צהריים טובים אנשים
לתשומת לבכם!

צהריים טובים אנשים
לתשומת לבכם!

אמנם אנחנו כאן מעטים, אבל מאוד משתדלים לשמור על תרבות דיון ושפה נאותה, לכן צר לי לקבל מדי פעם בפעם איזו הערה על כי אנחנו עושים שימוש במילים או בכינויים פוגעים בקוראים סמויים או גלויים.
עכשיו עם תחילת הקרבות בזירת 'האח הגדול', אני מקווה שאנחנו כאן נהיה אי של שפיות מבלי להעליב ומבלי לפגוע באף אחד ורצוי מאוד לא לציין מוצא של מגיבים או מתמודדים כמו 'פולני' 'גרוזיני' 'תימני' וכו'.
אני מודה שכל פגיעה בקהילה ההומולסבית עושה לי רע, ולכן אני מודעת היטב לעובדה שכל פגיעה באנשים חרדים או דתיים, אנשים מעדה כזאת או אחרת, עושה רע למישהו אחר. אז דקה לפני שאנחנו מגיבים על איזו השמצה, בואו ננשום עמוק ונשתדל לא להגיב בזעם או בכינויי גנאי וננסה לכתוב ברוח טובה גם אם לאו דווקא אוהדת או אוהבת.
אתם יודעים שאני שונאת פוליטיקלי קורקט, אבל בכדי לא לפגוע ברגשות של אחרים, אני מאוד אשתדל להתנהג בהתאם

אז נא להתנהג בהתאם!

http://www.youtube.com/watch?v=kOnde5c7OG8

puma141

New member
גובלין, בהצלחה!! :)

נ. פאקינג ב-
דאג, פוס, רינתי...אני מתגעגעת:)

Anna begins cc

New member
פומה,

כל כך מתחברת לנ.ב שלך.
אוף.

אני שונאת להקשר ככה לאנשים, כי כשהם נעלמים הם משאירים כזה חלל מבאס..

אני הפצרתי בהם שוב ושוב

להמשיך לכתוב כאן, אבל רצונם הוא כבודם. אני לא יכולה להכריח אף אחד

Anna begins cc

New member
ברור, יחפונת.

אני מכבדת לגמרי את רצונם, ולא ניסיתי לשכנע אף אחד לשוב.
אני מאד מכירה ומבינה את המקום הזה של מיאוס וירטואלי,
ולמרות שאני מבינה- אני מתגעגעת,
והם חסרים לי מאד.

רגע רק רגע

Active member
מה???

על פי הכתוב כאן הד"ר נמצא בבית האח?
יפה יפה לו.
העיקר שנתתי לו שני שטרות של 50 ש"ח חדשים לנסיעה...
ועל זה נאמר - את הכסף! את הכסף!

רגע רק רגע

Active member
את יודעת...

לאור הדברים שנאמרו בינינו במיסתרין אך לפני שעה קלה... יש בי רגישות קלילה לענייני שטרות.
חייב לשמור על המוניטין

מקווה בשביל הד"ר שהוא לא פמפם עצמו בפורום במהלך השנה בכדי לזכות לאי-אלו SMSים.
הוא בטח כבר מזמן הבין שבקטע הזה אין ח'יר בין מגיבי הפורום. רק אהדה באותיות ללא משלוח.

שיהיה לו בהצלחה.

אני לא חושבת

שהוא פימפם את עצמו בשביל SMSים כי הוא יודע שאנחנו לא מסמסים כאן. מה גם שיש לו מספיק ניסיון בפורומים כדי לדעת שכמות האנשים בפורום היא בטלה בשישים לעומת המסה הגדולה של הצופים בבית. הוא יודע שהוא צריך לדבר אליהם ולא אלינו.
יחד עם זאת, יש לי הרגשה שהוא עשה את זה בשביל עצמו ולאו דווקא בשביל להגיע לאן שהוא או לזכות במשהו. נראה לי שזה איזשהו תהליך שהוא רוצה לעבור עם עצמו, ואין כמו האח הגדול כדי לעשות את זה.
סיפרתי כבר שגם הבן שלי נורא רצה, אבל אני ביקשתי ממנו שלא בגלל שלא אעמוד בזה. תראה, אפילו שהוא רק מכר וירטואלי שלנו, בכל זאת כואב לנו שכותבים עליו כל מיני דברי לעז

שרוני68

New member
אני מאמינה לך שחשדת...

את מכירה אותו
יותר טוב ממני..
אני עונה כאן כי אין לי כוח לרדת ולענות לשרשור הקודם,
הוא נעשה כבר יותר מדי ארוך...

