צו 8 לליבי

קאפי1964

New member
צו 8 לליבי

לב יקר שלי! צר לי שאני פונה אליך בצורה כה בוטה.ולפני שאני מוציא לך צו 8 , אני רוצה להודות לך על כל ה-50 שנים שליוית אותי בכל שמחותי בכל צרותי. באסון שלי. בהתרגשויות שלי. פעמת בחוזקה כאשר התרגשתי. אבל החסרת פעימה כאשר נפלו עלי השמיים. תמיד השתדלתי לפנק אותך. לא ריפדתי אותך בשומנים כי ידעתי שלא תוכל לעבוד. תמיד ידעתי שאתה חבר שלי השומר עלי. עבדת ללא ליאות. ותמיד תמיד כמו מכונה משומנת. והנה עתה, כבר חצי שנה שאני שקוע בביצה ולא מצליח לצאת למרות כל מאמצי, בקושי יש לי עבודה. בקושי כמה לירות בכיס. האשה רצה לעצמאיות ופורחת. הילדים כבר נישאו ועזבו את הבית. ואני, ללא כתף, ללא יד מלטפת, ללא כלום. רק המחשב והאינטרנט. בפני מי אתפרק? מי אותי יעודד? מי ינחם? נמאס לי. נמאס לי לחיות חיי שקר. חיים כפולים. זה לא אני. אי לכך, לב יקר, אני מוציא לך בזה, צו 8 ובו הפקודה: עבור לדום. אני חוזר: עבור לדום. אנא, הפסק לעבוד ולו ל 3 דקות. דקוץ של רוגע. של שקט ושלוה לאחריהם. כי למה תיתן לי להיפגש על המסילה? הלא אתה לב רחום. אז אנא ממך. עצור!!

דספרדו

New member
אוי לו ללב הזה אם יקשיב לך!!!

שמע בחיי שאתה צריך להעריך את הלב הזה שלך ידע לפעום בחוזקה להחסיר פעימה ויודע להיות בשקט ולהתעלם קצת כשצריך ראבבק איש כסף??!!!!!! זה שאשתך פורחת זה רע? אתה עוד צעיר למדי מכדי להרגיש חוסר בטחון עקב זה נהפוך הוא פרגן לה תעודד שמח בשמחתה ואתה תתחיל להשקיע בעצמך.. תן לליבך לפרוח פריחה מחודשת לא מרוויח לא נורא בכללל {למרות שבהחלט קשה} לך תעשה לך מנוי בספרייה צא שתה קפה במדרחוב ואם נראה לך הכל שחור אז ראבקקק קפוץ לפסיכולוג הקרוב לפעמים פתרון הבעייה הינו כימי {יען כדורים} לפעמים אנחנו נמצאים בחרדות לא מוסברות ןעוד ועוד.... אז אל תתביש לך נסה אז זהו ניסיתי לשדר אופטימיות הכוונה לא מקצועית בעליל אבל מנסיון של אחרים אז זהו צא החוצה.... והלב!!!!! שמור עליו {כולה לב קטנטן ותראה כמה עבודה יש לו}

הלב אויבו מספר אחד של האדם

קאפי היקר! מה זה הרחמים העצמיים שפתאם שקעת אילהם. קח את עצמך לך בשמש הפעל שרירך נקה את הפסולת הדכאונית שהכנסת לגופך. מצא עניין בחייך. חפש את יעודך בחייך. מה אתה חושב שהתקפת לב תפתור לך את הבעיה? נהפוכו!!! רק תווצר לך בעיה חדשה וקשה של צינטורים מעקפים וכו`. תגיד אתה מחפש תשומת לב ופירגון? אם כן התשובה נמצאת בפורום מודעות פנימית. אוהבת אותך ושולחת לך המון אור מיכל.

למעלה