פרק 46-אגודת ידידי המוזיאון

Roei152

Well-known member
מנהל
סקיי מסתתרת אצל קראוס, אך האם נשקפת לה סכנה, שזהבה השכנה החטטנית של קראוס תגלה אותה?
ואיך שוב סקיי מגיעה להלחם בחייזר המלפיק?
ואני באווירת דיסני - אז הנה משפט מסרט "אני מכיר אותך, טיילתי איתך פעם אחת בחלום", איך זה קשור לפרק?

Roei152

Well-known member
מנהל
בינתיים העונה הזאת מעולה, חמיצר בימים היפים שלו... שהעלילה כל הזמן מתקדמת ולא חוזרת אחורה ולא נתקעת על שטויות..
נכון זה פרק שחזר ליום אחורה, אבל בקטע טוב..
ע

YossihNew

Well-known member
כן, אפשר לראות שנועה השתלטה על העונה. כשיש יותר אבי פניני אז נועה כותבת.

שוב פרק פלאש... סליחה, זה פלאשבק נעלמים נחמד, לא פלאשבק חממה מאוס.

אתם יודעים, קלטתי שבהמתנה לסקיי ביבי לא היה ראש ממשלה. באמת, זה כאילו... איך שסקיי נגמרה הוא ירד, ואיך שהיא חזרה הוא עלה... מסתורית הסדרה הזאת. היי, ראשת הממשלה. הכל בסדר? אבל בואו, זה עצוב שצריך "להזקין" את גילת. הבחורה לא הזדקנה ביום מאז האייטיז! ברצינות, מה שמו לכוכבי הילדות שלנו?! אבל עוצמה יישוב צבאי, ברור שקשור לצבא. כולם חיילים פה. לא? אגודת ידידי המוזיאון זה כמו האגודה למען צבי הים. גם בית תמר זקוק לשיפוץ.

יותם פטפט הרבה לפני שנמחק. לא לגמרי אימפוטנט. מה אתה, הלנה?

ואז זה היה. יפה. המבטא של עופרי עדיין בריטי. סקיי, זה לא אישי, אי אפשר לשמור על טי-קיי אחרי שעזב את הערוץ. שוב. בכל אופן, זה עונה על השאלה מה קרה בלילה.

עכשיו תסבירו לי למה לוקח לו כל כך הרבה זמן לסחוב אותה משם. ולמה קראוס נרדם בסלון אחרי ששנייה לפני היה יום. בחייאת, שיבדוק את זה. אבל לא הבנתי... מה בדיוק הם מחקו? בחייאת, במקרה של יותם מוחקים לו את כל החיים. אנשים שלמים.

גם אתה שכחת דברים, קראוס? מה מרחוק, את משקה פה. את לא שכנה?

כולה חטף נומה. מה יש? אז לו לא מחקו את קראוס. אנשים ישנים פה הרבה. וגם יש פה מגיפת שבירת טלפונים, אתם יודעים.

עיצוב נחמד יש לסקיי. כמה זמן לוקח לך לגרור אותה? מסכנה סקיי. ואיך אנשים לא מוצאים את החלליות באור יום? אז גובי הלך. מי יהיה הרע העונה? אהם אסיה, אהם. איך סקיי תחזור הביתה? או שלא.

מעצבנת מאוד. היא לא אוכלת הרבה בבוקר. היא מעדיפה פילה ובורדו. אין פילה בלי בורדו.

ואז אתם הגעתם.

תראו, אחלה, אבל אי אפשר פרק שלם על דמויות משניות לא משנה כמה השחקנים טובים. אמרנו כבר על רונה... עם כמה שהיא הייתה יפה ואני מתגעגע אליה. מאז היא הפכה לסוחרת סמים וחרדית.

תביא לה מרמייט כבר! תכל'ס אני יותר אתרגש אם נפגוש את עופרי.

לא עופרי הזאת, עופרי לסקי. למרות ש... גם היא בסדר.

אז אי אפשר למחוק אהבת אמת. רק לעכב אותה קצת.

בן אדם הולך לידך ב... לא משנה. אני אומר לכם, המחיקות זיכרון האלה לא מצליחות למחוק כלום. גם אדם לא נמחק. גם איה לא. גם אני חלמתי חלום כזה. פגשתי את אהבת חיי, אני ממש הצטלמתי איתה ו... היא שרה לפני... בחלום, הוא בטוח במיליון. זהו? ככה זה נגמר? טוב, נקווה שמחר יהיה יותר בום.​

שיר m

Well-known member
אני ממש נהנית בינתיים
מעניין מה יהיה התפקיד של השכנה

למעלה