פרק 31- אקוקו

YossihNew

Well-known member
❄️

איך אריק יגיב לזה שאוקו רצח את אביו?

האם שלי תצליח לשכנע את ליאור בתיאוריה?

והאם יתגלה שברוש ומקס הדליפו?

פרק לקט שני לסדרה.

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
ליאור, עכשיו תסכימי עם שלי. "את לא תמימה, ליאור." "נכון!". אקוקו זה לא איזה שם מטופש שנתנו לאוקו כמו פריצריץ? לא משנה... בכל אופן, אני די בטוח ששלי תקבל שיחה ממילי בשבוע הבא. רגע, אז כל הזמן הייתה שם תמונה של מילי? טומטומאז'ים. ואני חשבתי שהצרחה של שלי וליאור תהיה מהתרגשות כמו תמיד.

וואו, הן עלו על זה ממש. זה לא פרק לקט? ולמה ליאור חוזרת להסכים עם שלי? כאילו זה נעלמים והם מחברים דברים. ליאור, אבל לא לרדת על שלי. כמה את מטומטמת ואת קפצת כיתה!

מכרו לי פרק לקט?! אני שונא פרקי לקט!

זה פרק לקט. כמה מטומטם יכולתי להיות?! את כל המשפטים של שלי על ההבנה שלה אני צריך לשים על ההבנה שלי על זה שמדובר בפרק לקט!

הכולללללללללללל צולםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!! (יש לי פלאשבקים)

גם אני רותח. ואני אגיד לך למה, ליאור.

שלי מאוד מחוכמת. מאוד. אבל למה לא שמענו את השיר "עוצמה שלי?!".

אבל עכשיו זה יפריד ביניהם?!

רגע, הם מנסים למכור לי שזה פרק הדחה ולא פרק לקט?!

שלי הכי מכירה את ברוש.

אוקיי, המשיבון של ליאור מתאים לה לגמרי. לגמרי. באמת. או שלא. לא יודע. מה שאתם חושבים. לא יודע, זה כן. בעצם לא.

הן רק חושדות יותר.

אוי... וואו. אוקיי, אז אולי זה לא בדיוק פרק לקט. חצי לקט. רגע! אולי ליאור אחראית על הפרקים והיא לא ידעה להחליט אם זה פרק לקט או לא! בעצם אולי האנרגיות שלי הגיעו לליאור והיא נבהלה ושינתה את דעתה באמצע הפרק! איך באמת ברוש ומקס נכנסו אם אבא של שלי למטה? אוי, שלי.

לא, ליאור, אמרנו לא פרק לקט! תמצאי בך כוח פיקודי כמו של אביטל ממקיף מילאנו ותחליטי שלא פרק לקט! גם אם כיף לי לשמוע את הקול של עומר עציון המלך.

כפי שאמרתי, מילי תתקשר בשבוע הבא. ליאור מגלה כוח פיקודי. דווקא עכשיו. אני לא אוהב את הדעות של ליאור. אז שתביא את האחרות. וואו, הבת דודה של מצליח גידלה ביצים...

אה, AC/DC לסיום...

אבל למה, ליאור, למה?!

1619527890530.png

הבנתי...​

שיר m

Well-known member
עוד פרק לקט... אנחנו כבר יודעים הכל, באמת... ראינו, שמענו, הבנו...

והנה ליאור מגבשת דעה.
נראה לי שהיא פשוט תלך לדבר עם סקיי.

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק לקט. שממש לא. בא לי טוב ..
היה לי ערב עמוס בדירה (יומלדת לשותף ) , אחרי שעזרתי בניקיונות., פרק לקט ואני. עייף, ורוצה לשמוע המשך. של. העלילות .... לא בא לי. בזמן. טוב...

שיר m

Well-known member
אין זמן טוב לפרק לקט|פנים| (וחסר לו שהוא לא יעזור ביומולדת שלך)

למעלה