פרק 48 -הכל כשר

Roei152

Well-known member
מנהל
מה יקרה עכשיו שאריק מבין שלא במילי הוא מאוהב? מה יהיה ההסבר שיסק לאהבה שלו לסקיי
ואיך הטלפון שחוזר מתיקון עלול לגלות לו א מה שברוש ומקס מתנסים להסתיר?,
מה יקרה לזהבה לאחר שגילתה על סקיי? האם היא תשתף פעולה? או שנפלנו בפח של הממשלה?
ומה מתבשל בין פינטו והשר?

YossihNew

Well-known member
השם המלא של הפרק הוא הכללללללללללללל כשררררררררררר! כמו הכלללללללללללללללל צולםםםםםםםםםםםםםםםם. אני לא מאמין. חשבתי שפתרנו את התעלומה שלו! זה לא הוא, זאת עדי עזרוני שרצחה את כולם! הוא צריך לצאת מהכלא! טכנולוגיה מליפיקית. הכי קשה... כן, איזה בושה, כבוד השר. למחוק זיכרונות ככה סתם. בושה. אין יותר חייזר, אין יותר גובי. אל תאמין לו! שחרורים ממנו זה תמיד בעייתי! אנחנו כולנו יודעים את זה!

אז על מה הם בעצם שומרים פה, לא הבנתי? לא, אם נמחק הזיכרון לכולם, על מה שומרים?

אני שוב מזכיר שרביד שחקנית מצוינת. גם אופק, למרות שהוא לא מראה את זה כאן אלא רק בסדרות אחרות.

כל הכבוד לה? בוש לך, מקס. תמיד ידעתי שאתה הבעייתי בחבורה. אוהב סודה אכזרי. יודע מה?! תהיה עם שלי! תהיה עם שלי, שניכם רשעים! אתה יותר מרושע!

גברתי ראש הממשלה, את בסדר?

הוא מהיר. מאוד.

רביד הגיבה לי לפוסט שלה, כי אמרתי לה שקראתי את ה"יוני" שהיא כתבה כמו שמילי אומרת "יוניייייייייייי".

משחררים אותו כל הזמן. אה, הכללללללללללל כשררררררררררררר. אני אמרתי כבר שחשבתי שפינטו ושלי קשורים אחד לשני.

ומה אם לליאור הטלפון יתוקן? אה? אין אפילו תמונות מהמתחם? דיסק און קי. אני גם רציתי לכתוב על דיסק און קי...

גברתי ראש ה... כבר שאלתי אותך, קומי כבר, יא... שותה יין בורדו שכמוך. שאלו אם יש בה משהו חשוד. אני לא חושב שיש בה משהו חשוד. היא סתם שכנה מטומטמת. מה עשית, מה עשית? אני לא מבין למה מדגישים כל כך הרבה מבוגרים בעונה הזאת.

חשבתי שמילי תשפוך מים על הדיסק און קי. "סליחה, חיידק"? מעולם לא אמרו את המשפט הזה. מילי תהיה הכוכבת של העונה. זה ידוע.

זה... מרמייט. לא, לא מלחמת הכוכבים אלא אי. טי. שוב פעם. איפה איתמר שיבדוק אותה?

איזה יופי. שני פושעים. לקח נומה, די כבר.

תאכלי בריא, איריס. תאכלי בריא. אה, פאזלים. כוסאומו, הכל פה שמיים.

יופי, אריק. מודע לעצמך כתמיד. רשום לה מילי על המחשב. קורע. מילי לא ראתה את סקיי ככה בחיים. כן, ככה מילי מדברת. עצוב קצת. כי הפחד של הבריון זה לראות את עצמו כמו שהוא.

לא, אין לי בעיה שגילת פה, אבל בחייאת.

זמן לברוח. נערה חייזרית, בחורה אמיתית. חכי, את לא יודעת מה ילך עם הצבא עכשיו.

תראו חבר'ה, יש עניין קטן. אתם לא חושבים שיש טעם לפגם שכל פעם שנועה כותבת, אבא שלה הדמות הראשית? הקצב, הקצב.

חבר'ה. אתם זוכרים שדיברנו על הרמיזות לסקס בסדרות? כן? אז זהו. זה? לוקח. בהליכה.

מעניין מתי כולם יזכרו סופסוף. ליוני יש פצע בשפה. זה בולט לי.

אריק, בחייאת, זה לא אמור לקחת לך יותר מדי זמן להבין.

מתעלמים ממנו בבית הזה. כן, אריק. יפה. יש 24 פרקים? סתם שאלה?​

שיר m

Well-known member
העלילה מסתבכת...
הצחיק אותי איך שקראוס התעלם מזהבה|טמבל|
ולרגע חשבתי שמילי תתאהב באריק... אבל זה בטח לא יסתבך עד כדי כך
פרק נחמד, מעניין איך יפתרו את בעית הזיכרון

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק מרתק..
אני דווקא חושב לאור הפרקים האחרונים שתהיה עלילה רומנטית בין מילי למקס.. שוב..
מה עם אסיה?

למעלה