פרק 61- אבידות ומציאות

YossihNew

Well-known member
|?|

אז מה יקרה עם ההאשמה של סקיי?

איך יוני ומילי יבלו בספא?

והאם מילי תגלה על זה שסקיי עוד פה?

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק חביב
רק יוני , אל תזמין את מילי למה שהזמנת במקור עם שלי .. חחח

שיר m

Well-known member
מילי הזאת, פותרת כל בעיה.

טלפונים חדשים, בדיוק.

בהצלחה סקיי. רק אני חוששת מהמונית הזאת?

אנחנו אמורים לרחם על יוני? כי מצד אחד הוא באמת מסכן, מצד שני מגיע לו.
אז לא. אין רחמים על יוני.

YossihNew

Well-known member
מוקד זה איריס. שלא מחליפה בגדים בדרך. כן?

נועה פילטר, אני אומר לך... שכחתי כבר מי את. לא גנבה כלום, זה לא שלה. היי! מכשיר הקשר לא עובד! ראית, שיר?!

אני שוב מזכיר שרביד שחקנית מצוינת בהבעות. תסתכלו עליה. כן, לא צריך לרחם על יוני. באף סדרה. הוא שחקן מצוין, אני אומר לכם... אבל לא צריך לרחם. היא שכחה לעשות מה? מה היא שכחה? מה זה... פיפי? פיפיייייייייי! לזה התכוונת! אני חושב שהם רצו שמילי תגיד את זה נורמלי...

תאמין לי, אריק, השותף המושחת של מנהל המלון במשטרה זה לא טוב. למה לא תפנה לקשרים שלך במשטרה? לא איריס. לא. אבא. אבא פעמיים.

אין לה מזוודה. אפילו TEENNICK היו "מוזר לראות ככה את נועה פילטר". מוזר לראות אותה גם בחתונמי.

נרדמת? בן אדם, איזה חיים משעממים יש לך...

מילי, נו, אבל לא ממש סומכים עלייך. את עדיין מילי פישמן. חכי עד הסוף. כן, מילי, זאת פילטר. תעכב. יוני, אתה לא מאיים עם החלוק הזה. דברו עם יוני על כושר והוא יחשוב שזה בסדר. לא עשית פיפיייייייייייייי. בחייאת. כן, ככה. אמרתי לכם שככה זה לא מאיים.

לעכב, אה? תיזהר. נקע ברגל זה סיפור. אתם יודעים.

דנה? איזו דנה? את נועה פילטר! איזה ילד? חתונמי! ממתי את... היא לא הייתה שנתיים! אני ראיתי אותה לפני שנתיים בחתונמי.

כן, ריצה. הספורט המגונה הזה. כן, ה... "ריצה" הזאת.

ישרגו לסוויטה, מאיר. לא, מלונות עם משטרה זה טוב! תראו מה קרה לאורכידאה! לדקלים! בסדר, בסדר, אחיך יבטל הכול. גם ככה הוא באמצע שוד עם אבא של מבורך. כשאבא של מבורך לא במבצע עם אבא של מילי. ואווה.

אחלה.

סקיי את סקיי. ולך לא היו, מילי?

ביי, איריס. תחליפי בגדים. בחייאת. זה לא צורה ככה.

עוד פעם להיעלם... בחייאת... מה לא מאמינה, סקיי? יש לך דעות קדומות על מילי? מה את עושה, מילי?

בזמן הזה היית יכול להחליף חלוק. לא, אז יוני מסכן ולא צריך לרחם עליו. ואין שום היגיון. חורק ביניהם. שלומות. לא שלומות. מה יש לכולן?

אז איריס ואריק השלימו. אוקיי, אז אריק לא כיבה את המכשיר. ביטחון שדה. הפעם לא לטגן, אריק. בחייאת.

לא, לא שלי. שלי היא השחקנית הקצת יותר טובה. אבל זה כל כך דומה. שלי ומילי, יכול להיות מאוד דומה. ושטיבל ופישמן... יש י' וש'... אה... בכלל היה עדיף לרשום על שם ליאור. אותה לא היו שואלים שאלות כאלו! הרי הם רגילים שאין לה עמוד שדרה! אתם מבינים? איזו סצנה הזויה. ומצחיקה.

הזהירו אותך, סקיי. אני רק אומר שאם היית בוחרת גוף אחר, ולא מקשיבה לרועי, אז זה היה נמנע. מצד שני אז לא הייתי מצטלם עם הגוף הזה. וברור שמדובר בגוף מצוין לחלל.

אתה דפוק. לא בגלל שלי. שלי מושלמת. אמרתי כבר, מיליוני ושליוני עובד באותה צורה. הוא עם בחורות של "לי" בסוף.

"לסגור".

למה אני לא אתם? כי יש לי מזל. אתם לא הזוג הזה. זה היה רלוונטי פעם, אבל נועה ומרגי נפרדו. זה היה מכוון, כן?

על אריק אני יותר מרחם.​

למעלה