פתיחת חברה - LLC , EIN , ITIN ... עלות מוערכת

Fez10

New member
פתיחת חברה - LLC , EIN , ITIN ... עלות מוערכת

שבת שלום לכולם, אנו 3 שותפים בדרך לרכישת נכס... כמה תעלה פתיחת חברה כולל EIN ו ITIN?
*ההצעה שקיבלנו 1600 דולר
תודה לעוזרים

עלויות פתיחת חברה

זה נורא משתנה ממדינה למדינה - ישנן מדינות שפתיחת חברה עולה 1000 דולר (ניו יורק לדוגמא) ומדינות בהן פתיחת חברה 300-400 דולר. לרוב פתיחת חשבון בנק זה סביב ה 500-600 דולר.

אם החברה נפתחת בניו יורק המחיר סביר, כל מדינה אחרת המחיר גבוה מדי

חברה וחשבון בנק

אתה יכול לעשות את זה לבד ויעלה פחות, אני די נגד. אני בעד לתת לאנשי מקצוע כי מדובר בפתיחת חברה שאמורה להגן עליך.
במדינת אוהיו אלאלסי אמור לעלות סביב 300-400 דולר ופתיחת חשבון אלאלסי עוד 500 דולר - קרי סביב 900 דולר

vinney

Well-known member
מה עולה 1000 דולר בניו יורק?

ומה זה "פתיחת חשבון בנק זה 600"? על מה 600? על מה 1000? מאיפה הסכומים האלה?
&nbsp
אם עולה לך 1600 דולר לרשום חברה ולפתוח חשבון בנק, לא עדיף כבר לשלם 700 דולר ולטוס לניו יורק לעשות את זה בעצמך?

AsiDS

New member
מאיפה המחירים הללו?

1600$ זה טירוף בכל מדינה!
לפתוח חברה באוהיו עולה 125$, אבל בגלל שאתה לא יודע לעשות הגשה מסודרת כולל תקנון ובקשה של EIN, אז צריך עו"ד...
יש אתר שכבר דובר עליו כאן, www.legalzoom.com, הם בעצם עושים בשבילך את כל התהליך במחיר "שפוי". אתה יכול לקחת את החבילה הפשוטה של 149$ ולהוסיף עוד EIN במחיר של 79$
https://www.legalzoom.com/limited-liability-company/limited-liability-company-pricing.html

אתה יכול להיות ה AGENT של החברה רק תצטרך כתובת בארה"ב למשלוח דואר, הנה אתר שיקבל בשבליך את המסמכים וישלח לך במייל
http://www.virtualpostmail.com/
חבל לזרוק כסף!!!

vinney

Well-known member
תלוי במדינה, העלות ה"אמיתית" כנראה בין 50 ל250 דולר

כל השאר זה מחיר ה"שירות" שאתם מקבלים - מילוי כמה דפים באנגלית בסיסית.
&nbsp
ITIN תצטרכו לבקש כשתגישו את דו"חות המס הראשונים, ואין בינו לבין פתיחת חברה שום קשר. עלות הבקשה בIRS היא $0 (אפס דולר).
&nbsp
EIN ניתן לקבל מהIRS עם הגשת טופס SS-4. עלות השירות היא $0 (אפס דולר).
&nbsp
אם המדינה בה אתם רוצים לפתוח חברה דורשת כל מיני דברים כמו פרסום בעיתון וכד' - אפשר לשכור שירות אינטרנטי שיעשה את זה בשבילכם, בדרך כלל תמורת $100-$200 נוספים.
&nbsp
$1600? מישהו עושה אחלה עסק. אולי אתחיל לפתוח חברות לאנשים?
&nbsp
&nbsp

עליות

חברים, אני רוצה לחדד התשובה שלי - כל דבר אפשר למצוא יותר בזול או ללא עלות אם תעשו זאת בעצמכם.
אם תעשו בעצמכם המחירים יהיו נמוכים יותר בעשרות אחוזים ואפילו במאות.
אתם גם לא חייבים להזמין אינסטלטור לבית ולשלם לו מאות שקלים ולתקן בעצמכם, זה נכון בכל תחום.חחח.
אני אישית חושב שפתיחת חברה זה משהו בטיחותי (מופעל במידה ששאם חלילה תתבעו באופן אישי) ולא הייתי רוצה לשגות ולעשות בעצמי באינטרנט - אבל זה אני. זה יכול להשתנות ממשקיע למשקיע.
במדינת ניו יורק המחירים ממש גבוהים כי צריך לפרסם בעיתונים והתפוצה רחבה כמו גם התשלום לסטייט - לכן במדינת ניו יורק בין אם תעשו בעצמכם לבין אם לא העלות יקרה יותר משאר המדינות.
לגבי חשבון בנק - אתה יכול לעשות זאת בחינם אם תהיה נוכח פיזית.
אם תבחר באנשי מקצוע זה יהיה יקר יותר

vinney

Well-known member
יש עלויות ויש עלויות

מצאתי לפחות שתי חברות שיפתחו לך LLC בניו יורק תמורת 250 דולר, הכל כולל הכל.
&nbsp
יש "לשלם על השירות" ויש עושק. המחירים שציינת, שלא לדבר על המחירים של פותח השרשור - הם בפירוש עושק.

למעלה