צפרא טבא

צפרא טבא ../images/Emo183.gif../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif

שבוע טוב לכולכם....... גם לכם קשה לצאת מהבית בבקרים שכאלה.............קרררררר...... רובנו מתוכנתים כבר, והשגרה היא שמכתיבה את ההתנהלות.......אז רוטנים וקמים.......קפה.......פרוצדורה אוטומטית של מקלחת/תגלחת /איפור/תלבושת/תסרוקת ואין ברירה מישו צריך להעביר כרטיס........לפעמים אני שואלת עצמי אם נניח אני זוכה בפרס הגדול של הפיס....האם אני ממשיכה לקום בבוקר ויוצאת לעבודה? .......אז זהו שכן....... אין מצב שאשאר בבית ............כי אני פשוט לא קונה אף פעם כרטיס .
.........פשוט לא מאמינה באשליה הזו ......לא זכיתי מעולם בשום הגרלה....בשום פתרון תשבץ.....גורנשיט! האם אתם קונים פיס או ממלאים טוטו בצפייה לזכייה הגדולה? האם תמשיכו לעבוד אם תזכו? אחד שממשיך לעבוד , למרות שיש לו כבר אימפרייה הוא ארז, אותו אופה מפורסם שהתחיל את הקריירה מאפיית לחם פשוט ........ארז פתח את חנות המאפייה שלו באיוזר התעשייה פולג , ליד איקאה כל מוצרי חנות המאפייה- לחמים, עוגות גבינות, זיתים, ממרחים ועוד מוצרים ייחודיים נמכרים שם ב- 20% הנחה משאר הרשת !במקום ניתן לשתות קפה להתפנן ממרקים נזידים סנדויצים ומאפים ולהתמוגג מריח הקונדיטוריה הנשקפת מהחנות . לחם ארז- חנות המאפייה יד חרוצים 19 א.ת פולג נתניה אז אם אתם בדרך לאיקאה סייל אן למתחם הקניות השווה הזה כדאי להכנס.פתוח- א-ו בין השעות 08:00-17:00 איפוא הייתם השבוע ואיזה מציאות מצאתם אתם מוזמנים לספר ולשתף המשך יום נעים

M הדרך

New member
חנסי חנסי רגע

בוינא מחר אני מטר ממך..מלמדת במכללת רמת גן בפנחס רוטנברג...חחחחחחחחחחחח אצפור לך ליד הבית... מציאות? מחפשת...נראה מחר אולי אמצא משו על הדרך..

מתחתי כבר שטיח אדום והזמנתי../images/Emo104.gif

את תזמורת מכבי האש לנגן לך בכניסה לעיירה......... תבואי תפסיקי לאיים ובלי צפירות...הא? איך אני שונאת את הדבר האיום והנורא הזה................ בעידן הפלאפון , למה לצפור ........מה את אמבולנס? אפילו שפעם לקחו אותי באמבולנס לחדר לידה עם העובר כמעט בחוץ , התחננתי רק בלי צפירות....... כבר הולכת להרתיח מים בקומקום

מיקושה

New member
../images/Emo13.gif

אם אזכה.. יאמי!!!!!!!! ואני בטוחה שאזכה יום אחד
לא ממלאת באופן קבוע רק כשיש פרס גדול.. השבוע..הייתי בוטיק חמותיחח אחלה אוכל אכלתי שם.. ולחם ארז איככככככ..
אכלתי עכביש בסלט..והיא במקום לקחת את הצלחת..הסבירה לי כמה חשוב פרוטאינים.. בסוף קיבלתי במתנה..עוגת הבית יבשה..ומגעילה.. רשת מכובדת..שבגלל סניף אחד..ואישה שניהלה אותו הרסה להם את התדמית.. בחיים לא אכנס לשם..
אהלן נגה..פה קפואאאאא

היי ,הספקת להתייבש?../images/Emo8.gif

יש לי פטנט נפלא להפשיר מהקור מקלחת חמה על גבול הרותחת ממש, כמה דקות מתחת למפל מים שכזה ואת מסודרת........
...........נו זר לא יבין זאת.........
קבלת עכביש בסלט?........השם ירחם......אני לא הייתי משלמת על כל הארוחה . אכלנו לא מזמן באבו - גוש במסעדה הכי הכי......התחככנו כתף לישבן של כמה משועי הארץ בשולחן הסמוך קבלתי תה עם גומיה צמודה לגבעול נענע ועוד כמה חתיכות גומי שצפו בהנאה ..........ובן זוגי קבל כבד ירקרק ומר ......החזירו הכסף כמו גדולים! תלמדו לעמוד על הזכויות! אז מה קניות מענינות לא עשית השבוע? תגידי פתחו כבר את שדרת הלולים בכפר גלעדי? שדרת חנויות חמודות בתוך מבני הלולים הישנים למקרה ששאלת...... שחררי בנתיים מידע על אמנים מענינים או סדנאות באיזורך שאני כה מתגעגעת אליו ........

