צירפתי את 2 ההודעות

Born To Try1

New member
צירפתי את 2 ההודעות

שהן ספוילרים לפרקים הבאים.

מקורי3

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif לאא

אומייגאד. אני לא מאמינה שדן ובליייר! זה פשוט נורא ! אוף, למה לא נותנים לזוגיות של סרינה ודן לחזור ? זה היה כזה מדהים וכלכך חיכיתי לזה, וכנראה שזה ישרוד אולי פרק וחצי. אוף.

spiceupmylife1

New member
../images/Emo207.gif רואות את הגמר של מאסטר שף../images/Emo35.gif

חלק מהמשימת גמר שלהם היא להכין מאקורנים MACAROONS ( כן כן מה שבלייר אכלה בפרק 5-6-7??) כשהראו את זה בהתחלה אני כזה הייי זה מקרוון מה שבליייר אכלה

איך מדברים פה כבר על פרק 10???

ואני עוד לא הצלחתי למצוא את פרק8 עם תרגום... עד איזה פרק שידרו??? אוווווח-צ'אק ובלייר............. מתגעגעת לסצנות התשוקה שלהם.....

spiceupmylife1

New member
כי הערב משודר פרק 10...

|בהצלחה בלמצוא את פרק 8
פרק 9 שןדר לפני שבועיים

spiceupmylife1

New member
זה בסדר .. ../images/Emo13.gif

את לא צריכה להיות מעולה באנגלית בשביל להבין אותם...

ניסיתי פעם לראות בלי תרגום אבל-

כל ההנאה לראות את הפרק הולכת כי אני כל הזמן צריכה להתרכז בהבנת הנשמע ולא הכל מבינה אז מבינה חצאי דברים...שורה תחתונה מחכה בסבלנות לתרגום...

JAP Noa

New member
מחררררררררריד.../images/Emo58.gif

בהחלט, הסדרה הזאת היא ממש כמו הפרסומת לאיידס שהייתה פעם..כשאתה שוכב עם החברה שלך, אתה שוכב עם החבר לשעבר של החברה שלך..כל גוסיפ גירל אחד על השני. מחריד!

Rinat114

New member
אז עוד קצת מידע

כל הרקע של דן ובלייר ייבנה בערך למשך 6 פרקים. הם יתחילו לעבוד ביחד במערכת מגזין W. אל תשכחו שבכתבה כתוב במפורש Sleep With, שבעיניי ייגמר בזה שהם ישנים אחד ליד השני (סטייל סוף עונה שנייה, בלייר וצ'אק בלימוזינה) ומכאן יגלגלו את זה (מאד מתאים להם בכל אופן לגלגל את זה באופן הזה). וכן, לצ'אק חברה חדשה, הבחורה כוסית :p ותפסיקו להתמרמר בבקשה! אני חושבת שברגע שהסיבה היחידה שאתם רואים את הסדרה היא צ'אק ובלייר המצב די עגום, בשביל ג'וש שוורץ ובשבילכם ;)

