צהריים - פינת הסטטוס היומי

צהריים - פינת הסטטוס היומי

כתב בחור בשם תומר ווירכסון

איש מוזר עם ספרים: שלום אני יכול כמה דקות מזמנך?
תומר: כן בטח בכיף
איש מוזר עם ספרים: אני מציע למכירה כמה ספרים שכתבתי על הגשמה עצמית והצלחה רציתי לדעת אם תהיה מעוניין?
תומר: אה , לא תודה אבל שיהיה בהצלחה.
איש מוזר עם ספרים: אתה בטוח? בוא תקרא עמוד אחד לפחות.
תומר: לא, תודה.
איש מוזר עם ספרים: יש לי גם ספר על "אגו".
תומר: (מה הוא מסתלבט עליי?)
איש מוזר עם ספרים: יש גם על עקשנות ועל ויתור עצמי.
תומר: (בא לי בסאב טקסט אין בעיה) ...אממ לא תודה. תגיד אמרת ספרים על הגשמה עצמית והצלחה אה?
איש מוזרים ספרים: נכון.
תומר: כמה ספרים כבר מכרת?
איש מוזר עם ספרים: אמממ....

וזה מזכיר לי שכתבתי פה פעם על הספרייה שלי שמלאה בכל מיני ספרונים כאלה שמקבלים מתנה או סתם קונים בשבוע הספר על איך להצליח פה ואיך להצליח שם וכו' וכי למעשה אף פעם לא למדתי שום דבר משום ספרון כזה ואף ספרון שכזה לא שיכנע אותי לעשות משהו שלא בא לי לעשות...

צהריים טובים לכולם

http://www.youtube.com/watch?v=kCR7tO3WoIQ

יחפה תפתחי דף בפייס או קבוצה של פורום הציפור

הציפורים
מי שיש לו אומץ כמו בני הספל,
יעלו תמונות סירטונים משפחה .. יהיה שמייח

כל היום כבר מתלוצצים על זה

אבל אני לא בעד לפתוח דף בפייסבוק גם בשביל הפורום. מיותר לגמרי. אני מאוד אוהבת את הפורמט של הפורום, את האנונימיות ואת האינטימיות הווירטואלית הזאת. בכל מקרה, מי שרוצה להתעניין קצת יותר, יש את תיבת המסרים שבה אפשר להחליף טלפונים ושמות אמיתיים. אין צורך בפייסבוק.

אם מדברים כבר על טלפונים וכו.

האם יצא איזה זוג או שידוך מהפורום הזה .?
=)

נ.ב. אי אפשר להשוות את תיבת המסרים כאן
לצ'אט חי ותוסס בפייס.

אבל כאן זה לא הפייסבוק

כאן זה פורום עם אנשים אמיתיים אבל ווירטואליים שרוצים לשמור על פרטיות. אם הם רוצים להיפגש אז הם עושים את זה בפייס.
כאן אנשים אוהבים לבוא ולנוח ולדבר על טרדות היום יום ועל אקטואליה ועל אהבה ועל מה שרוצים בלי הקטע הזה שכולם מכירים את כולם.
אם יוצא מכאן שידוך, אז זה נורא נחמד ויפה. אבל אין כאן מקום לחשיפה. אני מכירה מספיק פורומים שנסגרו אחרי שכולם הכירו את כולם פנים אל פנים. זה הפסיק להיות מעניין.
מי שרוצה להכיר מישהי יותר לעומק, פשוט פונה אליה בפרטי ומשם הדרך למפגש היא קצרה ביותר.

purehoney

New member
חדש מטוויטר-אפשר להוסיף משהו גם?

בדר"כ אני לא מביאה לפה משהו כזה אבל הפעם נראה לי מאוד מעניין...

eliraz sade ‏@elirazsade 1h
״עשה מעשיך רק על-פי אותו הכלל המעשי אשר בקבלך אותו תרצה שיהיה לחוק כללי״ קורה בסביבתכם?"

רינתי77

Active member
הוא גם נתן קרדיט להוגה המשפט?

