צהריים - פינת חכמת הפרפר

צהריים - פינת חכמת הפרפר

https://www.facebook.com/photo.php?...61418782.80961.353141124761999&type=1&theater

ולטובת אלה שהם חסרי פייסבוק:

בחורה חיננתי לוחשת על אוזנו של העלם: "תלחש לי באוזן דברים מלוכלכים שאתה רוצה שאני אעשה"
והעלם החינני לוחש לה באוזן: "מטבח, שירותים, סלון, כביסה..."

וזה הביא אותי לחשוב שמלבד כמה צדיקים בסדום, זה מה שיש להרבה מאוד גברים בראש, גם כשהם לוחשים לנו באוזן כמה יפה העגיל החדש שקנינו ונזהרים מאוד מלבלוע אותו, הרי בסתר ליבם הם חושבים אם החולצה מגוהצת למחר

http://www.youtube.com/watch?v=SwrYMWoqg5w

יחפה

לצערי אם אין אני לי מי לי
אני עושה הכל מהכל
לא כמו אישה
אבל לא רע
לומדים
לא סיפור גדול
וגיהוץ יש עוד כזה דבר

רגע רק רגע

Active member
אם יש בעיה... R3 פותר כל תעלומה!

קראתי שלחלקכם יש את הרצון לראות על מה ולמה המהומה על יניב אתמול בלילה.

כתבנו המשוטט יצא לשטח, עטוי במירב הציוד המגן כנגד התמכרויות ומצא, כי באפליקצית מאקו TV ניתן להריץ אחורה עד 24 שעות.
הקטע המדובר מופיע בשעה 03:41 לפנות בוקר.

חיפוש נעים

רגע רק רגע

Active member
די!

את בטוחה?
אני עכשיו רואה ת'קטע ולא יודע איך לאכול אותו (ת'קטע).
יש מצב שאני יכול להקליט ולהעלות ליוטיוב ולקוות שלא ימחקו את הסרטון על הפרת זכויות יוצרים.
אבל האמת... החלק שיותר מדאיג אותי הוא שזה יחשוף את הזהות שלי. היוזר ביוטיוב הוא על שמי.

purehoney

New member
אפשר להעלות גם לdailymotion

אפשר להעלות סירטונים שם עד 60 דקות(בערך) וגודל של עד 4gb

רגע רק רגע

Active member
תודה.

לא הכרתי ת'פלטפורמה הזאת.
כרגע הקלטתי ת'קטע ורק לאחר עריכה גיליתי שתוכנת ההקלטה לא מזהה את קובץ הסאונד.
אני מקווה לפתור ת'בעיה לפני שהקטע יעלםמסרגל הכלים של מאקו או, לחילופין, מישהו אחר יעלה אותו לנוחיותכם.

עזוב, לא כדאי להעלות את הקטע...

לא רוצה שיאשימו אותנו ביחצנות. לא לטובה ולא לרעה.
מי שמכיר ואוהד ימשיך לאהוד ומי שלא אז לא אנחנו נשנה את דעתו.
גם בוויכוח האחרון שהיה בינינו ואני מאוד נפגעתי, הוא ידע לבקש סליחה וידעתי שאין לו כוונה לפגוע אלא פשוט הוא עומד על עקרונותיו בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים. את זה לא כל אחד יכול לעכל.

רגע רק רגע

Active member
לא קשור למתן יח"צ ליניב.

בסך הכל רציתי לעזור לחברי הפורום שרצו לראות על מה מדובר.
לא הבעתי דעה לחיוב או לשלילה. את זה אני משאיר לאחרים.
בעצם, לא רק מתוך אהבת מרדכי. אני מקבל תמלוגים על צפיות ביוטיוב ואני יודע שסרטוני האח הגדול מושכים צופים.

גלינג גלינג

* מתעלם בכוונה תחילה מן הטקסט שאינו מופנה כלפי

אני לא מטילה ספק בכוונותיך הטובות

אבל האח הגדול לא מאפשר העלאת סרטונים של האח הגדול ישראל ביוטיוב, ככה שבזמן הקצר שיש לך עד שהם מורידים את הסרטון, הרבה כסף לא תראה

עכשיו יש לי שאלה רצינית,
נניח שמישהו מעלה ביוטיוב קליפ של איזה שיר ויש לו הרבה מאוד צפיות, אז לפי מה הוא מקבל את התמלוגים? כלומר כמה אגורות או שקלים על כל צפייה?

