פתרון לקבלת SMS למספר ישראלי בחו"ל - שהייה לזמן ארוך

winner999

New member
פתרון לקבלת SMS למספר ישראלי בחו"ל - שהייה לזמן ארוך

שלום חברים

ברור לי שלשהייה ארוכה בחו"ל הפתרון המשתלם ביותר הוא סים מקומי, רק שזה יוצר בעיה - לפעמים צריך לקבל SMS לאימות מגורמים שמכירים את המספר הישראלי. האם יש פיתרון להעברת הודעות SMS מהמספר הישראלי למספר הזר ? הבנתי שהפניית שיחות מעבירה רק שיחות שמע ולא הודעות SMS

תודה מראש למגיבים.

z1george

Member
מנהל
אם אתה צריך רק "לקבל" SMS

זה בדרך כלל כדי לאמת בעת כניסה לאתרי בנקים/קופות חולים פה בארץ
אז אפשר להחזיק קוו ישראלי איתך בחול
יש כאלה של 019מובייל (ב10 שח לחודש) ושל גולן טלקום (13.80 שח לחודש)
זה פתרון הכי קל לענין - אבל עולה כאמור , 35$ לשנה.
אני לא מכיר פתרון זול יותר

winner999

New member
צריך בעיקר לשיחות וגלישה

אבל חייב לקבל הודעות SMS למספר הישראלי
האם יש חברות עם תכנית לטווח ארוך לחו"ל ? בספק "שלנו" יש תכנית עד חדשיים וכרגע לא מעוניינים לעבור לספק אחר ולשמור על המספר.

z1george

Member
מנהל
קרובת משפחה שלי

נמצאת כבר 15 שנה בחו"ל
יש לה קוו מקומי לשיחות וגלישה
וקוו ישראלי של גולן טלקום, רק כדי לקבל sms ולשמוש בערך 3 שבועות בשנה כשהיא בישראל
זה הפתרון הזול היחיד לאורך זמן. שיחות עם חברים בישראל היא עושה דרך בוואטסאפ.
&nbsp

winner999

New member
אני צריך פיתרון לקבלת SMS למספר ישראלי כאשר נמצאים בחו"ל

לגלישה ושיחות וחו"ל כמובן שאשתמש בסים מקומי. את המספר המקומי נשמור לשימוש בארץ.
מישהו מכיר פיתרון לקבלת SMS למספר ישראלי כאשר נמצאים בחו"ל תקופה ארוכה ?

z1george

Member
מנהל
נתתי פתרון

קוו קל של 019מובייל ב10 שח לחודש.
קבלת SMS היא חינם.
לדעתי פתרון נוח והעלות מתקבלת על הדעת (כ30 אירו לשנה). לא?
זה משהו שלדעתי את/ה יכול לעמוד בו.

N641

New member
תוכל להרחיב?

פשוט קונים קו רגיל ב- 10₪ לחודש והוא יעבוד לקבלת SMS ללא עלות כלל לכל מקום בעולם שתיקח אותו מבלי להודיע למפעילה?
&nbsp
הרי בכל מדינה יש להם הסכם עם חברות אחרות לנדידה, לא?

z1george

Member
מנהל
קבלת sms בחול במס ישראלי = חינם תמיד

זה כלל של ארגון הGSM העולמי. Sms נכנס, אין חיוב. בכל מקום בכל רשת (פרט לרשת לווינים)

avi917

New member
נתתי פתרון

קוו קל של 019מובייל ב10 שח לחודש.
קבלת SMS היא חינם.
לדעתי פתרון נוח והעלות מתקבלת על הדעת (כ30 אירו לשנה). לא?
זה משהו שלדעתי את/ה יכול לעמוד בו.
(קצת בדיליי לדיון אבל בסוף רלוונטי גם עכשיו לכל מי שייתקל בזה בעתיד, כמוני עכשיו..)
2 שאלות:
1 - איך זה רלוונטי לעשות את זה אם המספר שנקבל מ019 יהיה מספר אחר מהמספר שרשום בכל הפלטפורמות למיניהן בשביל קבלת קוד האימות (שזה מה שהבנתי, אני טועה?)?
2 - לא מצאתי שום קוו של 019 לחו"ל ב10 שח, ואף קו בחבילה חודשית, כולם לכמה ימים, גג 30 יום ועולים הרבה יותר מ10 שח. אז איפה זה?

trilliane

Well-known member
מנהל
מה הבעיה? כשצריך לקבל מסרון מכניסים את הסים הישראלי לכמה דק'

זה בדיוק מה שעשיתי בטיול האחרון בחו"ל. קצת מסורבל, אבל בכל זאת מדובר בפעולה שקורית "פעם ב" ולא כל יום.

