צהריים טובים

wildcat6

New member
היום יש החלפות מפיות מסיבות אחרות

פעם מפיות היה אוסף לצורך האוסף היום בעידן של הדבקות המפיות על רהיטים זה אוסף לצרכי אומנות שימושית

M הדרך

New member
בפורום אמנות שימושית

ההגדרה שלכן נשמעת נורא...הדבקת מפיות על רהיטים...חחחחחחחחחחח בקיצקצ אפשר על הכל..מזכוכית עץ ברזל...

בוקר טוב M הדרך ../images/Emo24.gif

איך בילית אתמול יקירה?? ודיברתי הבוקר על דליית אל כרמל. אולי את ואני.... ? אולי גם שוקולדה תצטרף אלינו ליום כיף?

M הדרך

New member
מחכה עדיין שתקבעי תאריך

וממש לא משנה לי אם אום אל פאחם או דליית אל כרמל..אפילו אל עאריש זה נחמד ..העיקר להיות איתך..

שוקלד אגוזים

גם לי יש אוסף ענק ענק של מפיות מעכשיו למרות גילי המופלג אז ככה האוסף ניצבר מקניה והחלפה בפורום החלפת מפיות ומספר פעמים היתה לנו קניה מרוכזת מח"ול בקיצור אותי המפיות שירתו למטרות יצירה ולא ממש לאוסף אבל היום אני תקועה עם אוסף ענק

וזהבים אספת?

איך היינו מיישרים ומותחים אותם אחר כך מסתירים בין דפי ספרים שלא יתקמטו........ אח..... פעם היינו אוספים דברים משונים ספרי מה עשית עם המפיות? איזה יצירות?

אכן היו זמנים........../images/Emo14.gif

איזה געגוע...... הזכרת לי שבעצם היה גם לי אוסף של עטיפות מסטיק ......זוכרת את עלמה הצהוב? והיה הבבל - גם שיוווווווו מי מהילדים מתעסק היום עם אוספים? מקסימום אוספים קלפים לי היה דלי עם גולות, גוגואים עד היום אני מחזיקה באוסף בולים........... והייתי אלופה ב5 אבנים וקלאס........ נו די אני מפסיקה כאן ........... הנוסטלגיה הזו , זר לא יבין זאת ......

למעלה