צדיקים צדיקים, הקשיבו!

עדיש16

New member
צדיקים צדיקים, הקשיבו! ../images/Emo73.gif../images/Emo168.gif../images/Emo124.gif

ביום חמישי, ה14 לחודש, מתקיים אירוע ההתרמה של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו". מי שלא מכיר זו תנועת נוער לילדים בעלי פיגור שכלי. אם מישהו רוצה עם פרטים על התנועה http://www.facebook.com/KremboWings?sk=info בכל אופן, כמו שרשמתי, ביום חמישי מתקיים האירוע התרמה מאוד חשוב ושמאוד כדאי להגיע אליו. אומנם יוני לא מופיע שם, אבל מופיעים הרבה אומנים אחדים וטובים, שגם אפרת גוש ידידתינו נמנית בניהם. אני לא חלק מהתנועה הזו, אבל אני מכירה אותה מקרוב מאוד ואני יודעת איזה פעילות מבורכת הם עושים. עכשיו, למה חשוב להגיע ולתרום? התנועה הזו מבוססת רק על תרומות. הם לא מקבלים סיבסודים מהממשלה כמו תנועות נוער אחרות וכד' אז צדיקים למה לא להנות מהרבה הופעות וגם לתרום בו זמנית? כרטיס עולה 70, והסעות 30 אם אתם רוצים עוד פרטים ושאלות יש את העמוד של האירוע בפייסבוק http://www.facebook.com/event.php?eid=202853359758512 אשמח לפגוש אתכם שם!

miriams4

New member
אני כנראה אהיה שם ../images/Emo13.gif../images/Emo42.gif

דברו איתי מי שהולך

דורון 345

New member
נשמע ממש טוב

אבל התאריך קרוב מדי, חוץ מזה שההורים שלי לא בארץ בתאריך הזה אז הם בטח יתנגדו

ננעעםם

New member
איזו התלבטות

מכבי או מרסדס בנד ואפרת גוש? וואו ויש גם משינה בהרצליה

*עומר! אפרת גוש! להסתער!* ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

נעם, לאיזו הופעה אתה הכי יכול ללכת שאתה יודע בבירור שזה יתאפשר? (גם מבחינת כסף. נסיעות נראה לי לא כזה קריטי בשבילך
). אני לא ממש יודעת איך מכבי קשורים לזה, אבל הייתי מציעה לך משינה
(למרות שכמה כאן יגישו אחרת
)

אני גם בעד משינה../images/Emo131.gif

כי אצל משינה זה הופעה באמת (אני מניחה), ומרסדס בנד ואפרת בטח ישירו 2-3 שירים..

עדיש16

New member
ברור שמרסדס ואפרת גוש!

זה תרומה לתנועת הנוער כנפיים של קרמבו! בעזרת התרומות האלה יפתחו עוד 6 סניפים!!!

ננעעםם

New member
אין כל כך בעיה כספית

משינה חינם, על מכבי אני מוכן לשים כל סכום (כן גבי מוזיקה זה לא כל החיים שלי...אהמ..) ושאר ההופעות זה תרומה

דורון 345

New member
../images/Emo207.gif משגע אותי שהשירשור מבולגן!

השאלה האמיתית היא איך גבי חיה עם זה?!

אני לא, הבעיה היא שאני לא מצליחה לסדר אותו!

נעם, למעננו ולמען הדורות הבאים - תנסה ללמוד לשרשר נכון
(אף אחד לא כועס, זה פשוט קצת כואב בעיניים...)

אבל לא צריך לכעוס ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

תפוז זאת פלטפורמה קצת בעייתית, וזה חדש עדיין. מבינה אותו. אני מניחה שבבוא הזמן הוא ילמד וישרשר נכון. אני כמובן אנסה איכשהו להעביר את ההודעות שלו למקום שהם צריכות להיות בו, אבל יש גבול כמה אני יכולה לעשות את זה, זה גם תלוי בנעם.

דורון 345

New member
נו באמת

תפוז זאת פלטפורמה קצת בעייתית? כולנו יודעים שזה לא באמת כל כך קשה. ההודעה שרוצים להגיב אליה > הוספת תגובה גם אני הייתי פעם חדשה לגמרי בתפוז, גם אני לא ידעתי לשרשר. ברגע שנודע לי על אומנות השירשור הבנתי איך זה עובד. לא צריך להיות גאון גדול!

למעלה