צריך בלם טוב+חלוץ טוב...

ofir91

New member
צריך בלם טוב+חלוץ טוב...

צריך בלם טוב וחלוץ טוב למכבי ת"א... אני רק במחזור העשירי בליגה בfm.... אז יש לי משהו כמו 350 אלף... למישהו יש הצעות למשהו טוב?

ofir91

New member
מקפיץ...

OFIR 10

New member
תנסה ב- FMscout שחברינו האדיב

הביא, בטוח תמצא : http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=554&msgid=42333104

moonch

New member
אם אתה שואל אותי

אז ג'ובאניני וסטרול עושים את העבודה מצוין בתור בלמים. אם לא מספיק לך קנה את Lasha Chelidze או Leonel Olmedo. בקשר לחלוצים - אמבמבה ואדו עושים את העבודה במשחק, אפשר לעלות את רועי דיין בעתי משבר. שוב אם זה לא מספק אותך קנה את Anatoli Todorov או שתחתים את Freddy Adu (נסה עם עוד D או שתוריד אחת בשם).

ofir91

New member
כן.. זאת הבעיה...

ג'ובאניני החרא לא מסכים לשום חוזה שאני מציע לו לחדש.. ובקרוב הוא יעזוב אותי
אמבמבה הוא אפס רציני.. הבאתי חלוץ תותח אחר במקומו... אבל גם הוא לא מסכים לשום חוזה
בגלל זה אני צריך חלוץ ובלם... כמה החלוצים והבלמים שהזכרת עולים?

omerperez

New member
אמבמבה

בתור חלוץ אמבמבה לא שווה כלום אבל אם תשים אותו קשר תוקף, ותתן לו להיות פליימייקר עם חופש יצירתי הוא השחקן הכי טוב במכבי...

מילאן

New member
תגידו

אתם לא חושבים שעשו את שחקני מכבי ת"א הרבה הרבה יותר טובים ממה שהם במציאות? במיוחד שחקני הנוער.

mahboba

New member
מאוד

לפי הסקאוט בכלל, אבי סטרול הבלם אולי הכי טוב, כנל לגבי מישאלוף זייתוני הקשר ההגנתי הכי טוב עובד הקשר ההתקפי הכי טוב !

mahboba

New member
המלצה על שחקן ../images/Emo47.gif../images/Emo65.gif

ברזילאי בן 18, אדרסון !!! שחקן מדהים וזול שאני מכיר עוד מהמשחק הקודןם מצוין ! עולה כ100 אלף ויסיכים בשמחה לעבור לליגה הישראלית, כמו כן בעל פוטנציאל ומצוין ! קשר התקפי

aviv_b

New member
למי שזוכר מCM

evandro rencotto אם אני זוכר נכון את השם שלו. אבל הוא שחקן התקפי קדמי בצד שמאל. אפשר לשחק איתו כמעט בכל תקפיד בחלק ההתקפי. במנג'ר הקודם הוא היה תותח על. במנג'ר החדש הוא טוב, אבל בינתיים לא כמו מקודם, אבל מספיק טוב לליגה הישראלית. עוד אחד שכולם מכירים. FREDDY ADU הוא בן 16 ואין בעיה לקנות אותו לקבוצות בארץ, לדעתי זה גם יבטיח הכנסה עתידית יפה וטובה.

למעלה