צריך חוות דעת... בעיקר בנות

תשמע.....

אתה מחפש כאן להצדיק מישהו , ואת זה אני לא אעשה , רק אומר שלכל צד יש את "נקודות הזכות" כאן , אין להאשים את הבחורה שלאחר 4 חודשי חברות , ויהיו אינטנסיביים כמה שיהיו , החליטה להפסיק את הקשר , ורק לאחר שיכנוע ממך , נשארה איתך ,ומה שקרה הוא מה שהיא דיברה לפני , אז נכון שהיא נתנה לעצמה פתח מילוט עוד לפני שנסעת , אך ברגע שהיא הסכימה להמתין לך עד שתחזור , היא היתה אמורנ לכבד את זה. ואתה , שהחלטת להמשיך בתוכניותך למרות האהבה הגדולה שהרגשת אליה , ולמרות ההירהורים שניסית לבטל אצלה , נשארת בודד , ראית את הכתובת על הקיר , אך התעלמת ממנה . בקשר ללב השבור , רק זמן יוכל לטפל בפצע ...

מילים כדורבנות../images/Emo70.gif

האשמה היא בהחלט בשניהם והוא לא רק קורבן, אלא גם בהחלט אשם. היא לא רצתה בקשר והוא שיכנע אותה? איזה קשר נורמלי נבנה מתוך שיכנוע? לי בכלל נשמע שהיא "הסכימה" רק כדי ש"יצא לה מהורידים" ויסע כבר. כמובן שהיא אשמה בכך שלא עמדה במילתה, אבל הקשר הזה מראש היה חולה, לא פלא שהוא מת. ולחזור מטיול שמהתחלה נסעת אליו באותם תנאים של אי-ביטחון בקשר נשמע לי מיותר לחלוטין. גם אם זה היה מציל את הקשר. אבל במקרה שלך- נראה כי לא היה מה להציל.

אופקקקק

New member
סליחה? איפו אפשר למצוא..

עוד כמוך?!
תשמע, קודם כל בת זוגתך צדקה בתחילה כשרצתה להפרד ולחדש עיניינים כשתחזור. חוץ מזה 4 חודשים זה לא כזה סיפור...מצטערת אבל כל ההשקעה של לחזור לארץ, להפסיק את הטיול בגלל ש"היא לא מרגישה אותו דבר" ממש אובססיבי משו מצידך.. ותאמין בגורל...אם היא האחת בשבילך ואתה בשבילה..יבוא יום.. בהצלחה נתי וג´ניפר

yam29

New member
לדעתי זה היה המבחן ../images/Emo7.gif

של הקשר שלכם וכנראה שנכשלתם בו בתור זוג
אבל כמו שאומרים יותר טוב שזה קרה עכשיו ולא מאוחר יותר... אני לא חושבת שאם לא היית נוסע הקשר שלכם היה ממשיך. אתה עשית מה שהרגשת שצריך לעשות ואם היא היתה אוהבת אותך מאוד מאוד, הייתם היום ביחד.. אבל כנראה שלא
הוא יתאחה אל תדאג

למעלה