צפייה משותפת בסרט כלשהו? 🎦

didalf

Well-known member
אם אתם בקטע בויינט עשו דירוג של סרטי התיכון הטובים ביותר שבאופן לא מפתיע זה הז'אנר האהוב עלי וראיתי את רוב הרשימה|מאוהב|

Lion_Heart

Well-known member
אם אתם בקטע בויינט עשו דירוג של סרטי התיכון הטובים ביותר שבאופן לא מפתיע זה הז'אנר האהוב עלי וראיתי את רוב הרשימה|מאוהב|
מתוך 20 סרטים ברשימה ,ראיתי...16...או 17 |מרובע|

Lhuna3

Well-known member
בעקרון מתאים לי גם למרות שנראה לי שאת רובם ראיתי ומעדיפה משהו שלא.

דיברגנט חדש

Well-known member
ראיתי רק את גריז מתוך הרשימה הזאת :(

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נראה לי שלא ראיתי את dazed and confused, אז אולי אותו שווה לראות.
גם את Rushmor לא ראיתי ואני אשמח לראות.
את מועדון ארוחת הבוקר תמיד שווה לראות שוב.
וגם את ג'ונו אני אשמח לראות שוב.
זה נראה לי שווה לראות שוב.
- ספרות זולה
המון זמן לא ראיתי, יכול להיות שווה
- הכישרון של מר ריפלי
עוד מעט עיבוד טלוויזיוני של נטפליקס בכיכובו של אנדרו סקוט. אז אני מעדיף שלא לראות שוב.
- ממזרים חסרי כבוד
כבר אמרתי שמתאים לי
- מועדון קרב
קלאסיקה. יותר משבא לי לראות שוב אני רוצה לשמוע מה דעת אחרים עליו אחרי צפייה.
- אל תסתכלו למעלה
לא בא לי כבר לראות שוב, אבל אם לא ראיתם אז אני תומך שתראו.
- ספיידרמן - מימד העכביש
אני רוצה לחכות שייצא הסרט השלישי
- במערב אין כל חדש
בעיקרון רציתי לראות. אבל נראה לי קשה עכשיו סרט מלחמתי
- כוחו של כלב
אני רוצה לעצור ולהמליץ גם על זה למרות חוויית צפייה מוזרה שהייתה לי שרוב הסרט לא הבנתי מה לכל הרוחות הסרט הזה רוצה ממני. ורק בסוף כשאחיינית שלי הסבירה לי מה בעצם קרה (ממש בזמן הקרדיטים) התחלתי להתלהב מהסרט.
- היורשים (לא הסדרה, סרט עם גורג' קלוני)
שמעתי על זה וגם מעניין אותי לנסות
פרנצ'ייזים:
בעיקרון לא ממש בא לי להכנס לצפייה חוזרת בפרנצ'ייזים כי זה ישר כאילו מחוייבות לכמות של סרטים.
אם היה פרנצ'ייז שלא ראיתי בכלל (או רק קצת ממנו) אז אולי.
(למשל אם מישהו יצליח לשכנע אותי לנסות את מהיר ועצבני)
אבל אולי כן יהיה לי חשק על סרטים בודדים מתוך פרנצ'ייזים.
- סרטי האקסמנים - גם אותם ראיתי וזוכרת שאהבתי, לא אכפת לי לראות שוב, ואני גם צריכה כבר להשלים את לוגאן שלא הגעתי אליו אף פעם.
למשל מסרטי אקס מן בהחלט לא בא לי לראות את כולם. אבל אולי את הראשון מהטריולוגיה הראשונה והראשון אחרי שחזרו לעבר.
וכמובן שזאת הזדמנות מעולה לראות את לוגאן שהוא באופן כללי אחד מסרטי האקס מן הטובים ביותר (ובהחלט הכי טוב מאלו שמתמקדים בוולברין)
וזה גם יכול להיות מושלם לאור זה שוולברין יחזור לחיינו בהמשך השנה (בתנאי שלא יהיו עיכובים)
- הפרנצ'ייס של באטמן משנות ה-90 שכולל את:
באטמן
באטמן חוזר
באטמן לנצח
ובאטמן ורובין
(שוב אני יודעת שהשניים האחרונים נחשבים גרועים אבל כמו שכבר אמרתי יכול להיות נחמד לראות סרטים גרועים ביחד כדי לצחוק עליהם. אני לא זוכרת אם ראיתי את השניים האחרונים אף פעם במלואם, והשניים הראשונים של טים ברטון נחשבים ממש טובים).
לדעתי דווקא השלישי - באטמן לנצח - הוא הכי טוב. יש לי גם נוסטלגיה אדירה אליו. זכור לי שראיתי אותו בזמנו 3 פעמים בקולנוע.

חוץ מזה אם אנחנו כבר בקטע של ערפדים סקסים אפשר לראות את "ראיון עם ערפד" כי בואו- בארד פיט וטום קרוז (שיכחישו עד מחר, אבל הם זוג בסרט!). וגם זה סרט טוב בעיני. אני חושבת שיש לו המשכים כי אני יודעת שזה מבוסס על סדרת ספרים, אבל זה לשיקולכם כי בהמשכים אין את בראד או את טום.
מצד אחד בראד פיט :love:
מצד שני טום קרוז :sleep:
אבל בכל מקרה באמת לוהט.
ודווקא במקרה הזה נראה לי מגניב לראות את הסרט ואז לעבור ללראות את הסדרה שבקרוב תעלה העונה השניה שלה (וכיאה לזמנים השונים - בסדרה עושים יותר מאשר לרמוז)

למעלה