פתיחת חשבון בנק בארה"ב

כלב טוב

New member
פתיחת חשבון בנק בארה"ב

שלום רב, יש לי 2 שאלות ואשמח אם אקבל עליהן תשובות ממנהלי הפורום ומהחברים: ברצוני לפתוח חשבון בנק בארה"ב שיכיל סכומים נמוכים יחסית (עשרות עד מאות דולרים בלבד) על מנת שיקל עלי לעבוד עם שירות PayPal באינטרנט. מהי הדרך המומלצת (והזולה) לפתוח חשבון בנק בארה"ב ? מהי הדרך הזולה ביותר להעביר כספים מחשבון זה אלי ? תודה.

../images/Emo105.gifכמעט בלתי אפשרי...

בזמנים האלה, (הלבנת הון, חשדנות רבה לתושבי מזרח התיכון..) לדעתי שום בנק בארה"ב לא יפתח חשבון אלא אם תתיצב בבנק באופן אישי. בוודאי לא זול. אני לא מכיר את האתר באינטרנט אך בטח יהיה זול יותר לעבוד עם כרטיס אשראי. העברות כספים ביןם בנקים בחו"ל והארץ מחוייבים בעמלות מינימום שבקלות יתחילו בכ- 25$ מינימום בצד ארה"ב . בצד הישראלי, שאל בבנק שלך.

ro e

New member
אתה יכול לפתוח דרך בנקים בישראל

יש בנקים כגון לאומי ופועלים שיש להם שלוחות בחול , אתה יכול להיכנס לאחד מהם ולקבל מידע, הם אני מאמין יעזרו לך לבצע את מבוקשך. בהצלחה,

כלב טוב

New member
תודה על התגובות

קודם כל תודה למשיבים על הנסיון לעזור. למיטב ידיעתי, פתיחת חשבון דרך השלוחות של הבנקים הגדולים בארה"ב כרוכה בהפקדה מינימלית של כמה עשרות אלפי דולרים - כך שהדבר לא ריאלי מבחינתי דרך ערוץ זה. מעבר לזה, העברה בין חשבון בארה"ב לחשבון בישראל כרוכה בעמלה יקרה מאד (שלהערכתי אתה משלם גם לבנק שבחו"ל וגם לבנק הישראלי). לאחר שחרשתי את האינטרנט בסוף השבוע, נדמה לי שמצאתי שיטה לא רעה לפתוח חשבון בארה"ב בעלויות נמוכות מאד - ואף להעביר כספים לארץ מהחשבון הנ"ל בעלויות מינמליות. לדוגמה: ניתן לפתוח חשבון כתושב זר בבנק הידוע Wells Fargo - ראו לינק כאן: http://www.wellsfargo.com/per/ipb/index.jhtml החשבון כרוך בעלויות חודשיות מינימליות בני דולרים ספורים בלבד. מה שיפה זה שעם החשבון אתה מקבל גם כרטיס כספומט (ATM) שאתה יכול למשוך באמצעותו סכומי כסף בני עד כמה מאות דולרים ביום (500$ כמדומני) ממכשירי כספומט בכל העולם (כולל ישראל), בעמלה נמוכה ביותר (בסביבות 2 דולר למשיכה למיטב ידיעתי). שיטה זאת מאפשרת להחזיק חשבון בנק בארה"ב בעלויות אבסורדיות, עם הפקדה מינמלית של 100$ ויכולת משיכה והעברת כספים בזיל הזול (בוודאי ביחס ל-Wire Transfer שעלותו 45$ ברוב המקרים) . אשמח לקבל משוב ממנהלי הפורום ומהחברים מה דעתם על המידע שהבאתי. שרפתי שעות בשישבת על זה

למעלה