צריכה עזרה!! (המלצות על
)

Moran84

New member
צריכה עזרה!! (המלצות על ../images/Emo56.gif)

כל מי שממליץ על הטלפון Nokia 3310 בבקשה שיוסיף הודעה ללא תוכן (או אם תוכן אם אתם רוצים לנמק) ושבנושא יופיע הסמל
ומי שלא ממליץ על הטלפון שיעשה אותו הדבר אבל שישים את האיקון:
מי שלא ממליץ שירשום לי גם למה בבקשה! פשוט אני עושה סקר קטן בשביל לדעת אם לקנות אותו או לא... תודה רבה, ואני מקווה שתענו לי ותתיחסו אלי ברצינות כי זה ממש חשוב לי, אני לא רוצה להוציא סתם
ולגלות אחר כך שזה לא
טוב.
מורן

idan3k

New member
../images/Emo128.gif

כבד... ונראה מגושם כזה לדעתי. חוצמזה הוא המכשיר הכי לא שווה בקולקציה החדשה של נוקיה כל השאר עם תאורה רדיו ופונקציות חדשות יותר... וגם קטנים וקלים. לדעתי אין עכשיו בארץ מכשיר שיותר מדי שווה לקנות

AndrewV

New member
../images/Emo128.gif אני לא ממליץ על 3310 בגלל ש..

אפשר לקנות
3330 שהוא פי 2 יותר טוב. אבל את צריך להוסיף עד 200 ש"ח (200 זה לא בעיה). בגלל ש3330 הוא יותר חדיש ויש לו שומרי מסך אנימציה. ונראה לי שאת תיהיה מבסוטית עם ה3330 . תקני את ה3330

Moran84

New member
זה יותר מ- 200 שקל..........

ה- 3310 יוצא: 716 שקל (יש מבצע של 19.9 שקל לחודש, במשפחה) ה- 3330 יוצא: 1116 שקל הבדל של 400 שקל!

reshef

New member
../images/Emo127.gif + פירוט

אל תתפתי בהכרח לקנות מכשיר מתקדם יותר כמו נוקיה 3330, יש בו סתם תוספות שרובנו לא נצטרך (אני יודע שזה פוגע בחלק מכם אבל זו האמת!!!!!). נוקיה 3310 הוא מכשיר קטן, שמנמן, שוקל הרבה יחסית לפלאפונים אחרים, אבל זה לא אומר שהוא פחות שווה, משקל לפעמים יכול להועיל, במיוחד אם את פרנואידית שכל שנייה חייבת להושיט יד לכיס כדי לבדוק אם הפלאפון עדיין שם..
אם את כבר לקוחה של אורנג´, אני ממליץ לך גם להתעניין בסמסונג 514\515, שעולה 24 ש"ח * 36 חודשים ללקוחות קיימים. אני גם מעדיף שתקחי את הנוקיה כדי שאם אני אקח את סמסונג אני אהיה מיוחד לעומת כל הנוקיה פאנס למיניהם... אינני מומחה בטלפונים סלולריים, אך שמתי עין על הפלאפון המסויים הזה, והוא לא רע. הרבה מאוד אנשים מרוצים ממנו. אני בכל מקרה עדיין לא החלטתי מה לקחת מבין השניים, ויש לי עוד קצת זמן כי אורנג´ עוד לא התחילו את מבצע השידרוג. תיידעי אותי כשתחליטי.

Moran84

New member
אגב לפי מה ששמעתי....

הם התחילו את מבצע השדרוג

Moran84

New member
לי אמרו שאפשר אבל לא בפלאפון שלי

כי עדיין לא עברו שלוש שנים למרות שאין לי התחייבות, דבר שנשמע לי משמ מוזר!

Moran84

New member
אגב, שאלה לגבי הפלאפון שלך..

ה- 3310: יש בו הודעות טקסט חזוי בעיברית, אני יודעת שיש באנגלית השאלה אם יש גם בעיברית?

Nokia Fan

New member
../images/Emo127.gif

יש לי את הטלפון הזה, ואני מאוד מרוצה ממנו. אולי הוא קצת מגושם, אבל מגושם-חמוד, לא מגושם-מגעיל. אם אני לא טועה, הוא יותר דק מה-3210. בעניין המשקל - הוא באמת כבד מדי, אבל שמעתי שאם קונים סוללת ליתיום אז המשקל יורד... אם את פנאטית של אינטרנט סלולרי, אולי עדיף שתקני את ה-3330, אבל אם זה יותר גימיק לא הכרחי בשבילך אז 3310 הוא הטלפון בשבילך! נ.ב. ישנה סיבה טובה מאוד שהשם שלי הוא נוקיה פאן! (לא, לא קיבלתי צ´ק שמן מנוקיה...)

ashomer

New member
תיקון ומחמאה

ל3310 ול3330 יש סוללת ליתיום תקנית. אתה מתכוון לסוללת ליתיום דקה... היום יצא לכתוב כמה הודעות SMS ב3310 ואחרי הSK שלי ההרגשב היתה כמו המעבר מסובארו למרצדס... הכפתורים שלו כאלה נוחים... פשוט מושלמים! אם את פריקית של SMS ה3310 או ה3330 יהיה מצויין בשבילך!

Moran84

New member
תגידו ה- 3330 עובד בארה"ב?

פשוט ראיתי שיש לא אפשרות לעבוד ב- 900 וב- 1800 זה אומר שהוא עובד גם בארה"ב?

Nokia Fan

New member
לא לשלי...

הרגע בדקתי ועל הסוללה שלי כתוב Ni-MH... היתכן שאורנג´ נתנו לך סוללת ליתיום ולי לא? (דרך אגב, למי שלא יודע, Ni-MH אומר Nickel-Metal Hydride)

ashomer

New member
מוזר...

ב3310 של ידיה שלי (חדשיים אצלה) מותקנת סוללת ליתיום למהדרין... והיא לא קנתה אותה או משהו - אני בטוח!

למעלה