צילום מסך - תחליף חינמי מומלץ לSnagit

אהבתי את snagit אבל לא מצליח דרך להתקין אותה עד 60 שקלים אז מחפש לה תחליף.

נהגתי להשתמש רק ב2 פונקציות שSnagit סיפקה:
1. סימונים על גבי תמונת מסך (חיצים, סימון בעיגול או כיתוב)
2. לכידת וידאו שמציג פעולות שאני מבצע על מסך המחשב.

אולי למישהו יש רעיון לתוכנה חינמית שיודעת לבצע יפה את שני אלו?

קבצים מצורפים

• 1520076862244.jpg
    1520076862244.jpg
    KB 108.3 · צפיות: 6
נערך לאחרונה ב:
אהבתי את snagit אבל לא מצליח דרך להתקין אותה עד 60 שקלים אז מחפש לה תחליף.

נהגתי להשתמש רק ב2 פונקציות שSnagit סיפקה:
1. סימונים על גבי תמונת מסך (חיצים, סימון בעיגול או כיתוב)
2. לכידת וידאו שמציג פעולות שאני מבצע על מסך המחשב.

אולי למישהו יש רעיון לתוכנה חינמית שיודעת לבצע יפה את שני אלו?
לא חינמית, עולה במבצע 12$ [בפועל זה יצא כ 60 ש"ח].
ASHAMPOO SNAP 15
1702330406306.png

תודה רבה !
ידוע לך אם התוכנה shareX לא מספקת כפתור UNDO שמוחק את השינוי האחרון שערכתי על גבי התמונה ?
kisspng-health-insurance-health-care-logo-caregiver-undo-symbol-5b4d255e05b234.892820981531782...jpg

evike

Active member
מנהל
אפליקציית צילום מסך הכי טובה (לדעתי מנסיון של שנים ולדעת נוספים) היא GREENSHOT. לאחר ההתקנה, מקש הצילום מסך המובנה מפעיל את התוכנה במקום זו המובנית בחלונות. מצלם את הקטע הנבחר ולא את כל המסך (כמובן אפשר לבחור גם את כל המסך), יש אפשרות של סימון קטע בעיגול או ריבוע או חיצים וקווים בצבע ובעובי שבוחרים מתוך מסך הצילום.
לא מקליטה וידיאו.
ממליצה.

רוב הזמן נח

Well-known member
אפליקציית צילום מסך הכי טובה (לדעתי מנסיון של שנים ולדעת נוספים) היא GREENSHOT. לאחר ההתקנה, מקש הצילום מסך המובנה מפעיל את התוכנה במקום זו המובנית בחלונות. מצלם את הקטע הנבחר ולא את כל המסך (כמובן אפשר לבחור גם את כל המסך), יש אפשרות של סימון קטע בעיגול או ריבוע או חיצים וקווים בצבע ובעובי שבוחרים מתוך מסך הצילום.
לא מקליטה וידיאו.
ממליצה.
מה הבעיה לצלם צילום מסך רגיל עם חלונות. ואז עושים על הקובץ קליק ימני וערוך.
ואז בצייר אפשר לחתוך את החלון בצילום שרוצים לשמור.

לא מקליטה וידיאו.
ממליצה.
תודה. התקנתי. יש לי שתי שאלות לגבי התוכנה:
1. בערך פעם בחודש אני כן צריך להקליט וידאו, יש לך המלצה לתוכנה משלימה?
2. לאחר כל לכידת מסך התוכנה מאפשרת לי לבחור כיצד לשמור (ראי תמונה למטה - ידוע לך אם ניתן להגדיר בחירה קבועה אוטומטית?

רוב הזמן נח

Well-known member
לחלונות יש אפליקציית Snipping Tool לצילומי מסך ועריכה מוגבלת, קיים לפחות מ-Windows 7
בחלונות 8 לוחצים על שני מקשים במקלדת ונוצר בתיקית צילומי המסך קובץ עם צילום המסך.
צילום מסך    (59573).png
והוא גם מסדר את הקבצים וממספר אותם. אצלי זה הגיע כבר ל 59572
מאז שהתקנתי את החלונות מחדש.

רוב הזמן נח

Well-known member
בחלונות 8 לוחצים על שני מקשים במקלדת ונוצר בתיקית צילומי המסך קובץ עם צילום המסך.
צפה בקובץ המצורף 95925
והוא גם מסדר את הקבצים וממספר אותם. אצלי זה הגיע כבר ל 59572
מאז שהתקנתי את החלונות מחדש.
ועם הצייר הפשוט של חלונות 8 אפשר בקלות לחתוך ולשמור איזה חלק בצילום המסך שרוצים.