רגע רק רגע

Active member
תארתי לעצמי.

למרות שיש המון סרטונים, בעיקר שיחות מוקלטות של מה שלא נכנס לשידור, על כל מיני קטעים של האח הגדול ביוטיוב. אמנם איכות על הפנים, אבל זה כבר סיפור אחר.

רק לי יוטיוב לא מאשר להעלות שירים

המשך המענה ב-

רגע רק רגע

Active member
נחמד מאוד, אבל...

זו בדיחה לזוגות ארוכי טווח.
אם הלוחשת היא חיננית ומצודדת מראה,
לא אפספס ת'הזדמנות "להכות בברזל" בעודו "חם"

מבזק פורום כלכלי - מניית 'רגע רק רגע' בירידה חדה

בזה אני חושבת שאתה צודק

זאת אכן בדיחה לזוגות ארוכי טווח

אבל לא הבנתי את הבדיחה השנייה, מה זאת אומרת המניות בירידה חדה?

רגע רק רגע

Active member
את יודעת...

עם כל עניין הפוליטקלי קורקט בפרסומים של תחושות גבריות וכאלה.
היום זה לא באופנה

לי כבר מותר לצחוק על ארוכי הטווח

אצלי הטווח נפרץ מזמן

אפילו הילדים שואלים אותי איך אפשר לחיות עם אותו אדם כל כך הרבה זמן מבלי להשתגע

והכי מעניין זה שהם אף פעם לא שואלים את אבא שלהם את אותה השאלה בדיוק. כלומר, ברור להם שהצד ה"סובל" מה"עסקה" היא האימא

Aronsona

New member
טוב שימי לב

אם יש לך עכבר עם כפתור גלילה באמצע, אז תלחצי על Ctrl ובו זמנית תגללי לשני הכיוונים עד שתראי את הגודל שרצוי לך.

תודה אביעד ובהזדמנות זאת אני רוצה להביא

תגובה של חברה שלי בפורום של וואיינט ובו היא כותבת לי כך:

נושא : טוב יחפה... זה יעשה לך קצת נחת
תאריך : 09/05/13 12:38
מחבר/ת : כוכביתה1
בתגובה ל: טוב, הפרק של אמש באח הגדול עשה לי קצת סדר בראש - יחפה
================================================
יניב מסתמן כחכם של העונה. מפתיע, אבל הוא בעל מודעות עצמית גבוהה, מבין את נפש האדם (מעבר לידיעותיו בתחומים כמו פיזיקה וכו').
הבנתי משהו בעניינו - הוא לא בנאדם של התקהלויות. כמעט ולא תמצאי אותו יושב בחברת הרוב. תמיד בקבוצות קטנות ואינטימיות יותר, במקום שיש לו אפשרות להתבטא, במקום ששומעים אותו. הוא אוהב לייעץ, אבל לא מתוך התנשאות. הוא גם יודע להקשיב, גם אם אלו שיושבים מולו רחוקים מלהוות עבורו איזשהו קרב מוחות או גם אם הנושאים שהם דנים בהם, הוא עצמו כבר דש אותם בילדותו.
הוא לחלוטין מותק, והוא נכנס לי ללב לצידה של לבנה. מבינה היטב עכשיו למה חיזרו אחריו נמרצות מההפקה של "האח הגדול" ומההפקה של "היפה והחנון". והוא צודק שהוא לא הסכים להגיע ל"יפה והחנון", כי שם היו מדגישים את חנוניותו ומקצינים אותה, והוא לא יכול היה להיות שם הוא עצמו, כמו שבאמת מתאים לו. וכאן, באח, יש לו חופש להיות הוא עצמו, גם אם הוא יודע שנכנס לעונה תחת הכותרת של החנון התורן. כך שהוא כנראה יודע מה הוא עושה.
אז הנה, מסתמנים לי שני פייבוריטים נכון לעכשיו. "

אז עד כאן תגובתה של חברתי אשר ממש לא מכירה את יניב ולא שמעה עליו מעולם. תגובתה היא אובייקטיבית לגמרי כי היא טיפוס שלא מהסס לקטול בלי שמץ של רחמים, ככה שאני שמחה שהיא רואה אותו ככה מבלי לקבל ממני שום אינפורמציה.

למעלה