צרות בהופעה אתמול - מישהו היה?

בועה2

New member
צרות בהופעה אתמול - מישהו היה?

ראיתם את הכתבה הזו?
מישהו נכח בהופעה?
מה דעתכם על מה שקרה? אתם חושבים שהאחריות על הפרוייקט? איך לפי דעתכם הם צריכים להתנהל לאור מה שקרה?

omribra2

New member
לא הייתי אבל..

קראתי מלא תגובות זועמות בפייסבוק של הפרויקט..
אני חושב שהפרויקט לא אשם בכלום, וגם כתוב בכתבה שזאת לא הייתה הופעה מטעם הפרויקט.
לדעתי מפיקי האירוע צריכים לפצות את אלו שלא נכנסו להופעה או איחרו בגלל פקקים.

אלה א9

New member
גם אני לא נכחתי בהופעה אבל...

מתגובות שקראתי ומפניות שראיתי שהגיעו לעמוד הפייסבוק של הפרויקט, נשמע שזו הייתה חוויה מאכזבת עבור אלו שציפו וחיכו להופעה ובסוף נשארו בחוץ או איחרו משמעותית...
לפי מה שהבנתי מהמידע בכתבה הזו, הפקת המופע לא הייתה קשורה לפרויקט או לייצוגו ולכן, בעיניי, מי שצריך לקחת את מלוא האחריות על עוגמת הנפש שנגרמה לאנשים שנאלצו להישאר מחוץ למופע הם האנשים שהפיקו אותו- מטעם הפסטיבל.
מהנסיון הרב שלי עם הופעות הפרויקט אני יכולה להגיד בשמחה שמעולם לא קרה לי מקרה כזה, וקשה לי לדמיין את האכזבה הגדולה שבטח הייתי חווה אם אכן היה קורה...

ש מ יי ם

New member
אני הייתי בהופעה

קודם כל- ההופעה הייתה מדהימה. אולי בגלל שעמדתי בשורה הראשונה באמצע, וחוויתי אותה בכל החושים. אין מילים.

בתחילת ההופעה עידן פתח ואמר שהוא מתנצל על העיכוב (חיכינו כמעט שעה) אבל יש פקקים בכניסה למקום והמטרה היא שכולם יכנסו וייהנו.
אני מבינה את הצעד שנעשה- מצד אחד אי אפשר להשאיר בהמתנה את כל מי שהגיע מוקדם (בתשע כבר היה מפוצץ לגמרי), ומצד שני היו צריכים לחכות לפחות שעה בשביל שכמה שיותר אנשים יכנסו.
אז לדעתי- הם פעלו נכון.
האחריות היא על מארגני הפסטיבל- שהיה עליהם לקחת בחשבון שהגישה למקום בעייתית, ואולי לכתוב בפירוש שיש להגיע ב-20:00 ולא ב-21:00 על מנת להיכנס להופעה.

אלה א9

New member
לפי התיאור שלך...

אני ממש מסכימה איתך!
בכל מקרה, אני שמחה מאוד לשמוע שנהנית בהופעה

omribra2

New member
גם בקיסריה חיכו 45 דקות

ההופעה התחילה באיחור של 45 דקות..אין מה לעשות..צריך לחכות שיתמלא.

למעלה