צהריים טובים חברים

נטע20111

New member
צהריים טובים חברים

לי, אקרובט שזטערי אתם באמת חסרים לי וחבל חבל שסרבתם להרים את הכפפה... נכון - האח הגדול , גם אני שם אבל יכולנו ולו במעט , להחליף רשמים .... גם על האח וגם סתם... בכל אופן , כשקראתי לפתע על המקסימים דניאל איתן ליבי החסיר פעימה פתאם כל מה שמתרחש באח מקבל פרופורציה של רוע צרוף - אסטרטגיה דורסנית וזה אכן מה שהולך שם והאייטם על דניאל איתן כאילו לקוח ממציאות אוטופית קסומה , משהו מלאכי.... וואי כמה אני מתגעגעת לימים ההם....

leeee2

New member
הי!!!!

זה הופיע גם פה http://celebs.walla.co.il/?w=/3600/2501302 רק עם תגובות של הזוג המלכותי אני משוכנעת במיליון אחוז זה שלא נכון.. מכמה סיבות: א. אין מצב שדניאל תסרב... ובצדק.....(גם בוילה היא דיברה על זה שהיא כבר מוכנה להתמסד..) ב. אחות של דניאל הגיבה בפייסבוק וכתבה "אל תאמינו לאף מילה" ג. איתן כתב בפייסבוק שלו "הבוקר גיליתי בוואלה שהצעתי נישואים... מצחיק" ד. נכון ללפני 10 ימים הם בטוח היו יחד, במאה אחוז.... אין לי מושג מה זה הכתבה ההזויה הזו... לדעתי הכל נובע מצרות עין... מקווה שדניאל תגיב בקרוב... בכל מקרה זה מבאס שכותבים דברים כאלה... להת' לי

נטע20111

New member
ערב טוב

אני לא יודעת לגבי האחרים אבל אני מדי פעם הגחתי לפורום והבית היה ריק... לגבי האח הגדול - אני בהחלט שם.... בתחילה חשבתי שהשנה יהיה משהו שטרם ראיתי עד כה , אבל כגודל הציפייה כן גודל האכזבה. קשה לי להתחבר למניפולציות רוע שהן כל כך שקופות וכל כך בוטות ומוטחות ישירות לפנים , קים-סער-יעל זה נוראי. לכן הידיעה על דניאל/איתן , שהזכירה נשכחות היה לה ערך נוסף ותזכורת חיובית שיש עדיין אנשים אנושיים וטובים. אולי , תשקול להשיב וננסה להפיח רוח חיים בפורום ? מה דעתך ?

אקרובט2

New member
ערב טוב נטע.

אני בהחלט בעד. בינתיים קבלי מידע אישי הכחשה לכל השטויות שנכתבו ביומיים האחרונים במעריב ובוואלה. הזוגיות של דניאל ואיתן מלאה אושר ושמחה, וכל הידיעות מצוצות מהאצבע. ובינתיים, מאיה המדהימה העלתה לרשת את פרק 19 בספור אהבתם של דניאל ואיתן: http://www.youtube.com/watch?v=QJNOkpMJnA8

נטע20111

New member
בא לי לבכות.....

געגוע שצובט בלב.... במיוחד בימים אלה לנוכח הגרוטסקה באח.. לומדים להעריך יותר, להוקיר יותר את דניאל ואיתן. איכות צרופה במיטבה לבכות ולא להאמין... כמה הם גדולים ואיזה עוול נגרם להם. משמח לשמוע שאהבתם משגשגת.... תודה, שימחת אותי הערב. ביי, נשתמע.

אקרובט2

New member
תגובתך מרגשת כתמיד

כושר הביטוי שלך הוא משהו שלא מהעולם הזה. תגובותיך מעוררות רגש לא פחות מהדבר עצמו. כיף אמיתי... להשתמע.