marauders

New member
עגום זה המצב החדש אליו נגיע כזה יקרה ../images/Emo58.gif

מצטערת, אבל אם את חושבת שאנחנו - או לפחות אני - סולדת מהרעיון שהם ישכבו ביחד רק מהסיבה שזה יפריד בין צ'אק ובלייר, את טועה. ולא סתם טועה- את טועה ובגדול. מכמה סיבות: א. אני תומכת בפרידה של צ'אק ובלייר- אישית, אני חושבת שהם היו צריכים להתפצל בשלב הזה, אחרת הם באמת היו פוגמים באיכות של הזוג הזה. הדמויות צריכות להיבנות יותר, כל אחת בנפרד, ולא שתיהן ביחד. עם החברה של צ'אק, לדוג', אין לי בעיה, אני אפילו חושבת שזה יהיה מתאים בשבילו. אבל אם פתאום יגידו לי שהאיך קראת לה?! הכוסית - יאק, שונאת את המילה הזאת. - תוחלף בונסה, אני יזועזע עד עמקי נשמתי. לא ככה?! בדיוק ככה. ותסלחי לי, דן=ונסה, במיוחד בעונה הרביעית שהוא כ"כ לא הנער מברוקלין שהכרנו, אלא סתם צל חיוור מאד מאד מאד שלו. ב. את באמת חושבת שהנזק שיגרם מהסטאטוס החדש בן בלייר לדן יפגע אך ורק בקירבה בין צ'אק לבלייר?! עזבי רגע את המערכת היחסים בין C וB, אוקיי?! תנסי לחשוב שנייה מה זה יעשה לשאר הדמויות ובכלל לעלילה הכללית. - איפה דן וסרינה בכל הסיפור?! משמע שבגלל הגחמה של כמה מעריצים פתאטים יאלצו - בפעם המליון ואחת בערך - להיפרד שוב. מערכת היחסים בניהם תגיע לסיומה במקום לנסות ולשקם את הקסם שהיה כ"כ דומיננטי ובולט בעונה הראשונה. אין מה לעשות, גוסיפ עדיין לא הצליחה להשתקם מההריסות שהותירה הפרידה של דן וסרינה בעונה 1, ועד שסוף סוף יש הזדמנות לנסות ולמלא את החור שלצערי הקסם קצת ברח ממנו, הם מבלגנים את הכל עוד הפעם. - ומה זה אומר על הדמות של בלייר, בעצם?! הילדה הייתה אומנם כלבה, אחת מהכלבות הכי גדולות שיצא לי לראות על המסך, אבל מעולם היא לא הייתה כלבה בוגדנית. מעולם. הסיפור בעצם יהפוך אותה לחתיכת זונה אגואיסטית שלא אכפת לה לא רק מהרגשות שכל מי שלא נמצא בראדר שלה, אלא גם לא מהרגשות של החברה הכי טובה שלה. אנחנו אשכרה יכולים לעזוב את כל הסיפור ופשוט לתת לה ביד סכין, אותו היא תתקע בזמנה החופשי בגבה של סרינה. זה ההפך הגמור מהדמות של בלייר, שכל מה שראינו אותה עושה מהפרק הראשון בסדרה זה לפעול למען החברים שלה, לפגוע למען החברים שלה ולמות במקרה הצורך למען החברים שלה. בלייר היא לא דמות כזאת- היא ביץ' של קלאסה. היא לא מלכלכת את הבגדים שלה, אף פעם, והסיפור הזה יהיה התפלשות רצינית בבוץ. - לא יודעת מה איתך, אבל את דן זה הופך לעוד יותר חסר כל אופי. הדבר היחידי, באמת היחידי, שנשאר ממנו מתחילת הסדרה - אפילו התספורת השתנתה אצלו - זה האגרוף שהוא נתן לצ'אק בפרק הפיילוט. דן האמפרי עדיין מגונן על המשפחה שלו, ויוצא בשביל המטרה הזאת גם נגד האפר איטס סייד. ראינו את זה בסוף העונה השלישית. ראינו את זה עד עכשיו בעונה 4. את רוצה להגיד לי שהוא באמת שכח מה בלייר עשתה לג'יני?! את באמת רוצה להגיד לי שהוא ישכב עם האדם שמירר את החיים שלאחותו, בשר מבשרו?! כי אם הוא יעשה את זה, זה פשוט יראה עד כמה הוא לא עומד מאחורי הדברים הנ"ל, ועד כמה אין להם באמת משמעות. אנחנו יכולים לנסות להגן עליו אז ולהגיד, עבר זמן, בלה בלה בלה, היא השתנתה (בלייר הכוונה) וכ'ו וכ'ו, אבל אני יודעת, וכולכם, אני מקווה, שלא משנה מה יקרה, אנחנו תמיד נשנא בלב ובנפש את הבריון הגדול שאיים על האח הקטן שלנו בכיתה א' וגרם לו לבכות. ככה זה אצלי, לפחות. אם בלייר ודן אכן ישכבו, הם ישמידו קליל את כל המ שנותר מדן האמפרי. אנחנו יכולים להישאר נאיבים, אבל אנחנו יודעים שכל צעד קטן בסדרה הזאת משפיע על שאר הדמויות. איכשהו, זה ישפיע על נייט, ג'יני, ונסה, רופוס, לילה, דורוטה, ואפילו וניה, השומר בכניסה לבית מלון. וכשזה הצעד הלא נכון, הוא פשוט יכול להכניס אותנו - ואת הכותבים, בעיקר - לבור שחור שלא נוכל לצאת ממנו. ג. זה דן, דן ובלייר- יש צורך להוסיף?! מבחינתה זה יהיה כאילו היא שכבה עם כלב אשפתות- זה מוריד מהערך שלה כ"כ. מבחינתו זה יהיה כאילו הוא שכב עם הפילגש של השטן- ובעקבות זה כל העקרונות שהוא דגל בהם עד עכשיו נמחקים, מה שמוריד גם אותו. אם הרעיון לא היה עולה בקרב המריצים, אין מצב שדבר כזה מבחינה לוגית היה קורה. מדובר בשמן ומים- שני חומרים שפשוט לא יכולים להתערבב. ד. זה עוצר את ההתקדמות של הסדרה. אני רוצה לראות דמויות חדשות. אבל באמת דמויות אחרות; שכתובות היטב, אכותיות והכי חשוב- לא זמניות. כי פשוט נמאס לי הידיעה הזאת של 'אהו, אוקיי, אז הוא חמוד- אבל הוא דמות חדשה, אז גם ככה יעיפו אותו עוד איזה שניים- שלושה פרקים והכל יחזור לקדמותו.' אני רוצה קצת רוח רעננה בסדרה הזאת. אבל לא, במקום לפנות מקום ליותר דמויות, דוחסים את הדמויות הישנות אחד לתוך התחת של השני - שפוטו כמשמעו, לצערי - עוד יותר. זאת פשוט טעות. ה. הסדרה הזאת היא אולי אחת מהדברים האחרונים שיכולים להיקרא שמרניים, אבל באמת שזה עבר את הגבול. רק אותי זה מגעיל שאני פתאום מגלה שבעקבות זה כולם שכבו עם כולם?! כאילו, בחיית, דן וג'יני הם היחידיים שלא היו ביחד בסדרה הזאת, וזה לא תודות לעמוד השדרה של הכותבים, אלא רק בגלל שהם אחים, תודה לאל. אבל לכו תדעו, בקצב הזה כל מה שחסר לנו זה רק שכמה מטומטמים ירצו את ג'יני ביחד עם דן וגם את זה יגישו לנו על כפית של כסף. אז לא, אני לא רוצה ש'הלילה הרומנטי' בין בלייר ודן לא יתממש רק בגלל שזה יפגום באיכות הקשר של צ'אק ובלייר. אני רוצה שהוא ימנע בגלל שיש בכוחות להרוס כל חלקה טובה שהוקמה אי פעם בתוכנית הזאת.

