פתיחת הפורום ומטרותיו

../images/Emo24.gif חושב עליהם יום יום

כאב לחייל באיזור עזה מזדהה עם הכאב ומקווה שבקרוב תגענה בשורות טובות אמן

הם שבויים- כמה שזה אולי לא נעים לחשוב

אבל הם נשלחו כחיילים למשימה ונשבו - כפדוי שבי אני הייתי מבקש שיתיחסו אליהם כך. ולתאיר תודה שהזמת אותנו לבקר כאן. ובהזדמנות זו הרשו לי להזמין את מבקרי הפורים לא רק לשבת על הכסא ולכתוב כמה הם מסכנים אלא לעשות מעשה ולבוא למשמרת העירנות הבאה: http://www.habanim.org/images/events/small_primeminister/modaa.jpg

בהצלחה../images/Emo140.gif

אני רוצה להזכיר שחוצמ:אודי, אלדד וגלעד, יש גם את:רון ארד,יהודה כץ,זכריה באומל,צבי פלדמן וגיא חבר - גם אותם אסור לנו לשכוח!! "אחינו כל בית ישראל הנתונים בצרה ובשביה, העומדים בין בים ובין ביבשה, המקום ירחם עליהם ויוציאם מצרה - לרווחה, מאפלה - לאורה משעבוד - לגאולה השתא בעגלה ובזמן קריב ונאמר - אמן"

נגיעוT

New member
חס וחלילה לשכוח מישהו

אבל לצערי אחד מהלקחים שחייבים ללמוד מרון ארד הוא שחייבים להכות בברזל בעודו חם ואמנם מעל לשנה וחצי עברה-אבל עדיין חם

ramoni

New member
אני מקוה שבאמת ישתנה משהו בזכותכם

אני לא תומך כל כך במאבקים מיליטנתים חברתיים הדרך הטובה ביותר היא להכנס לפוליטיקה להקים מפלגה שתהיה אקפרציונסטית לחילים השבויים, ולעשות הכל כדי להזיז משהו בשלטונוןת. כי בכל זאת עדין יראו בנו בתור האזרח הקטן. אי אפשר לשנות עד שלא יומאים מתלבושת ליצן החצר.

kerenaz2000

New member
../images/Emo24.gif

מחבקת את המשפחות ומקווה לשובם המהיר של הבנים והלא כך כולנו. לצערי העם שלנו מתחיל להרגיש לי כמו עם של פרטים ולא כקבוצה מאוחדת, למרות התוכן הלא שמח של הפורום הזה, אני שמחה לראות שיש עדיין אנשים שכיפת להם במדינה הזו ולא רק מעצמם. ואולי... פעילות הפורום הזו תעזור לשמר את נושא החטופים והנעדרים על סדר היום הציבורי. ישר כוח

למעלה