צהריים טובים

צהריים טובים ../images/Emo185.gif

מה שלומכם? שמעתם בבדאי שיש לנו רמטכ"ל חדש....עכשיו אפשר לישון בשקט ......
שאלת סקר לצהריים כמה שעות ביום הנכם מקדישים לגלישה באינטרנט האם אתם גולשים רק מהעבודה? רק מהבית גם וגם האם אתם חברים בפורומים נוספים? האם אתם נעזרים באינטרנט ככלי לצרכים השונים שלכם או רק למטרה חברתית? מי מצטרף לסנוויץ ולמרק פטריות נמס בכוס?
שוקו בהפסקת צהריים

מעט מדי... ../images/Emo4.gif

כמה שעות ביום הנכם מקדישים לגלישה באינטרנט
בנטו שעה האם אתם גולשים רק מהעבודה?
כן כי... אמנם לא תאמינו אך יש לנו שלושה מחשבים בבית, לכל אחד מהבנים, אבל סיכוי קלוש שמישהו מתפנה.... האם אתם חברים בפורומים נוספים?
נשארת נאמנה רק לך!
מדי פעם בפורום ספרים אבל לא נחמדים שם, בטח לא כמו פה האם אתם נעזרים באינטרנט ככלי לצרכים השונים שלכם או רק למטרה חברתית?
אוי אני כל דבר עושה באינטרנט. החל מבירורים שונים וכלה בעבודות והכל הכל הכל. מי מצטרף לסנוויץ ולמרק פטריות נמס בכוס?
אני האמת מעדיפה עגבניות נמס בכוס. שוקו בהפסקת צהריים

M הדרך

New member
ואת גם מעתיקה מלל בלי אבחנה..

מתה עליך יקירתי.. כמה שעות ביום הנכם מקדישים לגלישה באינטרנט בנטו 6 שעות לא כולל שיחות לילה עם שוקלד אגוזים... האם אתם גולשים רק מהעבודה? העבודה אצלי היא בבית ..וזה די מזמין צרות... כן כי... בלילה חצי אומר 80000 פעם לילה טוב...יענו בואי ועלי על יצועך ...ואני בטראנס של עבודה... האם אתם חברים בפורומים נוספים? כן!!!!!!!!!!!! בונים בית אז צריך להתעדכן ...אני מרוקאית גאה אז צריך להתערבב עם הקהילה הנהדרת שם...ואני עוסקת בתיירות טיולים וחופשות אז גם שם אני מבקרת... האם אתם נעזרים באינטרנט ככלי לצרכים השונים שלכם או רק למטרה חברתית? אוי אני כל דבר עושה באינטרנט. החל מבירורים שונים וכלה בעבודות והכל הכל הכל.(העתקתי מפלומה פיקסו..למה להתאמץ??

אני דווקא בעד קפלינסקי.....

כמה שעות ביום הנכם מקדישים לגלישה באינטרנט כשלוש שעות האם אתם גולשים רק מהעבודה - אי אפשר לגלוש מהתאטרון לכן התשובה היא מהבית האם אתם חברים בפורומים נוספים?כן, בהרבה האם אתם נעזרים באינטרנט ככלי לצרכים השונים שלכם או רק למטרה חברתית? ככלי עבודה מי מצטרף לסנוויץ ולמרק פטריות נמס בכוס? מרק נמס בכוס לא אבל איזה סנדביץ? אני מתה על סנדביצים מושקעים. שוקו בהפסקת צהריים - מעדיפה לישון בהפסקת צהריים.....

foggy night

New member
גמני גמני

שעות גלישה - בין 0 ל- 16 שעות - לפעמים אין זמן, ולפעמים צריך לישון... ביום ממוצע - כמה שעות טובות, בערך 3-4. אין עבודה, אין שפה, קשה, קשה. רק מהבית. פורומים נוספים: יופי וטיפוח אישי, איפור וציורי גוף, אומנות שימושית למתחילים, קומונת תפירת בובות והכנת צעצועים, ימי הולדת ומתנות, החלפת מפיות ודברי יצירה... ועוד.... ועוד.... אינטרנט זה כלי. לה-כל. אני רוצה נמס בכוס אפונה. שוקו חם גם הולך.

sarlior

New member
טוב, אז גם אני...

