צריך עזרה

אורD

New member
צריך עזרה

שחקן שלי אמר לי משהו שאף פעם לא ראיתי. הוא אמר שהוא מודאג מחוסר התחרותיות שיש בקבוצה על מקומות בהרכב. (הוא UNHAPPY בגלל זה, והוא בלם אם זה עוזר..והוא פותח קבוע בהרכב) מה אני צריך לעשות?

ליטן א

New member
המממממ

יש הרבה שחקנים שאם תחליף אותם, או תכניס אותם כמחליפים, והמקום שלהם לא יהיה קבוע בהרכב, הם יתאמצו הרבה יותר, כדי שהוא כן יהיה. דוגמא אמיתית לעניין - ניר סביליה התחנן בפני המאמן שלו בבית"ר, שלא יחליף אותו, והשופט באמת הוריד את שלט החילוף, ולא יכולת להגיד "יעקוב אבולעפיה", וסביליה כבש את השער.. באותו משחק, אגב, הוא היה על הפנים..

אורD

New member
כן אבל

אותו שחקן הוא בלם שהבאתי משוודיה באמצע העונה שעברה, והוא הכוכב ההגנתי שלי. זה לא שהוא לא משחק טוב, הוא מקבל שמיניות. ובקשר לרוטציה של שחקנים - יש לי הרכב די קבוע שמצליח (העלה אותי ליגה ומתפקד טוב להפליא בליגה הראשונה) ובנתיים (טפו טפו טפו) לא צריך להחליף אותם...

muzza

New member
אסביר את מה שאני מבין בקשר לזה

כששחקן אומר שהוא מודאג מחוסר התחרותיות על מקומות בהרכב, סימן שהוא ווינר אמיתי. שחקן כזה לא מסתכל רק על החתת שלו (מקום בטוח בהרכב), אלא מביט על המועדון בראייה רחבה יותר, וחושש שחוסר התחרות על מקום ב11 תגרום לשחקנים, כולל הוא עצמו, להתנוון. אני מניח שיש לך משהו כמו 14-17 שחקנים בסגל, תביא עוד ודחוף.

אורD

New member
יש לי 22 שחקנים בסגל

ובגלל הבלם שטוען שאין תחרותיות, החתמתי בלם נוסף... מקווה שזה יעזור

muzza

New member
מה מעמד השחקנים האלה?

האם 22 השחקנים שברשותך מתחלקים באופן סביר בין שחקני אינדיספסיבל-פירט טים-סקווד רוטיישן-בק אפ או שיש לך 12-13 שחקנים מנוסים וכל השאר ילדים? כי גם אם יש לך הרבה שחקנים אבל הם חסרי ניסיון ומעט שחקנים מבוגרים אז אין ממש תחרות על מקום בהרכב.

אורD

New member
יכול להיות שבאמת

יש לי שבעה שחקנים שהם First Team+...

למעלה