se7en777

New member
הפתרון היחיד שמצאתי זה דואל סים

או מכשיר אנדרואיד הכי פשוט שניתן להתקין עליו תוכנה להעברת הודעות למספר אחר , הפתרון השני יקר כי שליחת הודעה למספר בחו״ל עולה כסף ומצריך לדעת את המספר לפני הטיסה

YosMan1

New member
אני נוסע לחול עם ה S10 דואל סים, משאיר את הסים הישראלי פעיל

בדיוק לצורך קבלת SMS של בנקים וחברות אשראי, ומשתמש בסים מקומי לצורך גלישה ושיחות.
SMS נכנסים לא עולים כסף.
אתה בכל מקרה מתכוון לשמור על המספר שלך ולצורך כך הסים יהיה פעיל בחברה ישראלית כלשהיא (012 או גולן כ 13 שח לחודש).
עובד מצויין.
אם אין לך מכשיר דואל סים אז קח מכשיר ישן נוסף איתך ושים בו את הסים הישראלי רק לצורך קבלת SMS, אין צורך בשום תכנית חול, רק לוודא שהסים פתוח לשימוש בחול.

אין שום דרך לעשות עקוב אחרי מערכתי ל SMS ,
אפשר להשאיר מכשיר פעיל עם הסים הישראלי ועם אפליציה פעילה שתעשה עקוב אחרי אבל זה פתרון לא נוח לא פרקטי ויעלה כסף.

avi917

New member
אני נוסע לחול עם ה S10 דואל סים, משאיר את הסים הישראלי פעיל

בדיוק לצורך קבלת SMS של בנקים וחברות אשראי, ומשתמש בסים מקומי לצורך גלישה ושיחות.
SMS נכנסים לא עולים כסף.
אתה בכל מקרה מתכוון לשמור על המספר שלך ולצורך כך הסים יהיה פעיל בחברה ישראלית כלשהיא (012 או גולן כ 13 שח לחודש).
עובד מצויין.
אם אין לך מכשיר דואל סים אז קח מכשיר ישן נוסף איתך ושים בו את הסים הישראלי רק לצורך קבלת SMS, אין צורך בשום תכנית חול, רק לוודא שהסים פתוח לשימוש בחול.

אין שום דרך לעשות עקוב אחרי מערכתי ל SMS ,
אפשר להשאיר מכשיר פעיל עם הסים הישראלי ועם אפליציה פעילה שתעשה עקוב אחרי אבל זה פתרון לא נוח לא פרקטי ויעלה כסף.
היי
אני רוצה לוודא איתך כי זה נכתב פה ממזמן.. אתה בטוח שלא צריך שום חבילה בשביל לקבל סמסים כשנמצאים בחול?
כי אני ראיתי אנשים כותבים (לא פה) שהם לא קיבלו סמסים כשהיו בחול (וגם זכור לי במעורפל שאני מקבל כמה וכמה הודעות סמס כשאני חזרתי מחופשה לארץ [למרות שיכול להיות שזה הודעות שנשלחו כשהייתי במצב טיסה לפני עלייה למטוס, ואני פשוט לא זוכר..]), אז אשמח לאשרור. :)

SHERME

Active member
היי
אני רוצה לוודא איתך כי זה נכתב פה ממזמן.. אתה בטוח שלא צריך שום חבילה בשביל לקבל סמסים כשנמצאים בחול?
כי אני ראיתי אנשים כותבים (לא פה) שהם לא קיבלו סמסים כשהיו בחול (וגם זכור לי במעורפל שאני מקבל כמה וכמה הודעות סמס כשאני חזרתי מחופשה לארץ [למרות שיכול להיות שזה הודעות שנשלחו כשהייתי במצב טיסה לפני עלייה למטוס, ואני פשוט לא זוכר..]), אז אשמח לאשרור. :)
קבלת שיחה נכנסת בחו"ל למספר הישראלי עולה 10 שקלים לדקה
משלוח הודעת SMS למספר סלולרי ישראלי הנמצא בחו"ל ללא חיוב בתשלום
משלוח הודעת SMS למספר סלולרי זר (שאינו ישראלי) מחוייב בעלות משלוח הודעת sms של שקל

צריך שהטלפון יהיה דואל סים
בסלוט 1 את הסים עם המספר הישראלי האישי בכדי לקבל SMS
בסלוט 2 את הסים עם המספר של החבילה שרוכשים בחו"ל + חבילת אינטרנט וככה עושים שימוש לשיחות והודעות בוואטסאפ ללא תשלום

נערך לאחרונה ב:

z1george

Member
מנהל
לavi917 הבן שלי כעת בחול. עם חבילה רגילה של 019 של 19,80 ש"ח (ודין חבילת ה19.80 ש"ח שלהם זהה בהכל לחבילת ה10 ש"ח) *הוא מקבל sms ממספרים בארץ בלי בעיה מבנקים וחב אשראי

למעלה