פרק 49

AceMagician

New member
|ספוילר תיאוריה לגבי ביאקויה

הפרק אכן היה יפה, מרגש ועצוב - והוא נתן לי נקודה למחשבה... עכשיו שאנחנו יודעים שהולוס יכולים להשתלט על שיניגאמיס [אלי מוות], ניתן להסיק

AceMagician

New member
../images/Emo58.gif תיאוריה לגבי ביאקויה

הפרק אכן היה יפה, מרגש ועצוב - והוא נתן לי נקודה למחשבה... עכשיו שאנחנו יודעים שהולוס יכולים להשתלט על שיניגאמיס [אלי מוות], ניתן להסיק שאולי ביאקויה הוא לא מי שאנחנו חושבים שהוא... נכון שחשבתם שגין הוא זה שמתכנן את ההשתלטות על הסוקיוקו [Soukyoku], הלהב הענקית אשר משמשת ככלי ההוצאה להורג של השיניגאמיס, אבל אז חשבתם, רגע זה קל מידי, גין הוא אכן Ass-Hole אחד גדול [ובגלל זה הוא אחד האהובים עליי], אבל עדיין זה נראה מושלם מידי בשביל להיות מושלם. אולי השתלט הולו על ביאקויה, והוא כרגע "מנהל את העניינים"; ראיתם את העיניים שלו כשנאמר לו שמועד ההוצאה להורג של רוקיה הוקדם ל"מחר"... הוא לא היה הוא!! העיניים הן לא אותן עיניים! אני זוכר במעורפל את אחד מה פרקים הראשונים, והיה שם איזה הולו אחד שתכנן משהו גדול... אני לא יודע אם זה נכון, או שהוא מת בסוף... הנקודה שלי היא שאולי ההולו, שלדעתי כביכול [גם אני לא בטוח לגבי התיאוריה הזו] מתכנן כמובן, להשתמש בסוקיוקו להשתלטות על הSoul Society... יש אפשרות או שאני הוזה?
--גיא^_^"

0Onegaineko0

New member
יאי, ראייתי D= מי זאת המיאקו הזאת?

אני לא זוכרת אותה מהמאנגה! תתקנו אותי אם אני טועה, אבל היא פילר? מאיה הולכת לבדוק >.<

dark max

New member
ההתרשמות שלי מהפרק ../images/Emo58.gif

פרק עצוב!!! לדעתי בגלל זה היא כל הזמן אומרת לאיצ'יגו לברוח... *נאנחת* בא לי לראות את פרק 50... אני רוצה לדעת מה עם הבאנקיי. מה שכן, די עצבן אותי שכל הפרק היה פלאשבאק אחד גדול, יותר טוב אם הם היו מראים מידי פעם קטעים מן ההווה... בליץ' שולט

תראו משו מגניב במנגה לפרק../images/Emo58.gif

אני קוראת את המנגה....ומישו כתב באיזה פורום שבפרק שרנג'י נלחם עם איציגו ובסוף באיאקויה חורר אותו... אז רואיקה באה לרוץ לאיציגו הפצוע ואז באיאקויה אמר לה כזה - שהוא מבין....ושאיציגו באמת דומה לו....(לו = האיש החדש מהפרק D:) אז בדקתי ואכן יש קטע כזה ^^ אז באיאקויה התכוון לאיש ההוא מהפרק ^^ *מוסיפה את הקטע מהמנגה* --> נכון מגניב P:

dark max

New member
מאיזה פרק במנגה זה? 49?

כי אם כן זה מוזר כי לא הזכירו אזה באנימה

dark max

New member
נהדר...

6 שבועות... אני יכולה לעזור להשיג את המנגה, למעוניינים. פנו אליי במסרים ותפללו שהעברתי את הקבצים שלי למחשב החדש שלי*________*

Sunnaiko

New member
הכוונה לפרק 56 במנגה. 3:

לפחות, אם הבנתי נכון. XD אני רוצה להוריד את האנימה T_T *מרביצה לאינטרנט הסופר-איטי*

shui chan

New member
פרק טוב [:

האמת טיפה יותר חלש מה-3 האחרונים.. לא יודעת למה :\ אבל עדין היה פרק טוב. ובכיתי בסוף ]: אחח.. נראה לי שאין סדרה שבה בכיתי מספר כזה של פעמים כמו בזאת O: ורק כי הייתי חייבת להראות לכם משהו מהמנגה שקשור לפרק הזה 3:

למעלה