ציור,מקווה להערות וצריך גם עזרה

MegaMan

New member
ציור,מקווה להערות וצריך גם עזרה

משום מה יש לי תחושה שרק אני נשאר מאחור =\ ,אשמח לקצת ייעוץ ,אני רואה הרבה אומנים בגילי מחו''ל ובני 23 + שמציירים ציורים ,ואני לא מצליח פשוט להבין איך הם הגיעו לרמה ההיא,ניסיתי כבר לצייר עם טאבלט (ראוי לציין שאין לי וואקום -משהו דיי מעפן קניתי אי שם בשלהי כיתה ח' -כיום אני יב' ) לא הלך ,בדפים ,טוב,לא יודע ,אני מרגיש שאני פשוט לא מצליח להשתפר לא משנה כמה אני מנסה ,אני עדיין מסתכל על עצמי בתור אחד שלא מצליח לצייר...הציור האחרון שציירתי היה לפני חודשיים האמת ,כי שוב -חשבתי שאני לא מוצלח אז הפסקתי,אשמח לייעוץ מה לעשות בנדון =\ נ.ב הנה הציור http://f.nau.co.il/upload/Xternal/IsraBlog/51/32/40/403251/posts/13992460.jpg

S m e l l y Cat

New member
צריך להתאמן המון

המון=כל יום[כל יום!!!#!], שעתיים מינימום בערך.. וכשאני אומרת להתאמן אני מתכוונת לצייר הרבה מהחיים[life drawing], כלומר לצייר מודלי עירום. אם אין לך גישה לכזה דבר אפשר ללכת לבית קפה או משהו ולצייר את האנשים שיושבים שם וכו' ואז לנסות ליישם את מה שאתה לומד מהחיים בציורים שאתה מצייר מהדמיון.. ובקשר לטאבלט, טאבלט זה לא משהו שיעזור לך לצייר טוב יותר..זה פשוט עוד מדיום כמו צבעי מים או שמן. אם אתה מצייר טוב אתה תצייר טוב עם טאבלט ולהפך.. זה לא משנה כמה קקי הוואקום שלך איך אתה מצפה להשתפר אם לא ציירת חודשיים שלמים? זה המון. ביי ביי

MegaMan

New member
אין לי אפילו וואקום חח

וכן ...אבל לא יודע ,כשאני רואה שלא הולך פשוט לא הולך =\ ,אגב,פירסמתי ציור ,הייתי מצפה לתגובה עליו

flyz81

New member
אז לגבי הציור

קודם כל הוא קצת קטן, אז קשה להתייחס לכל הפרטים, אבל הזווית וההבעה שבחרת מעניינות, ואתה נכנס לפרטים הקטנים שזה טוב. יש בעיה עם ההצללות וההקצרה של הגוף שלא נראית לגמרי נכונה. נראה שיש לך כישרון וכמובן שמכאן צריך לעבוד קשה כדי לפתח אותו. ההמלצה שלי היא פשוט להתאמן המון ברישום, להעתיק מצילומים, מציורים אחרים וגם מאובייקטים ואנשים מהחיים (לקחת איזשהו חפץ שמעניין אותך ולרשום אותו). ותעשה את זה עם עפרונות ופחמים, הטאבלט הוא פשוט אמצעי ממוחשב, שעדיף לגשת אליו בהמשך. אתה יכול גם לקחת קורס ברישום באחת ממכללות העיצוב, אני בטוחה שזה יעזור לך מאוד.

MegaMan

New member
הציור קטן כיוון שרק ככה ההצללות יוצאות חלקות

ולא קווים מופרדים ,פשוט לא יודע למה ,במציאות זה נראה חלק ,ואחרי סריקה הציור מתחרבן לגמרי ,אז הדרך היחידה עוד איכשהו להציל אותו ולהוציא אותו באור טוב היא הקטנה של הגודל של התמונה ל50%-אשמח אם תעזרו לי למצוא פיתרון

Hamsta

New member
או, בבעיות טכניות אני מבין

קרוב לוודאי שמה שאתה צריך לעסוק עם הסורק זה לחפש את כל התכונות של ה automatic color balancing, auto levels וכו. ולבטל אותן, מה שאיתן לך את כל האפורים. גם אם אין לך בטחון עצמי, אל תיתן לאחרים לדעת את זה. פאקים ימצאו גם בלי עזרה, ואולי תופתע לגלות שאנשים אוהבים מה שאתה מצייר. גם דה וינצי חשב שיש אצלו מקום לשיפור.

flyz81

New member
ביקורת יכולה להיות גם דבר חיובי

הרבה פעמים אנחנו מאוד אוהבים את מה שאנחנו עושים ומתעלמים מהדברים הלא טובים, או לחילופין, לא מספיק מקצועיים כדי לראות את זה עדיין. ביקורת היא לא למצוא "פאקים" אצל אחרים במטרה לערער את בטחונו אלא להצביע על דברים שאפשר לשפר וכך להתקדם הלאה.

למעלה