פתרון לטפטוף על מזגן

המזגנים של השכנים מעלינו מטפטפים על המדחס שלנו ועל השיש מחוץ לחלון (ולמרות שפנינו לא פעם הם פשוט לא מתקנים את זה). האם יש פתרון שיכול למנוע את השפרצת המים ואת הרעש של הטפטוף?
חשבתי על דשא סינטתי, אבל האם זה בטוח להדביק על מדחס של מזגן את הדשא? על שיש? אם כן, באיזה חומר להשתמש? במידה של הצטברות מים לאורך זמן, האם זה לא יסריח ?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
המזגנים של השכנים מעלינו מטפטפים על המדחס שלנו ועל השיש מחוץ לחלון (ולמרות שפנינו לא פעם הם פשוט לא מתקנים את זה). האם יש פתרון שיכול למנוע את השפרצת המים ואת הרעש של הטפטוף?
חשבתי על דשא סינטתי, אבל האם זה בטוח להדביק על מדחס של מזגן את הדשא? על שיש? אם כן, באיזה חומר להשתמש? במידה של הצטברות מים לאורך זמן, האם זה לא יסריח ?
א. האחריות היא של השכנים. אם אין להם מערכת ניקוז ראויה בתוך הבית (דבר שמקובל לבצעו בבניה החדישה), באחריותם לטפל בצנרת הניקוז החיצונית, כדי שהמים לא יפגעו ברכוש שכניהם.
ב. הנחה של דשא סינתטי על המזגן תגרום להיקוות של מים שבסופו של דבר תצבור אבק, עובש, בקטריות וריחות רעים. ובסופו של יום, גם הפח של מכסה המזגן יחליד. רעיון גרוע.

זו הייתה הדאגה שלי :) לכן פניתי לאנשים היקרים שכאן .

בכל אופן, פניתי אין ספור פעמים, הם טוענים שזה לא מאצלהם או שאין להם גישה כי יש להם סורגים או שלל תירוצים. בכל אופן, אני אובד עצות.
האם יש חומר אחר שיכול לעשות את העבודה הזאת?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זו הייתה הדאגה שלי :) לכן פניתי לאנשים היקרים שכאן .

בכל אופן, פניתי אין ספור פעמים, הם טוענים שזה לא מאצלהם או שאין להם גישה כי יש להם סורגים או שלל תירוצים. בכל אופן, אני אובד עצות.
האם יש חומר אחר שיכול לעשות את העבודה הזאת?
מה שיש זה הכי טוב והכי נכון כי מה שיש אמור לעמוד גם בגשמים. ואני לתומי חשבתי, שמה שמפריע לך זה רק הצליל של הטפטוף. השאר זה שטויות.
וזה שאין להם גישה מהסורגים? שיביאו איש סנפלינג. למה זה צריך לעניין אותך איך הם יפתרו את זה?

אני אובד עצות
יכול להיות שהם לא מוכנים להשקיע כסף בנושא. לדעתי, אם מדובר על התקנה חדשה, זהו חוסר מקצועיות של המתקין, והם לא אמורים לשלם. מבחינה משפטית, אתה יכול להודיע לבעל הדירה שתשקול גם פעולה משפטית, ואם זה לא יעזור, אתה יכול לתבוע אותו אצל המפקח על רישום מקרקעין.

יוסי זיו1

Active member
כל אחד יכול לעשות את העבודה העניין שמנוף סל עולה יקר אז קודם הוא צריך לסגור עם השכנים או משה שאתה מתנדב לשלם

למעלה