צ'ארלי בממלכת השוקולד

make u happy

New member
צ'ארלי בממלכת השוקולד

שלום לכולם, קודם כל נחמד לגלות שיש פורום שמוקדש לטים ברטון
שנית, שאלה לי... האם מישהו יודע אם אפשר להשיג איפשהו את התסריט של "צ'ארלי בממלכת השוקולד" (של הגרסה המקורית יותר)? אשמח על עזרתכם

wolfyy

New member
היי, ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

עשיתי חיפוש מקיף ולא עלה בידי למצוא שניתן לרכוש את התסריט בארץ.. האופציה הכי טובה זה איביי, למרות שכרגע לא מצאתי שם למכירה את התסריט לפני כמה וכמה שנים כשהייתי בלונדון נכנסתי לחנות שמוקדשת כולה לקולנוע ורכשתי שם תסריט מקורי... אם יש לך מישהו שטס אני בטוחה שאפשר למצוא באירופה/ארה"ב בחנויות מקומיות נכנסתי לפורום סרטים לראות אם יש להם קישור לחנות מתאימה, וראיתי ששאלת גם שם ושאלת לגבי "צ'ארלי ומעופפלית הזכוכית" במקום התסריט, לגבי הספר באנגלית אני לא יודעת אם אפשר למצוא בארץ, שווה להתקשר לחנויות ספרים ולברר אם יש או אם אפשר להזמין כמובן שאפשר גם באיביי - קישור לדוגמא את הספר ד"א, יש לי - בעברית אמנם... בהוצאת מרגנית אני חושבת בכל מקרה, את מוזמנת להשאר!

tali44

New member
מה, יש תסריטים למכירה?../images/Emo2.gif

לא ידעתי...

make u happy

New member
קודם כל תודה רבה!!!

ו.. זהו, שכן, יש מישהו שנוסע (נכון לכרגע זה בסימן שאלה) לארה"ב וזה חבר שלי, רק שהבעיה פה שאת הספר/התסריט אני מחפשת בשבילו
חשבתי באמת לנסות בחנויות של ספרי יד שניה וכאלה באזור ת"א... הלוואי ויכולתי לקנות את הספר במהדורה עברית, אבל העניין הוא שהבחור קורא רק ספרים באנגלית (הוא אמריקאי אז ככה ש..) שוב תודה רבה, אני מאד מעריכה אותך על כך ואשמח להישאר

wolfyy

New member
בבקשה!

הו, אוקיי, הנה שני דברים נוספים שמצאתי, האחד זה ספר על עשיית הסרט שיש עליו ביקורות חמות מאד - קישורון ומצאתי גם את התסריט עצמו (בכריכה מקסימה) רק שלמרבה הצער הוא לא במלאי כרגע,אבל שווה להכנס לבדוק בעתיד כי זה בהחלט יכול להשתנות! - קישורוןן מקווה שתצליחי למצוא משהו שישמח אותך ואותו
בשמחה

make u happy

New member
את ממש מותק, תודה רבה!

בינתיים הזמנתי את שני הספרים (המקורי וספר ההמשך) דרך אחת מחברות הספרים], באנגלית בתקווה שהכריכה תהיה מעניינת ולא עם תמונות הסרט האחרון (הוא לא היה כ"כ מוצלח בעיניי). ונראה לי שבאמת אעקוב אחרי הזמינות של ספר התסריט, אני חושבת שזה ישמח אותו
שוב תודה רבה לך ושבוע טוב

tali44

New member
טוב אין לי מושג על כל הדברים האלה,

אבל... ברוכה הבאה!
אני טלי בת 16 וחצי מחולון. איך קוראים לך וכל זה...?

make u happy

New member
היי טלי...

טוב אז אני לא יודעת אם ככה זה בפורום הזה, אבל לשאלתך: אני אושרית, בת 27+ (לא כדאי שאגלה את הגיל הא?
) מאזור ר"ג.

למעלה