צהריים טובים לכולם!

M i k e s F a n

New member
צהריים טובים לכולם!../images/Emo42.gif

מה שלומכם? יום יפה היום השמש זורחת לא חם מדי לא קר מדי, אני רואה שיש התרגשות לקראת המפגש שלנו בחיפה, ורודי אם באמת לא תוכל לבוא אני אנסה להזיז את תאריך המפגש לכמה ימים אחרי תגיד לי מתי תאריך החזרה שלך מיוון. סוף סוף חזר אלי המחשב שלי וראיתי טוב טוב את ה-DVD "קי סורה", והוא ממש מרהיב
למי שעדיין אין אותו בקרוב אני אעלה גלריה עם תמונות מכל קליפ שתראו איזה קליפים יפים יש שם. בכל מקרה בא לכם לבוא לבית אריאלה מתישהו לחפש כתבות על מייק? אפשר לחפש ב"להיטון" וב"ידיעות אחרונות" מהיום שהוא נפטר מעניין לראות את הכתבה מאותו היום. ויש גם את ה
של אורלי מזרחי נוכל לעיין בו, ולצלם ממנו. מה דעתכם? תוכלו להגיע? שבת שלום, סיגל

Duvdevan Girl

New member
בכייףף..

יום מקסים היום!! שמש יפה בחוץ ואני בבית עם ספרי ההיסטוריה שלי עושה "רענן" מדיי פעם על ע"מ הפורום, כייף לדעת שיש אנשים שכותבים פה!! מה שלומך סיגלית? מזל טוב על שתיקנו לך את המחשב, גם שלי צריך שידרוג קטן הוא איטי כמו חילזון.. אקיצר, מה שמעודד אותי שאחרי כל הבגרות הזו ההורים שלי הבטיחו לקנות לי תדיוידי החדש של מייק! אני רק מחכה כבר למחר! ובקשר לפגישה שהצעת: אני בעד להפגש הרבה בחופש.. אני מתה להכיר את כולכלם!! יאלה מפגש בת"א.. הכי סבבות!! מי יבוא ?

rudi87

New member
בוקר טוב לכולם! ../images/Emo79.gif

לטם עד כמה שאני יודע את עכשיו בטח יושבת וכותבת את הבגרות בהסטוריה אז למרות שאת לא קוראת את זה, שיהיה לך הרבה בהצלחה!! אני מסיים עם הסטוריה רק מחרתיים
בכל מקרה לגבי המפגש אז השבוע אני נפגש עם הסוכן נסיעות ואני אנסה להזיז את תאריך הנסיעה אני אעדכן אותך סיגל. לגבי מפגש בת"א, עם זה לא צריכה להיות בעיה בכלל.. תקבעו רק מתי ואיפה.. שיהיה לכולם אחלה שבוע!! רודי

Duvdevan Girl

New member
תודה רודי!

אני מקווה שתבוא בכל מקרה למפגש בחיפה!! ואם לא אז ניפגש כבר בת"א .. בכל אופן הלך מעולה הבגרות ,מקווה לקבל ציון מסספק... והאמת שבדיוק ב11 ועשרים יצאתי מהחדר..חחחח

למעלה