סאקון(ואח שלו..) ועל טאיויאה, זה היה נורא מה שעשו להם \= טאיויאה הייתה ממש יפה בסוף הפרק ^_^ וטאמארי הייתה נראית מוזרה בפרק הזה, בכלל.. כולם היו נראים מוזר בפרק הזה O.O; ועוד משהו, הסאנד ממש עיצבנו אותי, הם באו לשם בגישה של "אנחנו הכי טובים-בואו נכסח לרעים את הצורה, ונראה לקונוהא כמה שהם מפסידנים." טוב, אז מסקנותיי מהפרק הזה-> * הפרק לא ממש רמז על שיקאמארו\טאמארי, אם כבר היא מחפשת את תשומת הלב שלו, ומנסה להראות לו כמה שהיא השתפרה וכמה שהוא אידיוט. *הסאנד חשים את עצמם יותר מדי(ויש להם על מה..),והגישה שלהם בלתי נסבלת! *טאמארי מוזרה >_>' אבל הזימון שהיא זימנה היה מגניב!!! ^__^ *טאיויאה מסכנה, וגם סאקון(ואח שלו ^^;) *צריך עוד נארוטו בפרקים!~ לכל מי שקרא עד כאן, תודה ^^

digiash

New member
רק עכשיו קלטתי שאין לי מושג

מה האתר של דטביו ~.~ התרגלתי כבר לקישורים ישירים X} מי מוכן לשלוח לי מסר? :D

Snake Bandage

New member
;;;;o_O

זה כל מה שיש לי לומר. לא ידעתי שאת כל כך שונאת את הסאנד... אני דווקא מאוד אוהבת אותם, במיוחד את הסאנד סיבלינגס. גאארה הוא אחת הדמויות האהובות עלי, וטמארי היא הגנין הנשית היחידה שאני ממש חושבת שהיא מגניבה. וקאנקורו... טוב, קודם לא אהבתי אותו, אבל למדתי לאהוב אותו. הוא ממש מגניב. ^-^ המוות של סאקון ואוקון והמוות של טאיויאה לא זיעזעו אותי בכלל. חשבתי שהם מתו באופן מגניב ביותר. אבל אולי אני פשוט פחות רגישה לדברים האלה, אני לא יודעת. לדעתי, טמארי פשוט מחזרת באופן מאוד מוזר, אבל נראה לי שבאופן מסויים, זה עבד על שיקא. אז... לא יודעת, אני אוהבת שיקאמארו/טמארי. X=

פעם, לא שנאתי אותם.. עכשיו כן,

הפרק הזה גרם לי לשנות הרבה מהדעות שלי כלפיהם, פתאום הם נראו לי כ"כ גאים, חושבים את עצמם, זה היה מרגיז. ז"א, יופי, אתם חזקים, קונוהא יודעים את זה, אבל זה לא נותן לכם זכות לרדת עליהם \= גאררה מגניב, והוא עדיין אחת הדמויות האהובות עליי. אבל כל השאר, לא ממש.. >_>; ובקשר לגנין נשית שאני חושבת שהיא מגניבה, ובכן, אני חושבת שהינאטה ואינו די מגניבות, בעצמן ^_^ ברגע שאינו תתבגר טיפטיפה, היא תהיה מגניבה אפילו עוד יותר! D: והינאטה, בכלל מגניבה.. היא רק צריכה להמשיך להאמין בעצמה, וללמוד מנארוטו.. חח..(רק בגלל זה הם כ"כ מתאימים! *_*) וקאנקורו מעצבן! הוא הרבה יותר מרגיז מטאמארי! ><;; האמפ.. ואני חשבתי בהתחלה שהוא מגניב ;; ו'ני אוהבת שיקא\אינו, כי הם שולטים ביחד *_* רק לראות אותם נלחמים ביחד.. נאמי! ^O^ לפי דעתי, החיזורים של טאמארי לא עובדים עליו, הוא נאמן לאינו-צ'אן! D: וברגע שהיא תבין שהיא אוהבת אותו.. זה יהיה כ"כ מתוק! *.* תדמייני את זה!-> אינו מבינה שהיא אוהבת את שיקא, לאחר שהיא רואה איך טאמארי רודפת אחריו, היא מבינה כמה מושלם הבחור הזה, שהיה תמיד מתחת לאף שלה..! ואז, היא מתלבטת איך לספר לו את לבטי ליבה, ובסוף, היא מתוודה, והוא מתוודה, והם חמודימים ביחד!! D: ואז הכל האפי האפי! אבל אם את אוהבת סופים עצובים, הם תמיד יכולים למות זו בזרועות של זה, באיזה קרב קשה ^__^;

Kawaii Me

New member
אולי הסנד מתנשאים../images/Emo29.gif

אבל בתכלס המטרה שלהם טובה...לקחת חיים כדי להציל חיים אחרים. ותתחילי להתפלל בשביל קימימארו~

*מתפללת*

קימי-קון!!!! ;; גם המטרה של קונוהא טובה, והם הורגים אנשים בפחות "רוח", ובפחות התנשאות, והם לא נלחמים כדי להרוג, בניגוד לסאנד \= ולקחת חיים כדי להציל חיים אחרים, את זה כל נינג'ה עושה, אבל בדרך שלה, והדרך שבה הסאנד עושים את זה, ממש לא מוצאת חן בעיניי.

Kawaii Me

New member
טעם וריח^^~ ../images/Emo29.gif

יו קנואו איי לאף יו^^ אבל הסנד מגניבים לאללה...בגללל הרוח הקשיחות. הם לא משחקים משחקים, הם עושים ת'עבודה, סוגרים תבסטה והולכים:}~ רק שהם משאירים מאוורר דלוק ~רוח~

איי לאב יו טו! ^O^

מואה!~ ומה שציינת, מפריע לי בסאנד, שהם כ"כ קשוחים ומתנשאים, זה גורם להם להיות קרירים, כאלה ש..את לא יכולה לגעת בהם. וזה חבל, זה לא אנושי.. לא שהם בדיוק, מה שהייתי מכנה.. אנושיים ^^;;

dndboy

New member
../images/Emo103.gifאממ החיוך המבויש של טמארי

כשהי שאלה את נארה איך היא היתה וזה שנרה אומר שהיא מזכירה לו את אמא שלו ואז מחיך לא מרמזים?

למעלה