פתיחת קליניקה

פתיחת קליניקה

שלום לכל המטפלים בפורום הייתי רוצה לדעת מנסיונכם איך כדאי לפרסם את עצמי. עברתי למקום חדש ואני מעוניינת להתחיל לטפל. אשמח לשמוע רעיונות בברכה יפעת

היי יפעת.

הפרסום שעובד הכי טוב ברפואה משלימה, הוא כידוע, הפרסום מפה לאוזן. נכון, זה לוקח זמן לבנות קליינטורה בדרך הזאת, אבל זה הקהל הכי נאמן וגם זה שהכי מעריך את עבודתך. דרכים נוספות הן, להתחיל לפזר כרטיסי ביקור בארועים, לפרסם בלוחות של אתרים הפונים לקהל. ניסיון עבודה במרכז רפואי, גם אם אינה רווחית במיוחד בעיקר בתחילת הדרך, יכולה לתרום להכרה בך כמטפלת רצינית ולתרום לך מבחינה אישית, גם להרחבת הידע בראיית מקרים וגם ביכולת שלך, ליצור קשר איכותי עם מטופלייך העתידיים. עוד תוכלי, לבנות אתר אינטרנט פרטי, אינפורמטיבי לקהל ולדאוג להביא אותו לידיעת הציבור בדרכים שונות. ושאלה- באיזו שיטה את מטפלת? שירי.

תודה שירי

על האינפורמציה אני מטפלת ברפואה סינית ומקצועות מגע נוספים סיימתי את לימודי לפני כשנה עבדתי מעט באופן פרטי אבל עכשיו עברתי למקום חדש ואני צריכה להתחיל ליצור קלינטורה מהתחלה. מה דעתכם על פרסום במקומונים בתור התחלה לנשים בלבד (כדי למנוע שיחות שקשורות בהרפיות מסוגים שונים וכיוב')

נסי להגיע למתנ"ס מקומי

תעבירי הרצאה לנשים שם אולי אפילו הדגמה קצרה זה יחשוף אותך ללקוחות פוטינציאלים

למעלה