צדיק

צדיק

ישוע המשיח הוא הדוגמה המושלמת לאדם צדיק, הוא ריפא חולים, שחרר אנשים מרוחות רעות הקים לתחייה מתים, והטיף על חזרה בתשובה לאלוהים, ועל מלכות האלוהים. אתה יכול שלא לקבל את ישוע המשיח כמושיעך, חבל שלא תעשה זאת, הדבר יעלה לך ביוקר ויגרום לך סבל רב. אך זוהי זכותך המולדת - יש לך זכות בחירה. ואתה גם יכול להתכחש לכתוב בברית החדשה - ולא לקבל אותה כדבר אלוהים. אתה יכול, אך אתה מפספס את הייעוד שאלוהים קבע עבורך מראשית הזמנים. אך אם תקרא את הברית החדשה- אתה תוכל להגיע רק למסקנה אחת לגבי הדמות של ישוע המשיח כפי שהיא מתוארת בברית החדשה- שכך נוהג אדם צדיק, שזהו התיאור המדויק של המשיח. ואם אכן הברית החדשה היא אמת- ואם אתה מחפש אחר האמת - לא יהיה לך מנוס מלהודות בכך שהוא המשיח שלך.

האם אתה מנסה להידמות בדרכיו? ליישם את מה

שלמדת ממנו? מתי פעם אחרונה התנדבת פיזית בבתי חולים? לא אתה אלא כל אחד אחר שמאמין בו ניסית פעם לתת הלוואה ארוכת טווח לחבר ללא ריבית והצמדה? הלוואה כבידה... יש עוד...

כן

ישוע לא התנדב בבתי חולים, הוא ריפא את החולים. אלוהים לא ביקש ממני להתנדב בבתי חולים ולכן אני לא מתנדב, אם זהו רצונו שבתקופה הקרובה אני אתנדב, אני אעשה זאת ברצון. אם חבר יבקש ממני לתת לו הלוואה, ארוכת טווח, בטח שאני אסכים לתת לו הלוואה בלי שום ריבית והצמדה.

למה שתתן לו? הרי גם הוא לא נתן..אתה אומר ש

הוא רק ריפא חולים ולא התנדב אני מאמין שהוא גם לא הלווה אז במה אתה מקיים את דבריו? אתה רק מביא את משנתו ולא עושה איתה כלום...נראה שאתה רק מחכה לגאולה...

למה שאני לא אתן?

זהו חוק מוסרי בתורה, שבטח שהאדון ישוע מצווה עלי לעשות אותו. הוא 'רק' ריפא חולים? אתה שומע את מה שאתה כותב? בן-אדם, אם הוא ריפא חולים, אז מדוע היה צורך בבתי חולים? הרי כל החולים נרפאו, הם לא צריכים לשכב באיזשהו מקום. מדוע היום אנחנו לא הולכים לכל בתי החולים בכדי שהם ירפאו, אובכן, מי אמר לך שאנחנו לא הולכים, שאין בינינו אנשים שכן מתנדבים בבתי חולים, במד"א, במשטרה וכו', אם כך, אם אתם הולכים לבתי חולים לרפא אותם, אז למה הם לא נרפאים? בגלל חוסר אמונה. גם ישוע לא יכל לרפא אנשים שלא הייתה להם אמונה.

לא..הם לא נרפאים בגלל שהקב"ה החליט כך..ואם הי

היה חוזר בתשובה בזמן היה נרפא ולא דיברתי על זה שאלתי רק מה למדת מדרכיו? חוץ מלנסות להסביר את תורתו מה אתה עושה ביום יום שמשייך אותך אליו? מעשים...

המעשים שלי ידועים לפני בורא עולם

אני לא צריך לתת לך דין וחשבון. רק לקב"ה. ברור שאנשים נרפאים בגלל שהקב"ה החליט כך, הרי הקב"ה שלח את ישוע המשיח לרפא, זהו רצונו הקדוש - לרפא שהרי הוא ה' רופאך.

לא אתה ספציפית אלא הקהילה בכלליותה...תבוא

ותראה מה הולך אצל החרדים מבחינת גמ"חים

המעשים שאנו עושים

נעשים בסתר, ואבינו שרואה במסתרים יגמול לנו כמעשינו. והקהילות המשיחיות עושות הרבה מאד גמילות חסדים עם העם היהודי(ועמים אחרים), וגם עם אלו ששונאים אותנו(החרדים, וחובשי הכיפה).

למעלה