פרק 51- רייצ'ל

YossihNew

Well-known member
|?|

אז מה פינטו יעשה למילי?

האם סקיי תשיג גוף חדש?

איך ילך הדייט נוסח הבאר של ליאור וברוש?

והאם הפרק הזה יכין לקראת בום גדול בפרק הבא?

YossihNew

Well-known member
מסכנה מילי. אתה לא מבין שזאת מילי בינתיים?

מילא זה... אתה נכשלת בנטרול ילדה. בחייאת. זה לא רסקין? סוכן... איזה סוכן...? סוכנת...?

שים לה קצת מרמייט. הם אוהבים את זה. וזאת לא ארוחת בוקר. משהו כמו פילה בלי בורדו. מה רשום לזהבה על התג?

אה. דייט. איזה דוחים. אבל הם שחקנים כה נהדרים.

חייזרים מתים על ביצים.

בטח, בטח. ניסוי סודי. מי אחראי? צליל?

מסכנה שלי. לא, מסכנה... שלי. כאילו.

אתה לא זוכר? היא מתייעצת גם עם הבטן של שלי. עזוב, אם זה עבד לעילי והגר, אין לך שום בעיה. והרי הגר חברה טובה שלך, אתם הלא התחלתם ביחד. ברושינסקי היה כינוי גם בעונה הראשונה? עזוב, אתה עם הלידות, לך תחפש לידות של פילות וכאלה. אבל זאת בריתה... איה...

סרט חמוד יש לליאור. סרט בסרט. מעיין טובה בלעשות את זה. התגעגעתי גם לזה. היא לא מיוחדת! שלי מיוחדת! ונועה! שתיהן מיוחדות! לא ליאור! סליחה, ליאור. את יודעת שאני אוהב אותך. אני יודע, זה נראה כאילו הוא זכר מה הם אמרו אז. אבל תכל'ס היא סתם הסכימה איתו כי היא ליאור של פעם.

לשטוף דיסק... מה? לא שוטפים. תמיד יש מה לצלם. המורה לספורט היה מצוין, בחייאת. אסור לשכוח אותו. אני מבין שזה כיוון השמיניה.

פרפה קוואנדו גם לכם. לא, היית יפהפייה בגילה. אני יודע. הלהקה, למשל. שרי ומלי. מלי ושרי. אבל לא נראה לי אסיה. ממש לא. וגם אם כן... זה רק יוביל לעוד יותר סיבוכים עם אסיה. חדר מתים זה מפחיד.

עוד פעם זה?! אני אמרתי לכם, חבר'ה, מעיין בבית קולנוע עושה לי טריגר! זה לא פייר! אני זוכר את הדייט האחרון... הלפני האחרון שלה בקולנוע! היה זוועה!

יש חבר'ה במוזיאון? אה, אמריקנים. אבל ממש אין מצב שאסיה. ממש אין מצב.

שוב אתם משחקים את זה... לפגוש את הג'ינג'ית. כן, סלט תפוחי אדמה בטח במיונז.

אני אומר לכם, יש מצב שהם יהיו ביחד. הוא לא חייזר, שלי! תפני לאחיך החורג, דניאל הבן. הוא מומחה בתחום. נכון? לא, אתה חייזר. בצורה אחרת.

מעניין. אז מי תהיה?

מלא פנסיונרים.

לא, לא, אמרתי לך. דניאל הבן. הוא יטפל בנושא. הנה, עכשיו בטוח זה מה שיקרה. ורק אריק לא באמת היה עם מקובלת. חכה חכה.

הנה הקטע השני. גם זה יפגע באריק. רק לו אין חברה. למעיין יש חיוך נפלא. השמל...אוי! נכון! עוצמה שלי! למה כתוב רק שמות פרטיים?

שלי האייקון שלי. כן, אלגברה זה... זה... כן. הכל משתנה.

אולי יש עוד ברוש. לא, בעצם... הנה ברוש לבדו. זה השיר. זה אתם חמודים. מרתק.

כתב של בת...?

ליאור מפוצצת הכל כמו תמיד. ליאור, נו, תגדלי עמוד שדרה. אה, אין לך את זה עדיין.

כן, בדיוק. וואו, מגניב. באמת פיצוצים. ועכשיו יוני יצא ויצעק.

כן, מילי, בדיוק. תחזיר את הטלפון.

יקראו לה רייצ'ל, זה ברור. אבל אין מצב ש... אמרתי לכם. אפס מאמץ.

אבל זה כל כך מותח, אני... אני חייב לראות את הפרק הבא מיד! המממ... זה רעיון טוב... חכו לי רגע...​

שיר m

Well-known member
זה היה פרק מושלם בצורה מתוסבכת

שכחתי כמה ליאור וברוש טובים ביחד

מפחיד הקטע הזה של הזיכרון, אני אומרת את זה בתור אחת שלא זוכרת דברים...|חבול|

למעלה