צהריים טובים לכולכם !

צהריים טובים לכולכם !

מה קורה נשמותיי הטהורות? אז קודם כל אני רוצה לאחל לכל אחד ואחת מכם שנת לימודים מוצלחת. עשו מה שתעשו - רק הצליחו. נורא כיף לעשות שטויות ואף מומלץ, אבל החכמה היא לא להתפס..... סומכת עליכם. אני עפה למקלחת כי חם פה רצח. אה... יש לי הודעה במסן... טוב, עוד מעט אשוב... נשיקותתתתתת

צהריים טובים../images/Emo24.gif

נחמד לחזור.. בעיקר בגלל החברים.. טוב, כמובן בגללם
25 שעות זה סבבה. אבל הולך להיות המון עומס
וזה כ"כ עצוב לדעת שאחרי פסח כבר בקושי רואים את כולם ומחודשים מאי-יוני בכלל
אני ממש לא רוצה שהרגע הזה יגיע

oOosapiroOo

New member
צהריים טובים : ]

איזה מורה מכשפה נפלה עליי אווווףףף כל הזמדנות שיש לה היא נופלת עליי אימחשימה אני יראה לך מה זה אני ימרמר אותה יעשה לה את המוות עד שהיא תרד ממני!

ספיר יא סטלנית, אם תעשי לה את המוות

היא תכנס בך יותר. תתעלמי ממנה ותשתדלי להיות כמה שיותר בסדר ואז היא קצת תרד ממך, כי אם לא היא תסמן אותך והלך עליך. יש מורות כאלו ועדיף ללכת איתם בין הטיפות ולא להתנגח. כך לפחות אני חושבת....

oOosapiroOo

New member
חח אעלק יא סטלנית

היא כבר סימנה אותי ולא רק אותי גם את אחותי היא סימנה אבל כבר היא לא בבצפר אני יחנך את המורה הזאתי מה היא התלבשה עליי איייכ כולם אומרים שהיא מכשפה אפילו מי שלא לומד איתה רק רואים עלייה את זה

אז אולי כדאי לשוחח עם המנהלת?

כי זה סיפור שמסמנים אותך... ממש באסה! לדעתי כדאי שאמא שלך תבוא ותדבר עם המנהלת ודי.

oOosapiroOo

New member
לאא חחח

היא כבר סימנה אותי אימחשימה שתסמן מה איכפת לי גם אם היא לא תעשה לי ככה אני ישנא אותה תמיד! שאחותי הייתה בבצפר והמורה הסטוומה הזאת סתם מעפפנה אז אמא שלי הייתה באה לבצפר בגללה כל שני וחמישי חחח אם היא תיראה אותה עוד פעם אחת היא תקבל חום אני יזכיר לה את אחותי ואז ניראלי היא תשתוק היא עשתה לה את המוות!!

צ'מעי, אם בא לך לשחק אותה עכשיו

"אני יחנך אותה" "אני יכנס בה" ואללה, נסי
אבל אל תשכחי שסה"כ את צריכה להשאיר לה רושם טוב אחרת את זאת שתאכלי אותה. תכנסי בה כמה שאת רוצה, זה לא יגרום ל40 בתעודה להתעגל ל80 או משהו.
מודה, גם לי יש מורות שהן לא משהו [למרות שאני מצ'וגעת על כולן..
] אז אני בסוף השיעור לוקחת את עצמי למקום החשוך והשקט שלי בפינה, ומקללת אותן כמה שאני רוצה
ועוד משהו, רק שתדעי, אין דבר כזה מורות מכשפות. יש כאלה עם יותר סבלנות, פחות סבלנות, יותר חמות, פחות חמות... אין מכשפות. ואם באמת את מצליחה להגיע לרמה כזו של דימוי אז כנראה שאת מכשפה אלייה.

oOosapiroOo

New member
לא..

היא התחילה איתי אימחשימה מכל הכתה נפלה דווקא עליי אבל היום היא לא אמרה לי כלום וואי לא יודעת מה קרה לה ניראה לי היא נירגעה מהיום הראשון של הלימודים חחחח וזה לא רק אני כולם עושים לה ככה היא חרא לכולם בעע כולם שונאים אותה איך שהיא יוצאת מהכתה קללות

לאהדורה

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo221.gifערב טוב ../images/Emo6.gif ../images/Emo24.gif

חח תודה ארי :) יש לי מלא שיעורים :\\\

למעלה