ציטוט עם השחקנים

LuLiLoPiLaTo1

New member
אהה../images/Emo13.gif ועוד כמה שאלות:

1.איפה את גרה?(או באיזה איזור) סתם מסקרנות אם לא איכפת לך להגיד 2.את יודעת אולי מאיפה אדם? 3.את צופה בעצמך בסידרה?(אם כן איך יש לך זמן עם כל הלימודים?אני יודעת שלי אין חח)

תשובות לכמה שאלות

1. גרה בתא.. 2. אני יודעת מאיפה אדם... אבל אני לא יודעת אם הוא רוצה שידעו וכ'ו אז תשאלי אותו.. 3. ברור שאני רואה..! וכשרוצים יש זמן..1!! :) (ואם לא אז מקליטים)

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח תודה על התשובות!../images/Emo24.gif-->

וזה לא מוזר לך לראות את עצמך בטלוויזיה?או שאת לא מאלה שנותנים על עצמם/על המשחק שלהם ביקורות כל הזמן?

מוזר מאד....

ואני הכי מאלה שנותנים לעצמם ביקורת.... בינתיים לא הופעתי כמעט בסדרה ובכל זאת יש לי המון ביקורת על מה שהיה בנתיים....

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח ובכל זאת את מצליחה לשרוד את

המקצוע כן? במה הופעת חוץ מראש גדול? ואבא שלך ראה כבר את הסידרה?הוא נותן לך עצות? וזו שאלה שמופנית לכל השחקנים ד"א (על הביקורת ועל הרזומה חח)

....

הייתי דמות אורחת במשפחה וחצי.... אבא שלי אדם עסוק... הוא לא הספיק עדיין לראות.. :\ וההקלטה שלי ושל רועי משום מה נדפקה או לפחות זה מה שרועי אומר אני עדיין מקווה שהוא עובד עלי...

LuLiLoPiLaTo1

New member
מה ברצינות? בתור מי? הייתי צופה

קבועה של משפחה וחצי(אני מכירה את אבא שלך בעיקר משם חח) מקווה בשבילך שההקלטה בסדר ומקווה בשבילי שישדרו שוב שידור חוזר של הפרקים הראשונים אני פורשת לישון לילה טוב שרון וכולם!!!

לילה טוב... ו...

קראו לדמות רותם... הייתי השכנה כאילו.. חח ... באיזשהו שלב גם אני עברתי לגור שם.. משפחה מאמצת כזאת.. :)

חחח לא.. הבנת את זה לא נכון...

החברים שלי הכי מפרגנים בעולם... הם סתם צוחקים כי בכל זאת.... אני מכוערת!!

שני ממן

New member
את ממש לא מכוערת!...

את יפה!!!!!!!!! באמת... בסדרה את גם לא נראת כזאת מכוערת... חוץ מהרסן הזה שתקעו לך... שעושה לך את הדיבור נורא! חחח

a y o o s h

New member
את לא מכוערת!!! את יפה!!!!!

לא שמת לב שכולם אומרים לך את זה?? אני אישית חושבת שאת לא רק יפה אלא גם שחקנית מוכשרת ואת נראית גם ממש חמודה
אל תזלזלי בעצמך!

Masha4ka

New member
רואה שאני לא היחידה?!

רואה איך כל הפורום מפרגן לך, הא? רק צריך להתחבר וכבר את מפוצצת בהודעות מפרגנות!!!

Masha4ka

New member
חחח, זה בסדר...

כל מקרה את יודעת שאני אוהבת אותך, נכון? ואני תמיד אהייה הראשונה שלך :)

למעלה