פרק 18- Much I Do About Nothing..

Keren 104

New member
גם אני חושבת

שזה ממש מוזר שנייט כל כך אדיש לקטע של בלייר וצ'אק.. הרי הוא כל כך רצה את בלייר בחזרה לפני השביתה.. זה ממש ממש מוזר לפי דעתי..

Robin Sparkles

New member
אוווווווף

החלק האחרון שצריך לרדת תקוע ב-99% כבר יותר משעה!! אה וגם יצא תרגום

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

למען האמת, להבדיל מרובכם, אני התאכזבתי מהפרק. זה נראה כאילו הם ניסו לדחוס כמה שיותר בפרק אחד... כל מיני דברים שלא קשורים אחד בשני הם "דחפו" אותם ביחד רק כדי שייצא פרק... והם לא השאירו אותנו במתח ולרצות לראות את העונה הבאה.... (וכמובן שאני אשתדל לראות במידה ויהיה לי הוט או שאתחיל להוריד כי אני חוזרת לישראל בספטמבר) אז ככה כל הקטע עם ג'ורג'ינה היה ממש לא מפתיע... זה היה לי ברור שברגע שבלייר מתערבת, הכל יהיה "טוב".. הכי אהבתי שבלייר אמרה: "Im the bitch here" או משהו בסגנון..
דן וסרינה היה צפוי שהם יפרדו.... הם פשוט מעולמות שונים.. סרינה היא כזאת שכולם רודפים אחריה ודן הוא לא... כנ"ל לגבי צ'אק וונסה.... הם פשוט מעולמות שונים.... צ'אק לדעתי לעולם לא ישתנה כי הוא צאק... ולכן הוא לא הפתיע אותי כשהוא החליט ללכת עם הבלונדה...>< לילי ורופוס זה היה צפוי ולא הופתעתי... בסה"כ התאכזבתי מהפרק והפרק היה סתם מבולגן.... אבל שוב, זו רק דעתי..

Nunatak

New member
../images/Emo45.gif

כמו שאמרתי, פשוט דחסו פרק סיום שהיה אמור להיות כפול לפרק אחד וסגרו את כל הקצוות כי חשבו שהסידרה לא תשרוד. לפחות ככה זה נראה.

SShaii

New member
../images/Emo45.gif לגמרי נראה כאילו הם חשבו שלא תהייה עוד

עונה!!

Robin Sparkles

New member
אני כבר יודעת בעל פה את מה שגוסיפ גירל

אומרת בהתחלה חח.. טוב עפתי לראות את הפרק:)

Shexy Peanut

New member
../images/Emo58.gif חיחחיחיחיחיי

צ'אאאאאאאאאאאאאאקקק יו אני אוהבת אוהבת אוהבת את הדמות שלו
[ושל בלייר
נכון הוא ריץ' ביץ' אבל גם היא! [בטח אתם חושבים! היא כבר לא תמימה! הוא הלך על הבלונדה והיא תלך על הסופר חתיך הזה שטס איתה :}}}}}] דן וסרינה.. דווקא נחמד שהם נפרדו. גם לבלונדיניות מגיע שישברו להן תלב
סתם הם בטח יחזרו בעונה השנייה.. או שיהיה לה אופ אנד און בין דן ונייט. ונסה.. צריכה למות. :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] בנוגע לרופוס ולילי זה ממש לא צפוי שהם לא התחתנו ביחד.. וזה גם מציאותי בניגוד לכל הסדרות האמריקקיות אז דווקא אהבתי.. הם ניסו לעשות את זה קצת פחות אמריקקי. נחמד :]
בלייר&צ'אק

co13

New member
שאלה.. למה כולם פה שונאים את וונסה?

טוב אני יכולה להבין למה.. (ואני גם לא הכי אוהבת אותה)אבל חוץ מזה?..

SShaii

New member
../images/Emo45.gif D: צודקת על רופוס ולילי..

ווווווננננננססססססססה
גאאאאד שתעוף כבבבבבבר!

KlipLip

New member
שאלה בקשר לרופוס ולילי.

אני עדיין רואה ואני רוצה לדעת, הם יהיו ביחד או לא? מה נסגר איתם בסוף העונה? [שוב, עדיין לא ראיתי, אני מתעניינת] תודה! :) וקצת הרסתי לעצמי שחיפשתי תשובה.. דן וסרינה. סרינה רוצחת. צ'אק ובלייר [למרות שזה היה צפוי]. ד"א, אני ליפז.

MeItOsH

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo58.gif

חיכיתי כל כך הרבה לפרק הזה..ככה שברובו נהניתי. דן וסרינה לא ביחד התאכזבתי. דן יצא מנייאק על זה שהוא לא יכל לסלוח לה. והקטע שהיא שאלה אותו "so i'm just gonna see you back at school?" "I guess so" ממש עצבן אותי. התאהבתי בצ'אק רשמית ואין לי מה להוסיף מעבר. אבל בסוף הוא יצא זבל. לילי ורופוס אווווווווף!!!! הייתי בטוחה שהם יברחו ביחד..ובסוף לא קרה כלום! וממש לא הבנתי את כל הסצנה שהם I love you...כאילו,מה לעזאזל קרה שם?! בלייר המלכה.גם בה התאהבתי רשמית "There is a place for only one crazy bitch around here" סופסוף נקמו בג'ורג'ינה חוץ מכל זה..האווירה הכללית הייתה טובה אם כי היו יותר מדי דברים בפרק אחד. אבל עכשיו רק נשאר לחכות לעונה הבאה...

Robin Sparkles

New member
../images/Emo58.gif

מאוד אהבתי את נייט,בלייר וצ'אק בפרק.הם היו טובים. בלייר:"אני הכלבה היחידה באיזור" חחח וגם ראינו צד אחר של נייט כשהוא השלים עם צ'אק וסופסוף היה קצת פחות רציני... אני אוהבת את בחור הפוני!!!XD

למעלה