צילום מסך     (59573).png

evike

Active member
מנהל
מי אמר שיש בעיה? כל אחד וההעדפות שלו.
ובכל זאת, בשביל מה ללחוץ 2 מקשים, בשביל מה לערוך, בשביל מה לחתוך?
הGREENSHOT עושה את כל זה בפעולה אחת. לוחצים על המקש, ישר נפתחת האפשרות של צילום הקטע שרוצים, ועם העכבר מזיזים לגודל הרצוי. ברגע שעוזבים את העכבר, הקטע הרצוי מצולם, נפתח החלון של השמירה, עם אפשרות לשמור בשם שהמערכת בחרה, או לשנות למה הבחירה שלך. הצילום נשמר היכן שהגדירו מראש. בצד החלון שמתקבל, יש אפשרויות נוספות, שלרוב אין בהן צורך.
שום משחקים, שום כמה מקשים. פשוט, מהיר וקל.
שבת שלום.

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
מי אמר שיש בעיה? כל אחד וההעדפות שלו.
ובכל זאת, בשביל מה ללחוץ 2 מקשים, בשביל מה לערוך, בשביל מה לחתוך?
הGREENSHOT עושה את כל זה בפעולה אחת. לוחצים על המקש, ישר נפתחת האפשרות של צילום הקטע שרוצים, ועם העכבר מזיזים לגודל הרצוי. ברגע שעוזבים את העכבר, הקטע הרצוי מצולם, נפתח החלון של השמירה, עם אפשרות לשמור בשם שהמערכת בחרה, או לשנות למה הבחירה שלך. הצילום נשמר היכן שהגדירו מראש. בצד החלון שמתקבל, יש אפשרויות נוספות, שלרוב אין בהן צורך.
שום משחקים, שום כמה מקשים. פשוט, מהיר וקל.
שבת שלום.
זה נראה שזאת בכללי אותה כמות פעולות. במקום בהתחלה ללחוץ על שני מקשים ולקבל ישר קובץ עם צילום מסך של כל המסך,
שאחר כך אם רוצים אפשר לערוך ולחתוך ממנו איזה חלק שרוצים,
אז בכלי הזה יש כל מיני פעולות שצריך לעשות עד שבכלל מקבלים את הקובץ עם צילום המסך.

לא מקליטה וידיאו.
ממליצה.
2. לאחר כל לכידת מסך התוכנה מאפשרת לי לבחור כיצד לשמור (ראי תמונה למטה - ידוע לך אם ניתן להגדיר בחירה קבועה אוטומטית?

קבצים מצורפים

• 2024-01-09 13_24_39-Window.png
    2024-01-09 13_24_39-Window.png
    KB 20.8 · צפיות: 3

רוב הזמן נח

Well-known member
יש כלי חינמי מפורסם בשביל לעשות לכידת וידאו מהמסך ומכל מיני מקומות אחרים.

OBS-Studio

אגב, פעם אחרונה שבדקתי היה אפשר לעשות את זה בחלונות גם עם VLC
וגם עם VirtualDub
שניהם גם כלים חינמיים.

אבל לצורך העניין עדיף OBS-Studio

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
וכמעט שכחתי, כלי חינמי לצפייה בקבצי תמונות וגם לעריכה. שיש בו גם אפשרות לשמור צילום מסך (בקבצי תמונה)

וגם גרסה ניידת (יותר מומלץ)

לכלי הזה יש עברית. פעם היה צריך להוריד בשביל העברית קובץ נפרד. ונדמה לי שבגרסה האחרונה כבר רק היה צריך להעביר בהגדרות לעברית.

נערך לאחרונה ב:

HelpSupport

Active member
עברית יש להוריד בהתקנה חדשה ולהוסיף אותה לתיקית השפות - Languages - גירסת השפה העברית היא גירסה 4.52 - זו הגירסה האחרונה שתרגמתי וערכתי.

1704875310017.png 1704875310017.png

רוב הזמן נח

Well-known member
עברית יש להוריד בהתקנה חדשה ולהוסיף אותה לתיקית השפות - Languages - גירסת השפה העברית היא גירסה 4.52 - זו הגירסה האחרונה שתרגמתי וערכתי.

צפה בקובץ המצורף 97073 צפה בקובץ המצורף 97073
אה, נמצא איתנו המתרגם של התוכנה :)

אני לא זוכר בדיוק מה עשיתי, אבל אני בגרסת 4.62 ב- 64 BIT
ויש לי עברית.

זה גרסה 4.52 אבל זה מתאים ל 4.62 ב- 64 BIT

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 97073 צפה בקובץ המצורף 97073
בגרסה הניידת הקובץ שלך כבר שם יחד עם כל התרגומים האחרים.
אז צריך רק לבחור מהרשימה את השפה.

בדקתי את זה עכשיו בגרסה 4.65

יש שם מובנה גם עוד המון תרגומים לכל מיני שפות אחרות

צילום מסך (64873).png

נערך לאחרונה ב:
למעלה