ציור דיגיטלי חדש.

FreeFeeling

New member
ציור דיגיטלי חדש.

Druyanizem :משהוא חדש ? .הינה משהוא חדש.
שלום לכולם בזמן האחרון לקחתי אפסקה קלה בציורים שלי. והינה שוב חזרתי אם ציור חדש. (מהיום) 18.8.01 יש אוד כמה דברים שאני אוד צריך לסדר בו למשל חלק בבגד. אבל בסך הכול אני מאוד מרוצה ולטעמי הוא מצליח להעביר את האנרגיה שלו ואת הfeeling אני מאוד נהנה להתבונן בו שוב ושוב. :) *בחלק משמעותי מהציור לא עשיתי ליטוש בגלל שאני אוהב את זה ככה. אולי אני אוד יסדר את הבעיות בבגד אבל כרגע אני אתן לו זמן להיות כמו שהוא (לא בתך שאתקן) בברכה ואהבה בן באור.

Druyanizem

New member
מה? אני?

איך התמונה הזו מץקשרת אליי?? i did not had sex with this woman
תמונה יפה...

tamit

New member
למה "ע" אצלך הופך ל"א"?

זה בשביל הבדיחה או שאתה באמת לא יודע להבחין בין א , ה, ע? אפסקה=הפסקה אם=עם אוד=עוד בתך=בטח אני מקווה שלא עיצבנתי אותך כי לצייר במחשב אתה בהחלט יודע, כל אחד והצד החזק שלו...

tamit

New member
סליחה...

סליחה סליחה.... אני חדשה ולא ידעתי שיש לך דיסלקציה...אז שכח מעניין ה"א" ... עכשיו ראיתי גם את הציור הראשון ששלחת למרות שיש בו יותר אור וצבעים רכים יש בו גם קושי ועצבות. בציור הנוחכי אני רואה תוגה וכעס רצון שמשהו יגיע אך הוא לא בא... יש גם חשש מהמשהו הזה. למרות שיש תנועת של רוח ושערות מתנחשלות, הציור סטטי , ונדמה שהיא תשאר מכחה לנצח כהנחשים- בגדים עוטפים אותה... זנב "העקרב" שלה מאיים לעקוץ אותה יותר מאשר מישהוא אחר. למה/מי אתה מחכה ?ולמה אתה חושש ממנו? האור נמצא במקום שאליו נושבת הרוח. לך עם הרוח- ותגיע לאור... זנבות ה"נחשים " תופשים את החלק העיקרי ואילו פניה הם שוליים. הקומפוזציה הזו אמנם יוצרת עניין בציור אבל אם אתה חושב שזה צריך להגיד עליך משהו אז אני צריכה להבין דבר אחד מהם בדיוק שלבי הציור? באיזה חומרים אתה משתמש? כמה שכבות צבע? כמה עיבוד במחשב? זה תמונה של מודל ? או ציור של מודל? וכ´

FreeFeeling

New member
תגובה....

tamit: אדבר החשוב הוא שכאת יש אבנה בייננו ושאת מקבלת את המגבלה שלי תודה. "בציור הנוחכי אני רואה תוגה וכעס רצון שמשהו יגיע אך הוא לא בא... יש גם חשש מהמשהו הזה." כעס? לא חושב. רצון שמשהו יגיע ממממ כן : )))) (יותר נכון משהיא) חשש כן כיבן שאין לי מוסג מה היקרה ומי תופיע. "זנב "העקרב" שלה מאיים לעקוץ אותה יותר מאשר מישהוא אחר." לא יודע. "האור נמצא במקום שאליו נושבת הרוח. לך עם הרוח- ותגיע לאור..." פיי אחלה משפט... :) אני מאוד אוהב אותו ונרעה שמתאים עבורי. "הקומפוזציה הזו אמנם יוצרת עניין בציור אבל אם אתה חושב שזה צריך להגיד עליך משהו אז אני צריכה להבין דבר אחד מהם בדיוק שלבי הציור?" את הציור הזה אני הוספתי הנה בגלל שהוא האחרון שיצרתי ולכן הכי חדש ולא בגלל שאני חושב שהוא יומר אלי משהוא ולכן אני בודק את הנושה. אני ממש לא חושב ששלבי הציור יספרו אוד משהוא חדש בנוגע לבדיקה. אני מאוד אוהב ליראות את השלבי ציור שלי ושל האחרים ובגלל זה אני תוך כדי העבודה שומר כמה מהשלבים. לפי השאלה אני מבין שזה מעניין באופן אישי ? ולכן אני יוסיף אנה איזו שחבה ששמרתי באמצה התהלך. שמרעה על איזו היתלבתות אם ליצור מגד רגיל או משהוא אם רוח. (אם זה היה פורום לאומנות הייתי רושם דברים שיותר יעזרו להבנה וללימוד) בכול מקרה את הציור הספציפי הזה אני צירתי במחשב בעזרת לוח מיוחד שמרגיש את דרגת הלחץ וככה אני מאוד גמיש ושולת במצב כמו במדיות אחרות. "כמה שכבות צבע?" ספציפי לציור הזה סביבות ה-7 לרוב הרבה פחות "כמה עיבוד במחשב?" לא מובנת לי השאלה ? אבל מה שאני יכול לומר זה שאני לא משתמש בכול מיני פלאג-אין. אלה רק במברשת צבע שבפוטושופ ובשכבות. זמן עבודה לא ידועה. ערכה של כ-5 שעות+ ברקה הקשבתי לדיסק "Lene Marlin - Playing My Gam" ובמיוחד לשיר Unforgivable אחלה ! מקווה שהיתי מובן וברור בברכה בן באור

FreeFeeling

New member
שלבי הציור כמה מהשכבות. ../images/Emo13.gif

לא השקתי בקומפוזיציה בגלל חוסר בזמן אני זז לחדר שלי כאת עז שיהיה לכולם לילה סבבה ומלה אהבה בן באור

למעלה