JAP Noa

New member
מסכימה עם הכל.../images/Emo58.gif

את מממממש טובה בזה. כאילו אני מממממש נהנית לקרוא את הביקורת שלך. שפיצית.
ובנוסף אני רוצה להוסיף ולחדד, שבאמת, למהההההההההההההההההההההההההההההההה? כאילו, נראה לי שג'וש שוורץ הוא כמו נייט, הייתה לו מחשבה אבל היא מתה מבדידות. לדעתי, כל מי שהתלהב מDAIR (איך אני שונאת את הקיצורים האלה, אאאאאלוהים. זה כל מה שרע בתרבות האמריקאית. איכ.) התלהב מזה רק כי זה קינקי, מטורף, ואין שום סיכוי שייקרה בחיים. והדבר הכי עצוב הוא, שמרוב ניסיון לשחזר את רגעי הOMFG, בגוסיפ גירל שכחו קצת שהעונה הכי טובה שלהם הייתה העונה הראשונה. נכון, היו בה גם רגעים מפתיעים, אבל לא כאלה. זה מתחיל להזכיר קצת את רגעי הוווואט דה פאק דיי וור טינקינג - מעונה 2 ו-3..שתי העונות אגב שהיו הכי גרועות בסדרה, לדעתי. זה כאילו, הם הבינו כבר שכולם רואים אותם באינטרנט, ואין רייטינג, אז הם מנסים לזעזע את הצופים יותר ויותר? אני לא חושבת שאף אחת מהצופות של גוסיפגירל היא איזה בחורה חסודה, ותכל'ס זה לא שזו הסדרה הכי נורמלית שקיימת, אבל זה באמת לשבור את שיאי הגועל.

Born To Try1

New member
מסכימה עם שתיכן../images/Emo45.gif

וגם עם המשפט הראשון של JAP Noa
גם אני אוהבת את הביקורות שלך
ויש לי כרגע דבר אחד לומר- STUPID WRITERS
וזה משהו שלא חשבתי שאגיד

למעלה