כמה שעות ביום הנכם מקדישים לגלישה באינטרנט-בימים לחוצים-כלום, נאדה,אפס. בשאר הימים 2-4 שעות האם אתם גולשים רק מהעבודה?רק בבית האם אתם חברים בפורומים נוספים?כן, אמנות שימושית,אמנות שימושית למתחילים,החלפת מפיות, ניהול בית, ועוד כמה האם אתם נעזרים באינטרנט ככלי לצרכים השונים שלכם או רק למטרה חברתית?נעזרת באינטרנט המון, ליצירה ולעוד הרבה דברים. מי מצטרף לסנוויץ ולמרק פטריות נמס בכוס?מעדיפה טוסט מחוץ עם הרבה גבינה וזיתם ורצוי שבעלי יכין אותו... ומרק אף פעם לא מהמוכנים רק מרקים שאני מכינה לבד מהבילים ועשירים ומלאים כל טוב. מטורפת על מרקים! שוקו בהפסקת צהריים-אם אפשר אז עדיף קפה ואם אין אז תה עם נענע או לימונית.

בימינו עוד אוספים מפיות?../images/Emo4.gif

וואלה, העלתם לי עכשיו נשכחות וגעגוע למחוזות ילדותי.............מפיות........... איזה אוסף היה לי
............בתוך קופסאות של בונבניורות ישנות כאלה .........אז לא היה כזה מבחר גדול, נלחמתי בשיניים על כל מפית .....הייתי מבקשת מכל אחד שנסע לחו"ל שיביא לי מפית. היום הילדים מבקשים MP או בובת בראץ.....היו זמנים....
את אוסף המפיות החליף אצלי היום אוסף של קופסאות סוכרזית קטנטנות , אין לי החלפות כי אין לי כפולים , כל קופסית שכזו היא סיפור מארץ מוצאה , הן שוכנות בארון זכוכית , הנכד הפשוש שלי מכניס אליו את ידיו בכל פעם ועושה בהן סדר......וכן גם היום אני מבקשת מכל מי שנוסע למקום מענין להביא לי קופסית מענינת. נראה לי שהאינטרנט תופס מקום נכבד בסדר היום שלכן ? איך זה מסתדר עם חיי המשפחה ?

יאללה שרשרו- אילו אוספים יש לכם ואם

מישהו יודע היכן ניתן להשיג עוד.... אני אוספת פילים מנייטורים. יש לי המון. מי יודע איפה יש בשווקים?

אויש איך שקחתי....../images/Emo205.gif../images/Emo205.gif

את אוסף הפילים שלי............ ....
....
....
אמנם עדיין בחיתולין אולי 30 יח' .....אבל חמוד ומיוחד כיוון שחלק ממנו נאסף ממש מתחת לידם של כמה קרמיקאים שהכינו אותם תוך כדי צפייה בהם. הבאתי גם כמה מסין , ויש לי פיל מיוחד מתאילנד , מהאי קו-פי-פי האהוב עלי ביותר, העשוי כולו צדפים קטנטנים בשכבות שכבות ממש יצירת אמנות. את יכולה למצוא פילים בעיקר בשווקים של סופי שבוע בקניונים או בחנויות המייבאות מהמזרח. כמה זמן את אוספת?

מה?? ../images/Emo88.gif תבואי מהר פה!!

לא פר... גמני רוצה את הפילים שהבאת מהמזרח... אני אוספת כבר... 4 שנים? לא הרבה. א ב ל אגלה לך סוד, בדליית את כרמל יש שם שוק ויש שם בשוק איזו חנות עתיקה עתיקה, שם יש לו פילים מדהימים. אני מתה לנסוע לשם ולא יוצא לי!

ב 2000 $ את סוגרת ענין ../images/Emo3.gif

נוסעים למזרח ...... טיול מאורגן ....זה הזמן לנסוע לשם מזג האויר נפלא השווקים שם הם חגיגה בלתי פוסקת של קניות חבל"ז.........חבל"ז...... פילים אמרת? מכל הסוגים ומכל החומרים מאבני ירקן ( ג'ייד) עור עץ שיש חרוזים מתכת .......... פילים מקנים שקט ושלווה כך טוענים במזרח........ אולי אני אעלה לכאן תמונות של האוספים המשך יום נעים

עכשיו אני בקטע אחר...