נטע20111

New member
אקרובט

תודה. הרי אי אפשר ( לדעתי) לכתוב על דניאל ואיתן שלא מרגש הם כבשו אותי לגמרי , גם אז וככל שהימים חולפים וככל שאני מנסה להתחבר לאח כן, אהבתי אליהם גוברת בשעתיים האחרונות , ביקרתי אצל האח נורא אני בקהות רגשית וחושית והבנתית מניפולציות ורוע - זה מה שאני רואה ומבינה עד כה הם הצליחו לערער אותי עד ליסוד היחיד שאני מוצאת בו נחמה וקרן אור הוא תמיר ומקווה שלא להתאכזב .... ומפתיע אותי - ואולי לא שאני שופטת אמוציונלית , על פי טוב לב... ימים יגידו - בשלב זה העונה הזאת קשה לי לעיכול. לילה טוב

נטע20111

New member
הי, הי הי

היום בצהרים שמעתי שקים מספר , שהיה אמור להיכנס ל-24/7 אבל בסופו של דבר העניין לא הסתדר.... למזלי ולמזלינו אם כך , קים חבר של איתן . מה אתה אומר ? סביר ? ונניח והיה נכנס האם התסריט היה שונה .

אקרובט2

New member
קים

אני לא כל כך רואה את האח הגדול. אולי קים חבר של איתן מחיפה אבל לא נראה לי מתאים לתכנית שהיתה בנויה בעיקרה על צעירים אתלטיים. יתכן שטיפוס כקים בדור הבא היה דוקא מוסיף עניין. סה"כ החברים היו די חוורים ופחות מעניינים.

נטע20111

New member
אז זהו

שכנראה אתה באמת לא רואה האח. הבחנת , מן הסתם,שמראהו לא כשל אתלט אבל לא זו הסיבה שלדעתי הוא היה הורס כל חלקה יפה הוא אגוצנטרי ברמות מטורפות לוקה באהבת עצמו ולכן רומס את סביבתו האנושית ואולי לא נכנס , כי לא יכול היה לקבל על עצמו להיות דמות משנה כח עזר - לקים מתאים ריאליטי בנוסח זירת גלדיאטורים שבו ניתנת לו הזדמנות לשסף ללא הבחנה יריבים,ידידים רק היום , כשיש למה להשוות אני לומדת להעריך גם את חבריו של איתן אפילו את יוני - שבזמנו נראה לי קואצ'ר מדי ביי, חבל כדאי לך לצפות קצת באח אני בטוחה שזו תהיה חוויה מטלטלת גם עבורך....

leeee2

New member
נטע וכולם!! רק עכשיו ראיתי את יצירת המופת של

מאיה, פשוט מדהים, כל כך כיף להזכר בהם, פשוט מדהימים, כל אחד לחוד ועוד יותר ביחד.... אנשים איכותיים, משכמם ומעלה.. כמה אני מתגעגעת אליהם.. בכל הטירוף של החיים, הם היו שם ב 24/7 סוג של נחת עבורי..... כל כך כיף לדעת שהאהבה הכל כך מיוחדת ועוצמתית שראינו בוילה ממשיכה גם בחוץ, שתמשיך לנצח.... יאללה ביי שבוע טוב לי

נטע20111

New member
ערב טוב חמודה,

היום , יותר מתמיד וביחס למה שקורה באח הגדול אפשר לסכם ולומר, בלי שמץ יומרנות שעלילת 24/7 כולה היתה יצירת מופת של העשור המשתתפים - גם אלו שפחות התחברתי אליהם עולים באיכויות , בהתנהגות באלף מונים - מאלו שבאח וב-24/7 שמרו על מידתיות בכל התנהלות האח השנה אגרסיבי- מניפולטיבי לי ממש לא נעים לצפות וכן- שמחה ששני הנסיכים אוהבים ומתמידים וכן - עד היום ממשיכים לקטול ולהעביר ביקורת במיוחד על איתן וליבי נמחץ כל פעם מחדש.. אני םשוט לא מבינה את המדיה -

עידמןן

New member

נטע20111

New member
שמחה על גיחותיך לבית

שלנו , חבל, הגוזלים פה עזבו את הקן.. ביקרתי אצלכם באח...קראתי ... צפיתי מאוכזבת השנה מאד מחכה לדיירים חדשים בהקדם הכל צפוי, כח קים מתכנן מכת מחץ נוספת... הכל מתבשל באיטיות אך ביסודיות. ביי

למעלה