פרק 200 של איך פגשתי את אמא

E l S i

New member
השם רובין לא מוזכר עד סוף הפרק

(הייתי בטוחה שזה כך, אבל בדקתי שוב)

לגבי החלקים האחרים של התיאוריה אני בעד

DontEvenBlink

New member
היה פרק מקסים בעיניי

במיוחד שני השירים שהאמא שרה.
כל כך ריגש אותי לראות את כל הדברים הישנים האלו: את המסיבה במועדון ביום סיינט פטריק, את השיעור של טד כשהוא התבלבל בכיתה. את האמא עם החלוק שראינו בהתחלה רק את העקב שלה.
זה היה נהדר לדעתי וממש מרגש. כל הרגעים האלו שאמרו לנו ש"האמא הייתה שם", סופסוף רואים אותה שם. חשבתי שלא תהיה דרך טובה לסיים את הסדרה והפגישה של טד והאמא, כי גרמו לנו לצפות לזה יותר מדי והציבו לעצמם רף גבוה, אבל הפרק הזה בהחלט ענה על הרף שהם הציבו לדעתי.
כמה דברים נחמדים: כשטד הזכיר את ציורי הרובוטים שלה, וכשראו אותם בפרק, זה היה בול מה שדמיינתי. אותו סגנון ציור ואותו שימוש בצבעים. בדיוק ככה דמיינתי את ציורי הרובוט האלה נשבעת.

זוכרים שהייתה תיאוריה שהאמא היא זו שטד נתקע בה בסיינט פטריק? איך אהבתי שהכותבים ירדו על הצופים כשקלי אמרה: "אהבת חייך יכול להתקע עכשיו במישהי אחרת!" והאמא ענתה לה: "אני בספק..." זה היה כמו מסר שהכותבים העבירו לנו: כן, אנחנו מכירים את התיאוריה הזאת. כן, לא שכחנו מהחלק הזה. ולא- זו לא האמא! חה! אתם רואים? לא הלכנו בדרך הזו. חה חה."

השיר של האינגליש מאפין בהחלט היה הונטינגלי ביוטיפול.

מאוד אהבתי את ההשוואה של האמא בין אהבה ללזכות בלוטו, כי זו בדיוק אותה השוואה שטד השתמש בה בפרק ה.. שני\שלישי של הסדרה.

Im All That

New member
לי היה חסר

את העובדה שהאמא היא הבליינד דייט שטד הבריז ממנו ב- 1X21
ואולי גם היא הבריזה כי היא לא הייתה רגשית במקום הזה..

DontEvenBlink

New member
איך שכחתי מהדבר הזה.

וואי, היה יכול להיות אדיר. מקווה שיתייחסו לזה בפרקים המועטים שנשארו.

cool miki

New member
וואו בכלל לא חשבתי על זה !

זה היה יכול להיות מגניב !!

היה פרק מעולה

הפרק הכי טוב העונה , ואם להגיד לכם את האמת הפרק שהכי אהבתי מלבד הפרק 100 עם החליפות.
כל הסיפור עם האמא השתלב טוב בעלילה מהעונות הקודמות.
הפרק היה יותר דרמטי אבל מאוד מרגש.
הביצוע בסוף גם ריגש וממש רציתי שהם יפגשו! אבל כנראה הכותבים יראו את זה רק בסוף...
ממש אהבתי.

elad218

New member
פרק יפה

אבל שיבחו אותו כאן מספיק, הכל כבר נאמר, אז אני אדלג על זה ואעבור למה שהפריע לי בו: כן, ברור, מי מאתנו לא יצא למרפסת לנגן את לה ויאן רוז על יוקולילי בשעת עצבות? האמא קווירקית וחמודה ואני אוהב את זה, אבל בנקודה הזו הרגשתי שזה כבר מוגזם. אף אחת לא כזאת קווירקית, גם לא דמויות מבנות גילמור על ספידים. בלי קשר, הביצוע היה מאוד יפה ואני מקשיב לו כרגע בזמן כתיבת ההודעה הזאת

מסכימה ומוסיפה

היא קצת מעצבנת בגלל שנראה כאילו היא כזו מושלמת
רוצה לסיים את העוני בעולם, מנחמת בחור שניסה להתחיל איתה בצורה סליזית (בארני), מציעה עוגיות למישהי זרה ברכבת, יושבת במרפסת ומנגנת על יוקלילי.... היא נראית טיפה מושלמת *מדי*, וזה קצת גורם לי לא לאהוב אותה כ"כ...

tamarben1

New member
לגבי הנגינה במרפסת

אמנם גם זו סצינה הלקוחה מסרט במקרה הזה, וגם לי מעולם לא יצא לשבת במרפסת ולנגן בשעות עצבות, אבל הסצינה מהפרק מיד התקשרה לי עם הסצינה הכי קסומה ואהובה לדעתי בקולנוע אי פעם...
לא נראה לי שזה היה מכוון ע"י הכותבים, אבל עדיין :)

http://www.youtube.com/watch?v=BOByH_iOn88

cool miki

New member
משהו פה חסר לי !!

ברני ורובין מתחתנים.
איפה אחותה של רובין? ואבא שלה?
והאחים למחצה של ברני..?? אני זוכרת את הפרק שבו ברני גילה שאחותו יוצאת עם טד...למה לא להביא את הדמות שלה לחתונה ?

למעלה