צריך עזרה לגבי השגת דומיין

dimiboy

New member
צריך עזרה לגבי השגת דומיין

שלום אני לא ממש יודע אם זה המקום הנכון לרשום את זה... תסלחו לי אם לא. אז כך יש לי אתר... עכשיו שנה שעברה השגתי לו דומיין של .info דרך אתר אחד כמו האלה של להרוויח כסף שצריך להירשם לכל מיני מקומות אז פה מקבלים כל מיני מתנות ולא כסף והיה שם מתנה כסף לקניית דומיין דרך אתר אחד. ולמזלי זה עבד. עכשיו הדומיין לשנה וזה מתקרב לסיומו... אותו אתר אני כבר לא זוכר איפה למצוא אותו והם חסמו שם את ישראל כל האתרים מבקשים כאילו IP של אמריקה או איך שזה עובד אז הוא לא יעזור לי כבר... עכשיו מצאתי אתר חדש דומה... http://www.domainlagoon.com הקטע שגם שם כשאני בא להירשם באחת ההצעות או איך שזה ניקרא אז הם אומרים שזה לא ניתן לאזור שלי (שוב אני מניח שזה רואה שהאיי פי של ישראל כניראה ביגלל זה) אז השאלה היא האם יש איזה אפשרות (בנתיים לא הצלחתי אם פרוקסי) לעשות שזה יחשוב שאני מאמריקה ואז אני אוכל להשיג דומיין? הקטע שפשוט יש לי בעיה לשלם באינטרנט... אין לי כרטיס אשראי וכלום... אחרת הייתי קונה דומיין וזהו! אולי מישהו מכיר דרך אחרת להשיג בחינם דומיין עולמי כזה? או דרך לקנות דומיין ב SMS (פעם אפשר היה לקנות שרת כך) או אולי דרך אחרת שאני מסוגל להעביר לחשבון ה paypal שלי כסף? יש גם דרך שאולי מישהו ירצה לתרום לי כסף לפיי פל אבל את זה אני לא מבקש כי זה לא ממש יפה... ובבקשה על תציעו לי עכשיו דומיין כמו .tk ושטויות כאלה דרך אגב זה אפילו לא דומיין אלא בסך הכל כתובת שמעבירה לדומיין עצמו אז זה לא יעזור לי... בבקשה עיזרו לי להציל את האתר שלי איכשהו...

lerontal

New member
פנה לאחת מחברות אירוח האתרים

שלום, אתה יכול לפנות לחברה שמארחת אתרים (יש המום בישראל) ולנסות לקנות את הדומיין דרכה בתשלום בצ'ק ולא כרטיס אשראי. חלקן עושות את זה.

למעלה