אני יוצאת ללמוד. ניהול מערכות מידע. זה הזמן לספר.... תודה על האיחולים, לקח לי הרבה זמן להחליט מה אני עושה ולאן מועדות פני. המזרח? גם יגיע... אחרי שנסיים אני ובעלי (בני ה 40 שתבינו, שנינו עושים שינוי בחיים) ללמוד אז נתפנה לנסוע למזרח. אין לי ספק שזה יגיע מתישהוא. וכן שוקוללדה, אשמח מאוד מאוד אם תעלי תמונות. אני מקווה שהפילים מכוערים כדי שלא אקנא יותר מדי

אני אוספת מגנטים למקרר- אלו של

הפירסומות לשרברבים, פיצריות וחנויות פרחים. יש לי קרוב ל 900 - חלקם עוטפים את המקרר שלי.

../images/Emo140.gif מישהו עלול לחשוב שחבל שאני

אוספת כאלו דברים..... טוב, אני אוטוטו משתכנעת.

פתרון יצירתי למגנטים../images/Emo62.gif../images/Emo62.gif

למי לא הצטברו על המקרר מגנטים מכל עובר ושב? אם פעם יעשו כתבת סקר מה מאפיין את הבית הישראלי , יצלמו בלי ספק מקררים עם עשרות מגנטים ותחתיהם דבוקות הודעות על תשלומים, רשימת קניות, ציורי הדרדקים , ותזכורות בלי סוף....... אחרי שלא ראו אצלנו כבר את צבע הדלת , אספתי חגיגית את כולם לשקית והשתמשתי בהם לשימושים יצירתיים כמו למשל- הכנתי לחברה העוסקת בתפירת בגדים ותקונים כרטיסי בקור במחשב , ניילנתי במכונת למינציה , גזרתי רבועים מאחד המגנטים , הדבקתי עם דבק מהיר בגב הכרטיס .......וכך כרטיסה דופק נוכחות על מקררים רבים ולא נזרק. קונים בחנויות הכל בדולר פנקסים מדביקים בגב הפנקס פס מגנטי .......והנה פנקס נצמד עם דפים לתלישה לרשום הודעות אפשר לגזור מהם צורות גאומטריות או דמויות של חיות ולתת לקטנטנים בני השנתיים להדביק ולהשתעשע על דלת הפלדלת הביתית...........

יש לי הרבה רעיונות לשימוש במגנטים

אבל בשביל זה צריך כפולים כי אני לא אגזור או אשתמש במגנט יחיד שיש לי כדי להדביק בגב עבודת יצירה.

תני דוגמית בנתיים../images/Emo13.gif

מה עוד אפשר לעשות עם מגנטים חוץ מלאסוף את הסיכות שהגוזלים מפזרים....... המשך יום נעים

הנה דוגמא לשימוש במגנטים

עושים מסגרת לתמונה קטנה מפימו , מסול, ממקלות ארטיקים וכדומה -מדביקים על תמונה מאחור מדביקים מגנט בארבע פינות והנה תמונה למקרר, אפשר לעשות קולאג' של מגנטים יפים ולמסגר. שק שפע- לוקחים חתיכת בד קטנה, ממלאים אותה בצמר גפן וסוגרים כמו חבילה קטנה עם חוט רפיה כשמשאירים שוליים של בד למעלה. על שולי הבד מדביקים קיטניות או אורז (לא מבושל), מחכים שיתייבש, מצפים בלק שקף, מדביקים מאחור מגנט והנה שק שפע למקרר. גוזרים מהם אותיות או מספרים וככה ילדים מדביקים על המקרר ולומדים את האותיות והמספרים. אפשר גם להשאיר ככה הודעות על המקרר לשאר הגרים בבית (תקנה חלב, להתראות בערב וכדומה...)

YOSEW

New member
שלום לי יש אוסף מגנטים של.........

ערב טוב לי יש אוסף מגנטים מארץ וחול באוסף יש לי מעל 7000 מגנטים. תמורת כוסות ומאגים של בירה תוכלי לקבל הרבה מגנטים יפים ממני. פרטים נוספים במסר האישי. סוף שבוע נעים ומהנה יוסי כרמיאל

למעלה