צהריים טובים לכולם....

maxima

New member
טופ עליזה אם את אומרת..../images/Emo13.gif

אני מקבלת......

עליזה 22

New member
וישראל אחרי שתיתאקלם שוב

אנחנו מצפים שתעזור לרד רד ותביא שירים לכאן. אני פרשתי מהתפקיד, שמרתי אותו בשבילך.

maxima

New member
עליזה אני אספר לך סוד

שאף אחד לא ישמע אני בחודש הבא....... מתחילה את החיים כן כן אבל האמת שכבר 10 שנים שאני חייה בכייףףףףףף

B T1

New member
עליזה---נה לא להתרגש.....

לא כולם מגיעם לגיל המופלג שמקסימה ציינה. יש כאלה שסתם ממתינים החיים לא יתחילו אצלם. בסוד אספר לך... שאני כבר קשיש מדופלם.

maxima

New member
ביטי...איזה גיל מופלג......../images/Emo10.gif

אני צעירההההההה

maxima

New member
ביטי באיזה שפה זה...../images/Emo13.gif

נא........ ומה זה צריך להביע??

B T1

New member
מקסי-הסבר על ה-נא נא נא וכו'.....

הנ"ל תרגול עצמי בליווי ענש. מעל כתבתי בפיזור נפש נה במקום נא. מי שנפשו מפוזר--שיתרגל את כתיבתו!

בבקשה.... ושתמיד רק נצחק

וכמדור חיפוש קרובים אז: קונן הודיע בבוקר שהוא הולך בעפודה שילו, והבלונדיני עם הנעל השחורה הלך לצבוע לשחור (
איש מחוסר עבודה שאישתו חולה וילדיו רעבים, החליט לשים קץ לחייו. כמו שהוא מתכונן לקפוץ מהגשר לנהר, ניגשת איליו אישה זקנה מאוד ושואלת אותו "בן כמה אתה?" "בן 32" עונה האיש. "ואתה לא חס על חייך?" שואלת הזקנה "אין לי מזל" עונה האיש "אני מכשפה" אומרת הזקנה, "אם תשכב איתי הלילה, אני מבטיחה לך שאתה תתעשר ואשתך תבריא" החליט האיש כי זו עסקה טובה ושכב עם הזקנה. למחרת בבוקר אמר האיש לזקנה "אני קיימתי את הבטחתי, עכשיו תורך לקיים את הבטחתך". אמרה הזקנה "בתור אדם בן 32, אתה לא חושב שהגיע הזמן שתפסיק להאמין במכשפות?".

למעלה