ורגע רק רגע, לא תאמין כמה כסף אפשר לעשות מקלפי טארוט
וכל הבולשיט הזה...

ועוד איך אפשר לעשות כסף

תמיד יש כאלה שישמחו לשמוע את מה שהם רוצים לשמוע
ויהיו מוכנים לשלם על מה שאני הייתי אומרת להם בחינם בפורום

רגע רק רגע

Active member
אם כך...

יש לנו מיליונר בפוטנציה - הד"ר.
יש לנו מיליונר מאופציות עתידיות - רגע רק רגע.
ויש לנו מיליונרית מעסק פורח ומשגשג - יחפה.

מישהו אמר - אורן זריף?

שרוני68

New member
ורק אני בקאנטים

מקשקושים בפורום,
לא אקבל כלום..

אבל נכון שאני נחמדה?

אז אל תשכחו אותי.

רגע רק רגע

Active member
קאנטים?! קאנטים?!

את העו"ד שעומד מאחורי כל חוזי המיליונים של הנובו רישים לעיל.
וכאימרת הפתגם: מאחורי כל נובו ריש... עומד עו"ד נובו ריש ותיק

רגע רק רגע

Active member
יחפה, מתפלא עליך.

הרי ברור לך כי כתבתי את עניין ה-SMSים בהומור.

תהליך??? האם לא שמת את זה --->
בשרשור 'אל תגיד בבית האח' בגזרת "אני עובר תהליך"?

ולגבי סוף דבריך, רק תארי לך מה עובר קרוב אמיתי, בשר ודם, של כל מתמודד שהוא, כשהוא קורא תגובות לעז למיניהן, אם לך קשה רק מהכרות וירטואלית.
מוגש כחומר למחשבה מטעם המועצה הלאומית לבטיחות במתמודדים

לגמרי

אני לא מקנאה בבני המשפחה של הדיירים בבית

אני לא זוכרת את הקטע עם ה"תהליך" אבל ברצינות, אם יש מישהו שהמושג הזה מתאים לו, זה רק יניב. כל השאר נראים לי באו להסתלבט, לכייף, למצוא בן או בת זוג, ועם הרבה מזל גם אולי לקחת את המיליון. שום דבר מכל זה לא מתאים ליניב מלבד התהליך.

רגע רק רגע

Active member
יכול להיות שאת צודקת. לא יודע...

בכל זאת, יש לך היכרות הרבה יותר עמוקה עם הד"ר מאשר לי, שחוץ מהודעה בודדת, לא הייתה בינינו אינטראקציה.
הסייג שלי למונח "תהליך" הוא בהקשר של רצונו של אותו האדם להשיג באותו התהליך.
לרוב, מדובר בתהליך חיובי בו האדם נמצא בנקודת שבר ואותו תהליך ישפר את נקודת המוצא שלו.
התהליך תמיד יכלול בתוכו - "אני לומד על עצמי" "התבגרתי מאוד" "למדתי לגלות יותר סבלנות כלפי האחר" וכו'.
אדם לא יעיד על עצמו כעובר תהליך שלילי כדי למשוך את קולות הצופים.
אדם הזקוק לתהליך צריך סביבה תומכת ומגוננת בכדי לקבל את התוצאות הרצויות מן התהליך.

מאחר ומדובר ב'אח הגדול', אני לא בטוח שזו הסביבה שבה יתקבלו התוצאות הרצויות. המקום ציני מדי מכדי לעזור או לרצות לעזור לאותו אדם.
ישנו הרצון לעזור ל... מפיקים ותו לא.

אם תשני את המונח "תהליך" למונח "חוויה"...אשקול לקחת את מילותי חזרה לחור ממנה הן יצאו

אתה צודק במאה אחוז

במקרה של הדוקטור ומהיכרות וירטואלית לחלוטין, והואיל ותחושות הבטן שלי מנחות אותי יותר מאשר ההגיון שלי במקרה שלו, הרי אפשר להגיד שהחוויה+תהליך מתאימים לו מאוד. אל תשכח שהדוקטור הוא אלוף במשחקים. הוא גאון. לא יודעת מה המטרה שלו ולמה הוא נכנס לאח הגדול מלכתחילה, אבל ברור לו וברור לכולנו שאת המיליון הוא לא יראה. נראה לי שהוא מכוון לתהליך חיובי. אבל יכול להיות שהוא לא לקח בחשבון שסביבת האח היא לא סביבה תומכת. אבל אולי הוא כן ימצא שם מישהי או מישהו תומך. לך תדע.

למעלה