מיקושה

New member
מעט מאוד פעילויות שם

במקרה..בת בית בכפר גלעדי..
נחל..בגללם הגעתי אל הגליל.. ואיך לא סיפרתי? אתמול מבול כבד על הגליל לקחתי שתי חברות בערב ונסענו אל חמת גדר.. חוויה מקסימה
מומלץ בחום 40 ש"ח לשעות הערב.. גשם למעלה.. מים רותחים ומסריחים מלמטה.. פחחחחח הרגשנו שוסיות על..חחח

מ ה פ כ ן

New member
ערבא טבא...../images/Emo188.gif

אני ממלא לוטו ועכשיו התחלתי למלא גם טוטו, ואני לא מבין כלום בכדורגל, ככה מעביר את אותו טופס משבוע לשבוע... כשאני אזכה (זו שאלה של זמן לדעתי...), אמשיך לעסוק בעיסוקיי, רק אני חושב שאפתח עסק, או אפתח את העסק שאני פותח עכשיו, ואעסוק רק בו ובתחביבים שאני אוהב... וכמובן אשקיע את כל מרצי במשפחתי היקרה... כן, קראתם נכון, אני פותח "עסק", יותר נכון פותח תיק עצמאי במס הכנסה, אני מתחיל להרצות בכל מיני מקומות בתשלום... אגב, ביום רביעי הבא, אני מרצה בקצרין, במתנ"ס. מיקושה, ראית עליי פרסומים בעיתון המקומי שלכם ?!

בוקר טוב מהפכן וכולם. תגיד,

היות ואני לומדת ניהול מערכות מידע, אם ארצה לעבוד בעתיד באופן עצמאי בתור מיישמת, כלומר לתת שירות פרטי לחברות מבלי להיות מקושרת אליהם, האם גם אז עלי לפתוח תיק במס הכנסה? ומהם המשמעויות מבחינת המס? תודה ובוקר נפלא לכולם.

בוקר טוב ../images/Emo113.gif../images/Emo113.gif

את כבר מכינה את חשבוניות המס?.........חחחחחחחחחחחח חרוצה את ...יפה לך! אני הייתי פותחת חברת סטארט אפ עם מהפכן...האיש גאון מחשבים ....ויש לו עוד כמה תכונות אבל זה לפעם אחרת יאללה יום נעים ,מעבירה אליך פקוד הלכתי.............................

מ ה פ כ ן

New member
../images/Emo9.gif

אגב שוקולטה, קיבלתי את התגובה ממך על האתר, חיממת את ליבי... מאמר על הקנייה באינטרנט יגיע לאחר המבחנים...

ננה f

New member
נחמד אבל אפילו אפשרויות שהיו

באוואנט הסקסי אין שם, למשל לגבי הלשוניות... עבור פתיחה של כל מועדף יש צורך בלחיצה מחודשת וחיפוש במועדפים, באוונט אפשר לסמן את כולם וכולם יפתחו בזה אחר זה. יש גם אפשרות לשחזר, כדברי המאמר, במקרה של קריסת הדפדפן את כל החלונות/לשוניות שהיו פתוחים בעת הקריסה. ועוד המון אפשרויות חמודות ונוחות. למה ההמלה הגורפת על הפיירפוקסלעומת האוואנט.

ננה f

New member
ואם כבר עוד שאלה מהפכן

איפה אני מוצאת הוראות הפעלה של כל אפשרויות האקספלורר (אודות...) תודה

ננה f

New member
ואחרונה , בחיי....

איך מגיעים לסימנטק. כזה באסה , רוצה לבדוק אפשרות חידוש לנורטון... אים טלפונים בארץ ואי אפשר להשיג אותם?

מ ה פ כ ן

New member
אין שום בעיה...

היום אני שכיר ובכל זאת פותח תיקים איפה שצריך בתור עצמאי. את יכולה לעבוד גם בתור עצמאית, בזמן שאת עובדת כשכירה, כמובן מחוץ לשעות העבודה במשרד. את צריכה לפתוח תיק במע"מ - כל עוד לא תגיעי למחזור מעל 64,000 ש"ח בשנה, תהיי מוגדרת שם כעוסק פטור. את צריכה לפתוח תיקים גם במס הכנסה - כעצמאית, ותיק עצמאי גם בביטוח לאומי. ממליץ לך לפנות לרואה חשבון כפי שאני עשיתי, הוא ייתן לך את כל הייעוץ הדרוש, כולל פתיחת התיקים בתשלום מזערי. אניי מליץ בחום על הרואה חשבון שלי, בחור נחמד ומבין עניין, וגם לא לוקח מחירים בשמיים. אם תרצי, תפני אליי במסרים ואשלח לך פרטים שלו. אם יש לך שאלות נוספות, אל תהססי...

למעלה