לא שקאנט צריך את זה, אבל בכל זאת.

purehoney

New member
לא,זה משנה?מי שלא יודע/מכיר אז יש את גוגל

לחפש שם ולהתעניין,לשאול ולהרחיב אופקים...אני תמיד בעד

purehoney

New member
לדעתי זה בהקשר לסביבה הקרובה

חשבתי בהתחלה הוא התכוון ללפיד ובמחשבה שנייה לא נראה לי אבל כל אחד יכול לקחת את המשפט איך שהוא חושב ורואה אותו

אפרופו לפיד

יוצא לי לקרוא כל מיני פוסטים של כל מיני שמוציאים את כל מיצי המרה שלהם על לפיד כאילו והבן אדם כבר נמצא כמה שנים במשרד האוצר וכל יום הוא מטיל מיסים חדשים. אנשים שמוציאים את כל התיסכולים האישיים שלהם על פוליטיקאי חדש שזה עתה נכנס למערכת ואין להם סבלנות לרגע לחכות אולי בכל זאת, מלבד מחיר הסיגריות שנרגיש אותו באופן מיידי, יכול להיות שאנשים במעמד הנמוך לא יסבלו כל כך, ואם מדובר על מעמד הביניים שצריך להדק קצת את החגורה, אז בסדר אפשר לבדוק את העניין ולראות אם נעמוד בזה או לא.
סתם בשביל האנקדוטה, אני רוצה להגיד לכם, שבגרמניה הגדולה, מעצמה כלכלית שתומכת במדינות אחרות, גרה לה משפחה בברלין, האבא מהנדס בגמלאות, האמא עוסקת בעבודות אמנות ורוקחת ריבות וכל מיני דברים מקסימים. הם מעולם לא יצאו את גבולות גרמניה. הבן שלהם בן ארבעים וחמש בערך, הפעם הראשונה שהוא יצא את גבולות גרמניה זה היה לישראל לפני כמה שנים.
קחו את הישראלי הממוצע ותראו אם יש מישהו שעדיין לא יצא את גבולות הארץ מעולם.

יונתנסקי

Well-known member
לא יצאו אולי כי לא רצו. אולי כי אין להם

תחושת מצור כמו לישראלים שאין להם אף גבול ידידותי עם ארץ שכנה, אולי כי יש להם קוטג' קייצי על גדת אגם, בנוסף לביתם בעיר
ואולי כי הם סתם קמצנים.

כן. יש בזה משהו. החיים שלהם כל כך שלווים שזה לא ייאומן. היינו בבית שלהם, בית דו-קומתי עם מרתף מלא צנצנות שימורים, יין, כבושים ומכל טוב הארץ. יש להם חלקת גינה משלהם מחוץ לבית אשר בה הם מגדלים את כל הירקות הנחוצים להם. בגינת הבית יש להם עצי פרי מכל המינים והסוגים. הבית שלהם מרהיב ביופיו. אבל אין להם אגם. יש להם יער כמו של שלגיה ושבעת הגמדים ממש ליד הבית שלהם. טיילנו ביער הזה, אחרי כמה דקות את חושבת שאת בתוך האגדה. פלגי מים בינות לעצים ענקיים וצמחיה עבותה. מדהים. הם לא קמצנים. כנראה שטוב להם והם לא מרגישים צורך לבקר באנטליה או רודוס. יש גם כאלה
הגרמנים לא ממהרים להוציא את הכסף שלהם על ארצות אחרות. לישראלים אין בעיה כזאת לבזבז כל יורו וכל דולר בשביל איזה נופש עם הכל כלול. זה הבדל במנטליות.

יונתנסקי

Well-known member
בחיי שאני מכירה את האנשים האלה. יש לי

חברים כאלה בפינלנד, נורבגיה וגרמניה.
לפינים באמת יש אגם, ומבנה עץ של סאונה.
אני - לא, אבל בעלי התבשל בסאונה ומיד קפץ לשחיה באגם. וכך גם המארחים שלנו......
היינו שם בתחילת אוגוסט, ותותי הבר האדימו כל כך והיו בשלים "בטרם עת" והם אמרו בחיוך שאנחנו הבאתנו את החום מישראל, כי תמיד התותים מאדימים רק לקראת ספטמבר.

הפ גם כאלה שלפני הארוחה מחזייקים כולם ידיים ואומרים גרייס" ובונים את הבתים הע-נ-ק-י-י-ם שלהם במו ידיהם (מעץ אמנם, אבל ארמונות, לא בתי-עוני.)

כמובן צנצנות ריבה וחמוצים שמכינים לקראת ימי הכפור, וארוחות שריח הלחם הנאפה לקראתן מזמין אפילו את דובי הקרח. איזה ריח.....

הם לא צריכים לברוח לאנטלייה להתאוורר

יש להם הכל מתחת לבית...
אבל ברצינות, אני חושבת שזה כתוצאה מהבדלים במנטליות.

למעלה