צאלים 2008!!!

Carcass

New member
די די..

לקחו יחידה שכל מה שהם עשו עד לפני שנתיים זה לצלול במים שאנחנו היינו משתינים בהם(בנמל). נתנו להם שתי סירות מהירות ומא'ג ועשו מהם יחידה מיוחדת..תעשה לי טובה..כסת'ח רציני..שלא נדבר על הסיפוח שלהם לפלגה.. היו הולכים בבסיס כאלה זקופים כאילו מישו תקע להם נבוט בתחת..קיצר כולם שמה היו ילדי כאפות מתנשאים שהיו אוכלים כאפות כשהם היו באים אלינו לספינה חח,אני מתערב איתך שגםכל מי שבפלגה היום יגידך בדיוק אותו דבר. ומבחינת צלילה?יש לי משו אחד להגיד עליהם ספציפית - פחחחחחחחחחחחחחחח. וכן אפשר להגיע לילת'ם..אם תרוצה להשאר בקבע ..וגם במקרה הזה אני יצחק עליך :) מי המפקד שלהם באשדוד,עדין אבי כץ הצעיר?איזה חובל מצ'וקמק...

eviaman

New member
פלאברהההה

אין ספק , אני הייתי 3 שבועות באשדוד בשהיות וראיתי שהפאסון שלהם ב916 דיי בריצפה. אבל עדיין העבודה שהם עושים שם היא טובה. להגיע למרחקים שהם מגיעים מהחוף ומה שהם עושים שם מול מי שצריך זה חשוב. והם היחידים שעושים את זה אז...... מה תגיד על זה? למה ה36 או השלדג עם הג'ט לא מגיעים כמו הצרעה? כל דבר והיכולות שלו והיתרון שלו. ההתנהגות של הדבורנים באשדוד אל סנפיר שם . זה דיי מצחיק זה נראה קצת אפילו שהם מקנאים אולי בת"ש או ביציאות אין לי מושג. אני לא מבין תאכל'ס מה הבעיה לפרגן? אף אחד לא אומר שהשירות בדבורים יותר קל . הוא הרבה יותר קשה... הבעיה עם הדבורים זה שלא מספיק מפרגנים להם ולא נותנים להם את הכבוד המגיע להם . בכל הפלגות. ובכל חיל הים. וברור שהם יוכלו כאפות שהם יבואו להפלגות איתכם תן ללוחם מ ש - 13 להגיע לספינות הוא גם יאכל כאפה... זה לא קשור כל דבר והייעוד שלו

Carcass

New member
חח..

אין לי בעיה עם העבודה שלהם או עם הכלים שלהם.. יש לי בעיה שכל החמארים משמה הולכים עם האף למעלה כאליו הם מינימום ש13. כמובן שהכל בזמן עבר,עכשיו הכל על ה*ין.

Gouzita

New member
אוווף דיי כברררר

אני לא יכולה להתרכז ככה!!!!!!! בר רפאלי פה מתזזת את עצמה בצד והיא כל כך כוסיתתתתתתתתתתתתתתת! כרטיסים זה רק שמה במקום נכון?

amnonvy

New member
אכן...

צודק לגמרי. בר רפאלי זה פשוט תופעה. וכן, גם לגבי הכרטיסים - קניה רק במקום...

Gouzita

New member
חחח אני בת ../images/Emo68.gif

ראית את הסרטון? יאווו חחח

amnonvy

New member
מחירים (אם אינני טועה...)

ככה... לשלושה ימים המחיר הוא 150 ש"ח. ליומיים (ופה יש לי תחושה שאני מעט טועה, אבל שויין...) המחיר יהיה 120 ש"ח. השטח נראה פשוט מדהים. לא ראיתי הרבה פסטיבלים יפים עד כדי כך. החבר'ה בפול-און, הכל מתקתק... רק תבואו!

למעלה