פרק 57- הפסקת חשמל

YossihNew

Well-known member
|ברק|

האם אווה תתפוס את סקיי?

מה יהיה עם השידור של סקיי?

ומתי אריק וסקיי יפגשו?

YossihNew

Well-known member
סקיייייייייייייי לא לשדר!!!!!!!!!!!!!!!! סליחה, נסחפתי.

אז היא איתרה את קראוס.

שוב הוא בכלא. ההפסקת חשמל בטח תעזור.

איריס לא מורידה את המדים גם בקיפול כביסה? לא, אני רציני בנוגע לזה. זה חגי? זה באמת הקול של דניאל גד? רגע... אני לא יכול להגיד שהיא תפסה אותו באמצע שיעור גמרא! טפירו פה בכלל! זה לא מסתדר! טוב, הוא עם הרונה החדשה שלו. אגב רומן הזוי... איריס וחגי...

כי כאן התקציב נמוך יותר. שוב קורות בעיות בחקירה שלך, כבוד השר. לפחות מישהו עוצר כאן אנשים, אתה יודע. דוקטור קראוס הוא חבר! הוא יושב לידנו בסרטים!

סקיי, את תהרסי את החשמל.

אז היום YES הודו בזה שמדובר בפאודה בסקיי. תאמינו לי, אנחנו מקדימים את זמננו.

אופס.

כן, כל הבית ספר יבלה שם את הלילה... אופס. ככה עושים בהפסקות חשמל, לא?

רגע, אז יש גנרטור אצל פינטו?

ברוש היה במצבים לחוצים יותר. המחיקת זיכרון של החייזרים לא הכי עובדת. אצל לוק הייתה מחיקת זיכרון נהדרת. מגדל מים, כן. מגדל מים ספציפי? אני לא חושב. לא, לא. אצלה זה לא עובד ככה.

מה זה פה? נעלמים? שתא חשמלי לא עובד ככה פתאום? בחייאת. אוקיי, לפעמים זה לא קורה בדיוק בזמן. למרות שאיריס זזה יותר מהר מאריק.

ברור שה*עוצמה* חזקה מדי. איזו חברת חשמל יעילה יש לכם.

ברור לי מה יהיה העיכוב. בואו, אווה בדרך.

אתה לא יודע מי זה חגי? עבדתם ביחד מלא זמן. אני מבטיח לכם שאפשר לעשות משהו בנוגע למשפט של פינטו. השר עסוק בפרויקט אחר כרגע.

פאודה! פאודההההההההההההההה!

בפעם הבאה שסקיי לא תעשה שטויות עם מכוניות של מצליח. האנגר, כן, מה כבר יכול להשתבש...

כולם משחררים אותו מהכלא. שיחה יפה, אבל ברור שלא משחררים את פינטו.

אני לא רגיל לרבע שעה בלי מילי. אני מזכיר לכם שמעיין ורביד שחקניות מצוינות. וגם סתם נהדרות, הן מגיבות וחמודות. מעיין בכלל.

אני לא זוכר את הפרק הזה בפאודה.

איזו הערכה גרועה.

חגי מבין רק עד העונה הראשונה, איריס. איזה כיף שגם פה יש מערכת יחסים בין גזעית. לא, באמת בין גזעית. המוסד בעניין?????????????????? סליחה, יצא לי. חבר'ה, זה בדיוק כמו מדרסה. יחסים בין גזעים. נשבע לכם! אגב, ידעתם שמקור האנושות מסודאן?! אז סקיי עכשיו יותר אנושית מכולנו.

זה ההאנגר של ספיידרז! לא? נו, זה האנגר כזה שמצלמים בו כל פעם.

ובגלל זה דורון המפקד. הוא לא היה עושה טעות כזאת. אני חושב שרונה לי לא מתה על שחר. בכלל. מאז ימי הפנימייה.

לא, הוא לא בבית. בחייאת.

אז אריק חמק לו. אבל מה יקרה בפרק הבא? רוץ, אריק, רוץ! לפני שהיא נכנסת לטורבו ט... אה... עזוב. משהו אחר.​

למעלה