צריבת וידאו בחלונות 10.

• פותח הנושא raya
  • פורסם בתאריך

raya

Well-known member
לא מצליחה למצוא אפשרות לצריבת דיסק וידאו.
בעבר - בחלונות 7 היתה לי תוכנת צריבה וככל הזכור לי גם במדיה פלייר היה אפשר לצרוב.
כעת משום מה לא רואה אפשרות כזו במדייה פלייר.
הורדתי תוכנה חינמית בשם IDmore, אבל למרות שהורדתי גירסה חינמית - היא לא חינמית, אם הבנתי נכון - חינמית ל-3 צריבות , אבל לא ניסיתי את ה"אפשרות" הזו.
על איזו תוכנה חינמית מומלץ? ושתהיה עד כמה שאפשר "ידידותית" למשתמש?
תודה
רעיה

HelpSupport

Active member
במערכת הפעלה 10 אין צורך בתוכנה צד שלישי. ראי הסבר בסרטון - התייחסות לצריבת וידיאו בדקה 3:38 ->

אבל אם את מתעקשת על תוכנה - העזרי ב- ImgBurn

raya

Well-known member
במערכת הפעלה 10 אין צורך בתוכנה צד שלישי. ראי הסבר בסרטון - התייחסות לצריבת וידיאו בדקה 3:38 ->

צפיתי בסרטון, וחלונית הצריבה שמופיעה - לא נמצאת אצלי במדיה פלייר.
מצד שני - התוכנה שרשמת - צריכה להפעיל דרך חשבון גוגל (לא מוצא חן בעיני), וגם לא הייתי בטוחה את איזו הורדה לבחור (יש שם כמה חלוניות הורדה).
ואת המדיה פלייר אני פותחת דרך ה"חנות" של מיקרוסופט, אין הורדה "רגילה" של התוכנה משום מה.
איך להמשיך?
תודה מראש

HelpSupport

Active member
הונחית לראות את הסרטון החל מהדקה 3:38 ולא בכל הסרטון והוסיף עד דקה 4:54 בלבד. אין בקטע זה איזכור כלשהו בתוכנת המידיה פלייר של מיקרוסופט.

הנה קישור להורדת התוכנה ImgBurn בישיר - אין צורך ברישום דרך חשבון גוגל.

raya

Well-known member
הונחית לראות את הסרטון החל מהדקה 3:38 ולא בכל הסרטון והוסיף עד דקה 4:54 בלבד. אין בקטע זה איזכור כלשהו בתוכנת המידיה פלייר של מיקרוסופט.

חן חן... ראיתי את כל הסרטון ושמתי לב במיוחד לדקות שסימנת.
אנסה את הקישור ששלחת כעת.

raya

Well-known member

לא מאפשר לי להיכנס לקישור, שגיאה 403.

רוב הזמן נח

Well-known member

כבר בחלונות XP היה אפשר פשוט לשים דיסק בכונן ולצרוב עם הכלי של חלונות. צריבת DATA.

כיום, לצרוב על דיסק זה כל כך מיותר.

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
אבל למה לצרוב היום? קונים דיסק קשיח חיצוני או דיסק און קי או כרטיס זיכרון ומעתיקים אליו את הקבצים.
עידן הצריבות נגמר.

הסיבה החריגה אצלי לצרוב דיסק כיום, זה במקרה ואני רוצה לשמוע קיבצי סאונד בסטריאו שלי, שהוא ישן ואין לו תמיכה בדיסק און כי או כרטיס זכרון. אז בשביל לשמוע בו קבצי מוסיקה צריך לצרוב דיסק מוזיקה. (מה שבעבר עשיתי המון פעמים)

נערך לאחרונה ב:

raya

Well-known member
אבל למה לצרוב היום? קונים דיסק קשיח חיצוני או דיסק און קי או כרטיס זיכרון ומעתיקים אליו את הקבצים.
עידן הצריבות נגמר.

הסיבה החריגה אצלי לצרוב דיסק כיום, זה במקרה ואני רוצה לשמוע קיבצי סאונד בסטריאו שלי, שהוא ישן ואין לו תמיכה בדיסק און כי או כרטיס זכרון. אז בשביל לשמוע בו קבצי מוסיקה צריך לצרוב דיסק מוזיקה. (מה שבעבר עשיתי המון פעמים)
זה סרט על הדודה שלי, ומה שעברה במחנה ריכוז. העברתי ל DOK עבור אחות אחת, רוצה לצרוב על דיסק עבור אחות נוספת.
חוץ מזה אני מאזינה לדיסקים גם במחשב וגם במערכת בסלון.
לא זכור לי שב XP יכולתי לצרוב DATA ללא תוכנה, צרבתי בזמנו בעזרת (לא זוכרת את השם המדויק) cdburn xp.

למעלה